Złomowanie aut Więcbork

Złomowanie aut w Więcborku to doskonałe rozwiązanie w każdym przypadku. Możesz nam oddać praktycznie każdy samochód – od aut w dobrym stanie technicznym, aż po te, które lata świetności mają już dawno za sobą. Do kasacji aut przyjmujemy samochody każdej marki i w każdym roczniku, a wynagrodzenie możesz uzyskać już w ciągu jednego dnia roboczego.

Auto szrot Więcbork – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Warto wiedzieć, że nasza kasacja pojazdów w Więcborku oraz okolicach ma wiele zalet, które z pewnością ułatwią cały proces kasacji auta. Możemy zaoferować nasz własny transport i odebrać auto z placu bez dodatkowych kosztów. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą oddać na złomowanie pojazd zniszczony, który nie nadaje się do jazdy. Należność zawsze standardowo wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej pomocy, można być pewnym skutecznego i sprawnego złomowania auta w Więcborku. Współpraca z nami rozpoczyna się w chwili nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego. Nasi konsultanci są dostępni pod numerem telefonu 692 443 443 i 660 637 702. Można także skontaktować się z nami wypełniając formularz kontaktowy.


Oględziny pojazdu

Podczas oględzin samochodu wysłany na wskazane miejsce specjalista ocenia fachowym okiem oryginalność wszystkich dokumentów dotyczących pojazdu oddawanego na złom, a także dokonuje ważenia. Otrzymana wartość porównywana jest z wagą widniejącą w dowodzie rejestracyjnym, co ma bezpośredni wpływ na wysokość wypłacanego wynagrodzenia.


Kupno samochodu

Nasza współpraca kończy się podpisaniem stosownych dokumentów oraz wypłatą ustalonej wcześniej należności w gotówce. Wynagrodzenie może być również przekazane przelewem bankowym na wskazane konto, na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


    złomowanie aut Więcbork

    Złomowanie aut – zalety naszej marki na tle innych

    Dla naszej firmy złomowanie samochodów w Więcborku to podstawowa czynność, którą realizujemy już przez wiele lat obecności na tym rynku. Dzięki temu mamy ogromne doświadczenie niezbędne w tej branży. Wśród wielu zalet kasacji aut w naszym punkcie warto wyróżnić szybkość. Proces demontażu samochodu zajmuje z reguły nie więcej niż jeden dzień, dzięki czemu nie musisz angażować swojego wolnego czasu np. na podróż do innego miasta. Ponadto złomowanie pojazdów Auto Kurek jest o tyle wygodne, że dysponujemy własnym transportem – nie musisz martwić się dostarczeniem zniszczonego auta aż do naszego punktu, wszystko zrobimy za Ciebie. Na auto złomie Auto Kurek przeprowadzamy bardzo dokładne ważenie, które zawsze jest zgodne ze stanem rzeczywistym, a po zakończeniu transakcji wystawiamy specjalne zaświadczenie. Ponadto nasza auto kasacja w Więcborku i okolicach ma wszelkie certyfikaty i zezwolenia, dzięki którym realizowany przez nas proces jest w pełni bezpieczny. Działamy bowiem w pełni zgodnie z literą prawa.

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.