Złomowanie aut Kowal

Auto szrot Auto Kurek to firma, w której możesz przeprowadzić kasację samochodu każdego rodzaju. Przyjmujemy pojazdy zniszczone i zdezelowane, a także praktycznie nowe i w doskonałym stanie technicznym. Złomujemy auta osobowe i miejskie, jak i terenówki czy pojazdy dostawcze i ciężarowe. Podczas kasacji auta w Kowalu wypłacamy należność w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na życzenie klienta.

Auto szrot Kowal – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Dla naszej kasacji aut Auto Kurek liczy się bezpieczeństwo, dlatego mamy wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia, które uprawniają naszą markę do procesu kasacji samochodu w Kowalu. Ponadto auto odbieramy naszym własnym transportem, jeśli nie może zostać przetransportowane na miejsce odbioru przez klienta, ponadto można się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z usług naszej auto kasacji w Kowalu, wystarczy skontaktować się z nami w celu uzgodnienia dogodnego terminu oględzin pojazdu. Weryfikacja może odbyć się w naszym punkcie lub we wskazanym przez klienta miejscu. Auto odbieramy zawsze własnym transportem, co jest dużym udogodnieniem. Kontakt z naszą firmą możliwy jest poprzez infolinię, formularz kontaktowy lub przesłanie wiadomości drogą mailową.


Oględziny pojazdu

Podczas inspekcji nasz pracownik dokonuje ważenia pojazdu oraz porównuje jego realną masę z informacjami zawartymi w dowodzie rejestracyjnym. Ponadto specjalista ocenia kompletność auta i oryginalność dokumentacji.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem współpracy z naszą firmą jest kupno samochodu i jego złomowanie. Następuje to po podpisaniu stosownych dokumentów, które są przejrzyste i w pełni zrozumiałe dla klienta. Transakcja kończy się wypłaceniem należności w formie gotówkowej.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Kowal

  Złomowanie aut – liczy się doświadczenie naszej marki

  Auto szrot Auto Kurek to firma, która na rynku kasacji aut ma ogromne doświadczenie. Dzięki temu zapewniamy doskonałą jakość realizowanych usług, pełne bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę w trakcie realizacji. Doskonale wiemy, że proces złomowania samochodów w Kowalu jest dla wielu osób bardzo trudny, gdyż wiąże się z ostatecznym rozstaniem z wybranym pojazdem. Przez to wielu zmotoryzowanych przeciąga ten proces w nieskończoność, nie zawsze warto jednak tak robić. W przypadku niezbyt kosztownych aut warto oddać je na auto szrot w sytuacji, gdy koszty utrzymania w skali rocznej przekraczają jego wartość. Ponadto na auto złom warto także oddać samochód powypadkowy, po gradobiciu, po zalaniu lub pożarze czy aktach wandalizmu. Odzyskanie pełnej sprawności takich pojazdów rzadko bywa opłacalne. Co więcej – bywa także niebezpieczne. Zadzwoń lub napisz do naszej kasacji pojazdów w Kowalu i dopytaj o szczegóły, odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Korzystając z naszej auto kasacji w Kowalu, możesz szybko i sprawnie pozbyć się samochodu, który uległ wypadkowi bądź jego naprawa jest już nieopłacalna. Na tym polu nasza firma jest bardzo elastyczna, co jest dużym udogodnieniem dla klientów stojących przed koniecznością złomowania swojego pojazdu.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie samochodu zawsze jest w pełni darmowe. Dodatkowo nasza firma oferuje bezpłatny odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca, a na naszej stacji demontażu nic nie jest ukrywane i wszystko odbywa się zgodnie z przepisami.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  W pierwszej kolejności należy rozpocząć od złożenia wniosku o wyrejestrowanie pojazdu w odpowiednim Wydziale Komunikacji w przeciągu 30 dni od daty złomowania. Należy mieć przy sobie wydane przez nas zaświadczenie o kasacji, a także pozostałe dokumenty, w tym unieważniony dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli była wydana.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.