Złomowanie aut Bydgoszcz – kasacja samochodów

Gdy auto uległo wypadkowi, gdy od lat stoi nikomu niepotrzebne na podwórku, gdy pomimo wielu napraw nie działa poprawnie. Właśnie w takich sytuacjach, najlepszym rozwiązaniem okazuje się złomowanie samochodów i kasacja pojazdów. Nasz auto szrot Auto Kurek skupuje pojazdy w dobrym, jak i bardzo złym stanie. Mogą Państwo sprzedać nam pojazdy osobowe, jak i dostawcze, ciężarowe. Posiadamy odpowiednią licencję na autozłomowanie, zaplecze maszynowe oraz umiejętności, by poradzić sobie z każdym problemem oraz z każdą kasacją, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zarówno bezpieczeństwa prawnego dla Państwa, jak i bezpieczeństwa dla naszych pracowników na miejscu pracy oraz bezpieczeństwa dla naszego środowiska. Autokasacja (kasacja aut) to rozwiązanie, które jest nie tylko niezwykle popularne, ale i bardzo wygodne. Obsługujemy teren całej Polski – w tym miasto Bydgoszcz i całe kujawsko-pomorskie.
Kontakt telefoniczny

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom zapewniamy profesjonalne i szybkie złomowanie auta. Współpraca z nami rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 i 692 443 443; formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim etapem jest błyskawiczna wycena samochodu – wykonuje się ją przez rozmowę telefoniczną na bazie danych przekazanych przez właściciela pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest darmowy,
  • samochód odbieramy do złomowania z własnym transportem.
autozłomowanie bydgoszcz

Auto szrot – kujawsko pomorskie. Sprawnie i wygodnie

Autokasacja w kujawsko-pomorskim może przebiec szybko oraz sprawnie. Wszystko dlatego, że Państwo zgłaszają nam chęć sprzedaży pojazdu, a my zajmujemy się resztą. Co to oznacza w praktyce? Przyjeżdżamy na miejsce i samodzielnie pokrywamy koszty transportu samochodu do naszej siedzimy. Dodatkowo płacimy Państwu za auto. Nie zapominamy o kwestiach natury prawnej, które są bardzo ważne dla Państwa, jak i dla nas. Ponieważ jesteśmy licencjonowaną Stacją Demontażu Pojazdów, to sporządzamy umowę kupna-sprzedaży oraz unieważniamy Państwa dokumenty jako właścicieli samochodu. To nie koniec. Muszą się Państwo z nimi zgłosić do regionalnego wydziału komunikacji i tam w ciągu 30 dni wyrejestrować pojazd.

Złomowanie samochodów w Bydgoszczy od strony praktycznej

Na rynku znajduje się mnóstwo złomowisk, które odkupią od Państwa samochód. Pojawia się jednak pewien problem. Tylko niewielka część z nich posiada do tego uprawnienia i robi to legalnie. Choć to nie Państwa działalność, to jednak w Państwa interesie jest zadbać o to, by oddanym na auto szrot samochodem, nie poruszał się złodziej. Absurd? Niekoniecznie. Jeśli pojazd nie zostanie oficjalnie wyrejestrowany, to właściciel jest zobowiązany do dalszego pokrywania OC, a także nadal widnieje w dokumentach jako oficjalny posiadacz pojazdu, a więc to prawdopodobnie on jest odpowiedzialny za czyny dokonane przez osoby poruszające się autem.

Autozłomowanie – Bydgoszcz

Kolejną kwestią jest fakt, że wiele nielegalnych złomowni za wszelką cenę stara się uniknąć dodatkowych opłat. Gdy oficjalny nabywca uznany zostanie za chorego lub niezdolnego do pokrycia kosztów, to na zbywcy spoczywa konieczność pokrycia kosztów prawnych. Dotyczy to zwłaszcza samochodów oddanych do złomowania, których wartość przekracza 1000 zł. Wtedy należy zapłacić 2% od kwoty sprzedaży, a w razie opóźnienia, pokryć także odsetki. Złomowanie i autokasacja pojazdów mogą być jednak bezpieczne oraz szybkie. Auto Kurek dba o to każdego dnia.

złomowanie pojazdów i samochodów bydgoszcz
uszkodzone auto

Autokasacja i złomowanie pojazdów w mieście Bydgoszcz. Czy warto nam zaufać?

Na bazie analizy naszej działalności związanej z autozłomowaniem w Bydgoszczy, zaufał nam Wojewoda Kujawsko – Pomorski, który przyznał nam licencję o numerze C-65. Ten dokument potwierdza nasz profesjonalizm oraz odpowiedzialność prawną oraz środowiskową.

Formularz zgłoszeniowy