Złomowanie aut Nakło nad Notecią

Firma Auto-Kurek zajmuje się profesjonalnym demontażem i złomowaniem aut w Nakle nad Notecią. Skupujemy samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze. Interesują nas także autobusy, pojazdy rolnicze, a nawet naczepy. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz szybkie i sprawne przeprowadzenie transakcji. Oferujemy wypłatę gotówkową lub przelewem na konto w kwocie zależnej od wagi pojazdu przeznaczonego do demontażu.

Auto szrot Nakło nad Notecią – kasacja pojazdów

Auto złom Auto-Kurek oferuje pełen zakres usług związanych z demontażem i utylizacją pojazdów bez względu na markę i stan techniczny. Działamy na terenie Nakła nad Notecią oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego. Oferujemy bezpłatny transport Państwa samochodu do naszej firmy, co znacznie ułatwia zezłomowanie pojazdu niesprawnego. Na zgłoszenia czekamy 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem współpracy z naszą firmą jest nawiązanie kontaktu telefonicznego pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Mogą się Państwo z nami skontaktować również za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Po zebraniu przez naszego pracownika kilki ważnych informacji niezbędnych do przeprowadzenia wyceny zostanie zaproponowana Państwu konkretna kwota za zezłomowanie pojazdu. W przypadku jej akceptacji przejdziemy do ostatniego etapu transakcji.


Kupno samochodu

W ostatnim etapie współpracy otrzymają Państwo od nas zapłatę za pojazd przeznaczony do zezłomowania w formie gotówki oraz stosowną dokumentację. Oczywiście na życzenie możemy także przesłać pieniądze na podany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Nakło nad Notecią

  Dlaczego warto wybrać Auto-Kurek? Oto kilka powodów:

  • oferujemy bardzo szybką i profesjonalną obsługę
  • gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  • zapewniamy błyskawiczną wypłatę gotówki lub przelew na konto
  • oferujemy bezpłatną wycenę oraz transport Państwa pojazdu do naszej firmy
  • pracujemy 24 godziny na dobę przed 7 dni w tygodniu

  Złomowanie samochodu – cennik

  W ciągu wielu lat działalności zyskaliśmy dużą renomę i rozpoznawalność na rynku. Do naszych największych zalet należy profesjonalizm oraz korzystne warunki współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie wyceniamy każdy pojazd. Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Zapraszamy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców.

  W firmie Auto-Kurek zajmujemy się nie tylko złomowaniem pojazdów, ale także dajemy im nowe życie. Wiele samochodów, które do nas trafiają, wymagają gruntownego remontu. W przypadku gdy naprawa jest niemożliwa, staramy się pozyskać jak najwięcej części zamiennych, które mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat oraz komponentów przeznaczonych do recyklingu. Złomowanie pojazdów przeprowadzamy zgodnie z prawem i posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół pracowników oraz nowoczesne maszyny i urządzenia.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Auto-Kurek przyjmujemy do zezłomowania każde auto wyprodukowane w latach 1960 – 2014 bez względu na markę i stan techniczny. Chętnie skupujemy auta uszkodzone i wymagające naprawy oraz w pełni sprawne. Do naszej firmy trafiają także ciężarówki, autobusy, ciągniki rolnicze oraz wysłużone naczepy.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Demontaż samochodów w naszej firmie to proces wymagający minimum formalności. Zapewniamy bezpłatny dojazd pod wskazany adres oraz organizujemy transport Państwa samochodu do naszego auto szrotu. Podczas złomowania pojazdu należy mieć przy sobie komplet dokumentów, takich jak: dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli występuje).

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za każdy samochód przeznaczony do złomowania otrzymają Państwo od nas zapłatę liczoną od każdego kilograma wagi pojazdu. W przypadku starszych lub niekompletnych samochodów waga może się nieznacznie różnić od tej widocznej w dowodzie rejestracyjnym. Wówczas pobieramy niewielką opłatę za każdy brakujący kilogram.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po złomowaniu pojazdu mają Państwo do 30 dni na złożenie w wydziale komunikacji wniosku o wyrejestrowanie. Podczas wizyty w urzędzie niezbędne będą także wszystkie dokumenty, które wydamy Państwu w naszej firmie. Są to: zaświadczenie o kasacji, oraz unieważniony dowód rejestracyjny. Należy mieć przy sobie również kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.