Złomowanie aut Jabłonowo pomorskie

Auto szrot Auto Kurek to firma, dla której liczy się wyłącznie najwyższa jakość realizowanych usług. Widać to przede wszystkim po tym, iż do złomowania aut w Jabłonowie Pomorskim można oddać każde auto – zarówno to w dobrym stanie technicznym, jak i to doszczętnie zniszczone, które nie nadaje się do naprawy. Dzięki temu można uzyskać niewielkie wynagrodzenie i przeznaczyć je na zakup nowego samochodu

Auto szrot Jabłonowo pomorskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

W naszej kasacji pojazdów w Jabłonowie Pomorskim można zezłomować każde auto i to znacznie szybciej niż u konkurencji. Zapewniamy kontakt przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, a na miejsce odbioru pojazdu możemy przyjechać naszym własnym transportem. Jesteśmy marką, dla której liczy się bezpieczeństwo – mamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które uprawniają nas do realizacji tej usługi.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z kasacji aut w Jabłonowie Pomorskim, należy skontaktować się z nami w celu uzgodnienia dogodnego dla siebie terminu oględzin, które mogą odbyć się w naszym punkcie lub wybranej lokalizacji przez klienta. W tym celu wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów telefonu z podanych na stronie internetowej lub przesłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Oględziny pojazdu

Podczas weryfikacji nasz pracownik zważy pojazd i porówna jego realną masę z informacjami zawartymi w dowodzie rejestracyjnym samochodu. Ponadto specjalista oceni kompletność auta i oryginalność dokumentów posiadanych przez właściciela. W przypadku wystąpienia dużej rozbieżności pomiędzy realną masą pojazdu, a tą widniejącą w dowodzie, wynagrodzenie może zostać obniżone.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem naszej współpracy jest kasacja pojazdu, a także podpisanie stosownych dokumentów. Każda umowa jest przejrzysta i łatwa do zrozumienia, a nasi specjaliści są zawsze chętni do pomocy na każdym etapie złomowania. Transakcja kończy się przekazaniem wypłaty w formie gotówkowej do ręki klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Jabłonowo pomorskie

  Dla kogo złomowanie aut?

  Złomowanie pojazdów to podstawa naszej działalności i zarazem także usługa, której poświęciliśmy zdecydowanie najwięcej. Jesteśmy bowiem marką, dla której liczy się ciągły rozwój oraz stałe podnoszenie jakości naszych usług. Z tego względu nasza kasacja aut ma wszelkie istotne certyfikaty i zezwolenia, dzięki którym możemy realizować tę usługę zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem. Nasi pracownicy bardzo chętnie pomogą na każdym etapie kasacji samochodu i udzielą wszystkich istotnych informacji na temat tego właśnie procesu. W ten sposób możesz zmniejszyć koszty utrzymania konkretnego auta, np. tego, które jest niesprawne i generuje wyłącznie wydatki związane np. z polisą OC bądź opłacaniem prywatnego parkingu. Co więcej, po demontażu pojazdów wypłacimy Ci także niewielkie wynagrodzenie, które możesz przeznaczyć na zakup nowego auta.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na naszą kasację aut w Jabłonowie Pomowskim przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym i wizualnym, dzięki czemu możesz szybko pozbyć się sprawnego samochodu lub całkowicie wyeksploatowanego. Na tym polu nasza firma jest bardzo elastyczna.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Oczywiście. Jedyne, o czym warto pamiętać, to przypadek, gdy masa pojazdu nie osiągnie 90% wagi umieszczonej w dowodzie rejestracyjnym, cena będzie stosunkowo niższa. Za każdy brakujący kilogram pobierana jest przez naszą firmę niewielka opłata.

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Dokonujemy również kasacji pojazdów bez tablic rejestracyjnych. W takim przypadku istotny będzie numer nadwozia VIN oraz kilka najważniejszych parametrów.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.