Złomowanie aut Sepólno Krajeńskie

W naszej firmie złomowanie aut w Sępólnie Krajeńskim zajmie dosłownie chwilę. Możesz u nas zezłomować każdy pojazd, w tym samochody zniszczone, zdezelowane, uszkodzone bądź wyeksploatowane i powypadkowe, a także auta po zalaniu czy pożarze. Wynagrodzenie wypłacamy w formie gotówki do ręki, tuż po chwili ważenia auta w naszej siedzibie kasacji aut.

Auto szrot Sepólno Krajeńskie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasz auto szrot ma wiele zalet, które są przyczyną naszej ogromnej popularności na całym rynku. Należy do nich między innymi bardzo szybka obsługa – jesteśmy dostępni pod telefonem oraz adresem e-mail przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto jeśli chcesz skorzystać z naszej kasacji samochodów, zapewniamy także możliwość odbioru auta z placu, jeśli to jest zniszczone na tyle, że nie da się nim poruszać po drogach publicznych.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Złomowanie samochodu w Sępólnie Krajeńskim To niezwykle prosta procedura, jeśli skorzystasz z usług naszej firmy. Kasacja rozpoczyna się już od zlecenia dyspozycji przez klienta i zgłoszenia dokonanego za pośrednictwem infolinii bądź na podstawie wiadomości przesłanej drogą e-mailową.


Oględziny pojazdu

Podczas oględzin pojazdu dokonywane jest ważenie samochodu przez naszego pracownika i na podstawie otrzymanych danych wypłacane jest wynagrodzenie. Masa realna porównywana jest z danymi wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. Cały proces przebiega szybko i sprawnie, a także jest bezpłatny.


Kupno samochodu

Nasza współpraca kończy się w momencie podpisania stosownych dokumentów i dokonania kasacji auta, na podstawie której wystawiane jest zaświadczenie. Po dopełnieniu wszystkich formalności należność zostaje wypłacona w formie gotówkowej.

Formularz zgłoszeniowy


    złomowanie aut Sepólno Krajeńskie

    Dlaczego złomowanie aut Auto Kurek cieszy się tak dużą popularnością?

    Złomowanie aut w Sępólnie Krajeńskim za pośrednictwem naszej firmy to sama przyjemność. Doskonale wiemy, jak trudny jest ten proces dla wielu zmotoryzowanych. Większość z nich oddaje swój samochód na auto szrot tylko raz w życiu, dlatego rzadko ktokolwiek ma na tym polu odpowiednio dużą wiedzę i doświadczenie. Tutaj sprawdzimy się my – kasacja pojazdów w Sępólnie Krajeńskim Auto Kurek. Nasi pracownicy dzięki ogromnej wiedzy na temat motoryzacji oraz prawa chętnie pomogą na każdym etapie złomowania auta w Sępólnie Krajeńskim, udzielą wielu istotnych porad na temat dalszych czynności, a także zapewnią przyjazną atmosferę. To jednak nie wszystko – złomowanie pojazdów w firmie Auto Kurek jest także w pełni bezpieczne. Mamy własne wcześniej przygotowane umowy, które precyzyjnie chronią obie strony transakcji. Nasz auto szrot ma także wszelkie zezwolenia oraz upoważnienia, dzięki którym możemy realizować proces kasacji aut zgodnie z literą prawa.

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.