Złomowanie aut Inowrocław - demontaż i kasacja samochodów

W naszym auto szrocie możesz zezłomować praktycznie każdy pojazd w czasie krótszym niż 1 dzień. Przyjmujmy na złom samochody wszelkiego rodzaju, zarówno auta osobowe, jak i modele ciężarowe i dostawcze czy autobusy, we wszystkich wariantach silnikowych i z każdego rocznika. Wypłacamy za nie wynagrodzenie adekwatne do ich masy w formie gotówki i zapewniamy najlepszą atmosferę podczas całej transakcji na całym rynku motoryzacyjnym. Złomowanie aut w Inowrocławiu to nasza specjalność!

Auto szrot Inowrocław – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Nasza kasacja aut działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, zapewniając możliwość złomowania auta o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, gwarantujemy wypłatę należności w formie gotówkowej bezpośrednio do ręki, a także zapewniamy najkrótsze terminy realizacji. Zadzwoń do nas już dziś i umów się na wizytę w naszym punkcie lub na odbiór auta spod swojego miejsca zamieszkania – bezpłatnie!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Inowrocław Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Naszym klientom oferujemy skuteczne oraz szybkie złomowanie pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu internetowego lub telefonicznego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Drugim krokiem jest natychmiastowa wycena samochodu – przeprowadza się ją przez telefon na podstawie danych przekazanych przez właściciela samochodu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (zawsze zapewniamy minimalną ilość formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na wiele korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest darmowy,
  • pojazd odbieramy do kasacji z własnym transportem.
  złomowanie aut Inowrocław

  Złomowanie pojazdów w Inowrocławiu

  Jeden z naszych oddziałów znajduje się w Inowrocławiu – we wskazanym punkcie możesz tanio i bez zbędnych formalności zezłomować swoje stare auto. Gwarantujemy indywidualne podejście, atrakcyjne ceny oraz pomoc naszych pracowników na miejscu – zapewniamy bezpłatny transport pojazdu do najbliższego punktu oraz szybkie sfinalizowanie transakcji. Każdy z naszych oddziałów otwarty jest przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu nie musisz martwić się tym, że w standardowych godzinach jesteś w pracy lub poza domem.

  Wszelkie formalności z kasacją auta załatwiamy na miejscu – za pomocą tradycyjnej umowy kupna-sprzedaży określamy warunki transakcji zaakceptowane przez obydwie strony. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Wystarczy, że weźmiesz ze sobą dowód rejestracyjny auta oraz dokument tożsamości – są one niezbędne do sfinalizowania transakcji. Nie musisz martwić się transportem w przypadku niesprawnych pojazdów – wystarczy telefon i w ciągu kilku godzin pojawi się pracownik, który odbierze auto pod wskazanym adresem.

  złomowanie aut Inowrocław

  Skup samochodów Auto Kurek – czekamy na Ciebie przez 7 dni w tygodniu!

  W Inowrocławiu możesz również sprzedać auto i to na niezwykle atrakcyjnych warunkach! Nie ważne czy pojazd, którego jesteś posiadaczem, jest sprawny i zadbany, czy może był serwisowany – w Auto Kurek odkupujemy również auta uszkodzone. Jesteśmy zainteresowani samochodami różnych marek i o różnym przeznaczeniu – luksusowymi, dostawczymi, ciężarowymi oraz starymi. Nie ma znaczenia również ich przebieg – nasza firma oferuje również skup aut firmowych i flotowych na bardzo korzystnych warunkach.

  Istotnym aspektem każdej transakcji jest cena – Auto Kurek oferuje swoim klientom sprzedaż auta na korzystnych dla obydwu stron warunkach. Wszystko zależy od stanu technicznego pojazdu – na podstawie jego oceny nasi pracownicy są  w stanie zaoferować nawet do 200 tysięcy złotych. Płatność realizujemy na miejscu w formie gotówkowej lub za pomocą szybkiego przelewu na konto. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszym auto szrocie Auto Kurek przyjmujemy na złom praktycznie wszystkie samochody, bez wyjątków. Zezłomujesz u nas auto osobowe w każdym typie, a także samochód ciężarowy, autobus czy pojazd specjalistyczny, np. terenówkę lub auto sportowe. Co więcej, nie zwracamy wówczas uwagi na jego stan. Pojazd może być praktycznie nowy i w idealnym stanie lub całkowicie zniszczony, wyeksploatowany i zdezelowany.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podczas złomowania samochodu w Inowrocławiu należy mieć przy sobie pełen komplet niezbędnych dokumentów. Zawsze istotny jest dowód rejestracyjny oraz dowód osobisty, a także komplet umów kupna sprzedaży (jeśli występuje). Czasami w drodze wyjątku może zajść potrzeba dostarczenia innych dokumentów, lecz należy to ustalić jeszcze przed dokonaniem złomowania.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Kasacja aut jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi kosztami ze strony właściciela. Co więcej, to my możemy dojechać na ustalone miejsce i dokonać złomowania bez wizyty w naszym serwisie. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami i przekaż nam informację na ten temat, zanim udasz się do naszego punktu Auto Kurek.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.