Złomowanie aut Żnin

Zajmujemy się złomowaniem aut w Żninie od wielu lat i uzyskaliśmy na tym polu ogromne doświadczenie. Możesz oddać na nasz auto złom Auto Kurek każde auto – w tym samochody sprawne, jak i te powypadkowe i zdezelowane. Przyjmujemy samochody osobowe, terenówki, sportowe i SUVy, a także auta specjalistyczne, ciężarówki i autobusy.

Auto szrot Żnin – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Z firmą Auto Kurek przeprowadzenie złomowania samochodu w Żninie jest procesem krótkim i bezpiecznym. Mamy własne umowy, które dobrze zabezpieczają obie strony współpracy, wynagrodzenie wynikające z wagi wraku wypłacamy w formie gotówki do ręki, a pracownicy są dostępni przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Po auto nienadające się do dalszej jazdy możemy przyjechać naszym własnym transportem.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja złomowania auta z Żnina i okolic?


Kontakt telefoniczny

Aby dokonać złomowania samochodu w Żninie, należy skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy są dostępni na infolinii. Można także przesłać wiadomość drogą e-mailową lub skorzystać ze zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego, znajdującego się na firmowej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Kolejnym etapem współpracy jest dokonanie przez rzeczoznawcę oględzin pojazdu, a także ustalenie oryginalności dokumentów. Dodatkowo we wskazanym wcześniej miejscu sprawdzana jest realna masa samochodu, która jest porównywana z wartością wpisaną do dowodu rejestracyjnego. W przypadku dużych rozbieżności kwota do wypłaty może zostać nieco pomniejszona.


Kupno samochodu

Na koniec przychodzi czas na podpisanie stosownych dokumentów i wydanie zaświadczenia o złomowaniu pojazdu. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i minimum formalności, dzięki czemu współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie. Wypłata jest realizowana w formie gotówkowej lub przekazywana na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


    złomowanie aut Żnin

    Złomowanie aut z Żnina i okolic w firmie Auto Kurek to sama przyjemność

    Złomowanie aut w Żninie w firmie Auto Kurek nie musi być trudną i skomplikowaną czynnością. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z dziedziny motoryzacji, którzy znają wszystkie jej tajniki oraz wszelkie pułapki. Doskonale znają aktualne prawo, a ich szeroka wiedza jest wynikiem cyklicznych szkoleń, które organizujemy dla naszych najlepszych pracowników. Sam proces kasacji pojazdów w Żninie i okolicach jest krótki, szybki i bezpieczny – czuwamy nad każdym etapem, a należność wypłacamy zawsze w chwili podpisywania umowy, czyli na końcowym etapie auto kasacji w Żninie. Mamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które upoważniają nas do realizowania tego typu usługi. Wielu konkurentów z tej branży zapomina o zezwoleniach, w efekcie prowadząc swoją firmę nielegalnie. Nie wspieraj szarej strefy, powierz swoją przyszłość profesjonalistom.

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.