Złomowanie aut Janikowo

Na nasz auto szrot Auto Kurek możesz oddać każdy samochód – zarówno ten sprawny, jak i ten, który nie nadaje się do użycia i do naprawy. Złomowaniem aut w Janikowie zajmujemy się już od wielu lat, dlatego posiadamy wszelkie istotne certyfikaty i zezwolenia, które dają nam uprawnienia do realizacji złomowania samochodów w Janikowie i w innych polskich miastach.

Auto szrot Janikowo – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasza kasacja aut Auto Kurek ma wiele zalet, dzięki którym staliśmy się największym miejscem do złomowania samochodów w Janikowie i okolicach. Odbieramy auto naszym własnym transportem z miejsca wybranego przez klienta, a całą transakcję możemy zrealizować nawet w jeden dzień roboczy. Wynagrodzenie standardowo wypłacamy w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na życzenie klienta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z kasacji aut w Janikowie, wystarczy skontaktować się z nami pod jednym z numerów telefonów dostępnych na stronie internetowej. Ponadto znajduje się na niej również prostych wypełnieniu formularz kontaktowy, który również jest przeznaczony do kontaktu z naszymi specjalistami. Podczas pierwszej rozmowy warto przekazać najważniejsze informacje dotyczące pojazdu oraz ustalić miejsce i termin oględzin.


Oględziny pojazdu

Podczas weryfikacji samochodu, która jest niezbędna w procesie złomowania auta, dokonujemy precyzyjnego ważenia pojazdu, co pozwala nam ustalić kwotę do wypłaty. Ponadto na tym etapie zwracamy również uwagę na kompletność i oryginalność dokumentacji dotyczącej samochodu


Kupno samochodu

Ostatnim etapy współpracy z naszą firmą jest przeniesienie własności samochodu na naszą firmę po podpisaniu stosownych dokumentów, a także unieważnienie dowodu rejestracyjnego. Transakcja kończy się rozliczeniem w formie gotówkowej.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Janikowo

  Kiedy warto skorzystać ze złomowania aut?

  Dla naszej firmy złomowanie aut w Janikowie jest podstawową częścią działalności, której poświęciliśmy zdecydowanie najwięcej. Od wielu lat to właśnie stały i zrównoważony rozwój uznajemy za najważniejszy czynnik, który bezpośrednio świadczy o naszym zaangażowaniu i chęci podnoszenia jakości usług. Kasacja aut w firmie Auto Kurek jest także w pełni bezpieczna. Mamy wszelkie istotne certyfikaty oraz zezwolenia, dzięki którym realizujemy tę usługę zgodnie z obowiązującym aktualnie prawem. Pracownicy naszej kasacji pojazdów w Janikowie stale podnoszą zakres swojej wiedzy i przechodzą cykliczne szkolenia, dzięki którym mają zawsze świeżą, aktualną wiedzę, którą chętnie przekażą podczas procesu kasacji aut. Zapoznaj się koniecznie z całą naszą ofertą i skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań – chętnie odpowiemy na wszystkie tak szybko, jak to tylko możliwe.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na prowadzony przez nas auto złom w Janikowie przyjmujemy wszystkie samochody niezależnie od stanu technicznego. Dzięki temu możesz zdecydować się na kasację pojazdu w bardzo dobrym stanie lub też powypadkowego bądź doszczętnie zniszczonego i zdezelowanego.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do kasacji pojazdu niezbędne będą dokumenty dotyczące samochodu, a także dowód osobisty właściciela. Zatem nie obejdzie się bez dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli ta została wcześniej wydana.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Cena wypłacana w gotówce jest liczona od kilograma wagi. Jeśli masa realna różni się od tej wpisanej w dowodzie rejestracyjnym, nasza firma pobierze niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.