Złomowanie aut Radziejów

Dla naszej firmy Auto Kurek złomowanie aut w Radziejowie to podstawowa część działalności. Od wielu lat oferujemy usługę kasacji aut dla osób, które liczą na błyskawiczną obsługę, pełne bezpieczeństwo transakcji oraz przyjazną atmosferę w trakcie jej realizacji. Złomowanie samochodów w Radziejowie jest przeznaczone zarówno dla aut prawie sprawnych, jak i dla wyeksploatowanych, zniszczonych i powypadkowych.

Auto szrot Radziejów – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja aut w naszej firmie jest przede wszystkim bezpieczna i komfortowa. Auto możemy odebrać z miejsca jego składowania naszym własnym transportem, a do realizacji demontażu samochodu wymagamy tylko podstawowych i najważniejszych dokumentów. Należność wynikającą ze złomowania pojazdów wypłacamy zawsze standardowo w formie gotówkowej lub przelewem na konto, jednak tylko na wyraźne życzenie klienta.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby dokonać złomowania pojazdu, wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy są dostępni pod numerem telefonu 692 443 443, 660 637 702 lub wykorzystując formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Cały proces można przeprowadzić w ciągu jednego dnia.


Oględziny pojazdu

Jednym z etapów naszej współpracy dotyczącej złomowania pojazdów jest ustalenie legalności danego samochodu oraz sprawdzenia realnej jego masy. Podczas oględzin dokonujemy ważenia auta i porównujemy ją z wartością widniejącą w dowodzie rejestracyjnym. W przypadku dużych rozbieżności wynagrodzenie może zostać nieco obniżone.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem podczas złomowania pojazdu jest jego kasacja. Gwarantujemy w tej kwestii pełen profesjonalizm, dlatego dysponujemy wyłącznie prostymi do zrozumienia umowami, a wypłatę realizujemy w formie gotówkowej lub przelewamy należność na konto bankowe na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Radziejów

  Złomowanie aut – firma Auto Kurek dla najbardziej wymagających

  Złomowanie aut w Radziejowie to podstawowa gałąź naszej działalności. Z usługi tej warto skorzystać przede wszystkim w sytuacji, gdy samochód odmawia posłuszeństwa, a koszty jego utrzymania (bez tego, który nie nadaje się do użytku) znacznie przewyższają wszelkie korzyści. Mamy z taką sytuacją do czynienia wtedy, gdy pojazd ma uszkodzony silnik, a części zamienne nie są już produkowane. Ze złomowania samochodów w Radziejowie za naszym pośrednictwem warto także skorzystać w przypadku jego doszczętnego zniszczenia w razie wypadku, a uszkodzenia były na tyle duże i rozległe, że naprawa auta jest nieopłacalna. Kasacja aut za pośrednictwem marki Auto Kurek to wówczas znakomite rozwiązanie, z którego zdecydowanie warto skorzystać. Zapewniamy błyskawiczną obsługę oraz możliwość skontaktowania się z nami przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W prowadzonej przez nas auto kasacji w Radziejowie można zezłomować każdy rodzaj samochodu, bez względu na jego stan, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem dla naszych klientów.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas kasacji pojazdu niezbędne będą wszystkie dokumenty dotyczące złomowanego auta. Mowa między innymi o dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu, jeśli została wcześniej wydana. Konieczny będzie również dowód osobisty właściciela.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Cena za wrak liczona jest na podstawie dokonanego ważenia i dotyczy każdego kilograma. Jeśli aktualna masa samochodu jest niższa niż 90% jego wagi zapisanej w dowodzie rejestracyjnym, to nastąpi pobranie niewielkiej opłaty za brakujące kilogramy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.