Złomowanie aut Lubień kujawski

Złomowanie aut w Lubieniu kujawskim to dla naszej firmy codzienność. Od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego możesz dokonać u nas kasacji aut każdego rodzaju – zarówno osobówki, jak i samochodu ciężarowego lub dostawczego. Należność w wysokości zależnej od wagi auta wypłacamy w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto (na wyraźne życzenie klienta).

Auto szrot Lubień kujawski – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Lubieniu kujawskim w firmie Auto Kurek jest także w pełni bezpieczne. Posiadamy wszystkie certyfikaty i zezwolenia, ponadto realizujemy usługę auto złomu o każdej porze dnia i nocy – możesz się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto oferujemy odbiór auta z miejsca jego składowania oraz pełną pomoc na każdym etapie kasacji samochodów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Podczas rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem warto przekazać wszystkie informacje dotyczące złomowanego pojazdu, a także ustalić dogodne miejsce odbioru auta. Skorzystanie z usług naszej kasacji aut w Lubieniu Kujawskim jest w pełni bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem dla naszych klientów. W celu kontaktu wystarczy wykorzystać jeden z numerów telefonów dostępnych na stronie lub przesłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Oględziny pojazdu

Podczas weryfikacji pojazdu nasz pracownik ocenia kompletności oryginalność wszystkich dokumentów dotyczących samochodu, a także dokonuje ważenia i porównuje wagę znajdującą się z wartością wpisaną do dowodu rejestracyjnego. To kwestia mająca bezpośredni wpływ na wysokość wypłacanego wynagrodzenia.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem naszej współpracy jest podpisanie prostej i przejrzystej umowy, która ma na celu przeniesienie własności auta na naszą firmę. Po dokonaniu niezbędnych formalności należność wypłacana jest w formie gotówkowej, a samochód przechodzi do kasacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Lubień kujawski

  Poznaj naszą firmę Auto Kurek

  W naszym auto szrocie Auto Kurek pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy co roku podnoszą poziom swoich umiejętności i starają się zawsze dysponować świeżą i aktualną wiedzą na tematy motoryzacyjne i prawne. Dzięki temu usługa złomowania aut w Lubieniu kujawskim jest w naszej firmie prostym i szybkim procesem, który nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnościami oraz niebezpieczeństwem. Możemy oferować złomowanie pojazdów ze względu na posiadanie odpowiednich zezwoleń i certyfikatów, które wydaje odpowiedni urząd. Część złomowisk nie posiada odpowiedniego dokumentu i realizuje usługi kasacji aut w sposób nielegalny i niezgodny z prawem. U nas jest zupełnie odwrotnie – oferujemy sprawdzone usługi wybierane przez tysiące klientów w skali jednego tylko roku. Jesteśmy empatyczni, chętnie pomożemy w razie jakichkolwiek pytań, a także udzielimy odpowiedzi na najtrudniejsze i nietypowe pytania związane np. z prawnym aspektem złomowania aut.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Korzystając z naszej auto kasacji w Lubieniu Kujawskim, możesz zezłomować szybko i bezpiecznie każdy rodzaj pojazdu. Przyjmujemy samochody w pełni sprawne, jak i również całkowicie wyeksploatowane, które nie nadają się do dalszej jazdy.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Nasza firma zawsze wydaje stosowne zaświadczenie dotyczące kasacji samochodu, które jest niezbędne do właściwego wyrejestrowania pojazdu z bazy.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Bardzo często samochody nienadające się do dalszej eksploatacji generują wyłącznie koszty związane między innymi z ubezpieczeniem czy opłatą parkingową. W takich sytuacjach znacznie lepiej zdecydować się na kasację pojazdu, co pozwoli zaoszczędzić. Ponadto samochody pozostawione na publicznych parkingach mogą stanowić niebezpieczeństwo dla innych użytkowników dróg.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.