Złomowanie aut Kruszwica

Firma Auto-Kurek oferuje złomowanie aut w Kruszwicy. W naszej firmie przyjmujemy każdy samochód bez względu na jego stan i markę. Trafiają do nas pojazdy osobowe, ciężarowe, sportowe i terenowe. Złomujemy także naczepy samochodowe, ciągniki rolnicze oraz autobusy. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny złomowania aut, błyskawiczną transakcję oraz wypłatę w formie gotówki lub przelewu. Najwyższa jakość obsługi tylko w Auto-Kurek.

Auto szrot w Kruszwicy

Prowadzimy złomowanie samochodów w Kruszwicy i okolicach. Po każdy pojazd przyjeżdżamy osobiście własnym środkiem transportu. Oferujemy bezpłatny dojazd i rzetelną weryfikację stanu samochodu. Nasza firma jest czynna codziennie przez 24 godziny na dobę. Obsługujemy klientów z Kruszwicy i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega obsługa klientów?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z oferty naszej firmy, masz szansę na szybkie i sprawne złomowanie pojazdu. Pierwszym krokiem będzie nawiązanie kontaktu telefonicznego, pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Zachęcamy także do skontaktowania się z nami za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej zostaniesz poproszony o podanie kilku podstawowych informacji dotyczących stanu technicznego Twojego pojazdu. Na tej podstawie dokonamy wstępnej analizy oraz wyceny. Poinformujemy Cię także o dalszych etapach współpracy.


Kupno samochodu

Jeśli zaproponowana przez nas kwota spełni Twoje oczekiwania, przejdziemy do wypełniania niezbędnej dokumentacji. Natychmiast przekażemy na Twoje ręce ustaloną kwotę gotówki. Możemy także dokonać płatności przelewem na wskazany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Kruszwica

  Dlaczego warto wybrać firmę Auto-Kurek? Oto nasze największe zalety:

  • Zapewniamy błyskawiczną obsługę każdego klienta
  • do wyceny samochodu podchodzimy w sposób profesjonalny i rzetelny
  • dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres całkowicie bezpłatnie
  • ustaloną kwotę wypłacamy niezwłocznie po wypełnieniu dokumentacji
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania pojazdów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu

  Demontaż i kasacja samochodów – auto złom Auto-Kurek

  Złomowaniem pojazdów w firmie Auto-Kurek zajmujemy się od 1996 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie, sprawiło, że obecnie poziom świadczonych przez nas usług stoi na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rzetelnie wyceniamy każdy samochód. Cennik złomowania samochodu uzależniony jest od stanu technicznego, kompletności i wagi danego pojazdu. Możemy Ci zagwarantować bardzo korzystne warunki współpracy oraz bardzo szybki przebieg transakcji. Pieniądze otrzymasz bezpośrednio po wykonaniu niezbędnej dokumentacji. Firma Auto-Kurek oferuje również skup samochodów w Kruszwicy. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe i sportowe, każdej marki. Chętnie skupujemy naczepy samochodowe, ciągniki rolnicze i autobusy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.