Złomowanie aut Golub-Dobrzyń

Firma Auto-Kurek oferuje złomowanie aut w Golubiu-Dobrzyniu. Oferujemy doskonałe warunki współpracy i atrakcyjny cennik złomowania samochodu. Przyjmujemy auta osobowe każdej marki i z każdego rocznika. Zajmujemy się także złomowaniem pojazdów specjalistycznych, takich jak maszyny rolnicze i naczepy. Do naszej firmy trafiają wyeksploatowane i zniszczone autobusy, ciężarówki oraz samochody dostawcze.

Auto szrot w Golubiu-Dobrzyniu

Złomowanie samochodów w Golubiu-Dobrzyniu to najlepszy sposób na pozbycie się nieużywanego i zniszczonego pojazdu. Zapewniamy błyskawiczny przebieg transakcji i natychmiastową wypłatę gotówki. Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub wysłać zgłoszenie online. PO Twój samochód przyjedziemy własnym środkiem transportu całkowicie za darmo.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą naszego Auto złomu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Zgłoszenia można także przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego, który jest udostępniony na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej nasz specjalista poprosi o podanie kilku ważnych informacji dotyczących Twojego samochodu, który chcesz złomować. Nasz pracownik zapyta między innymi o stan techniczny i kompletność pojazdu. Na tej podstawie dokonamy wstępnej wyceny.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej przez nas kwoty przystąpimy do ostatniego etapu całego procesu, czyli wypełnieniu niezbędnej dokumentacji. Niezwłocznie przekażemy ustaloną kwotę w formie gotówki lub wykonamy przelew na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Golub-Dobrzyń

  Dlaczego warto wybrać firmę Auto-Kurek? Oto nasze największe zalety:

  • Rzetelnie i uczciwie wyceniamy każdy pojazd przeznaczony do złomowania
  • oferujemy atrakcyjny cennik złomowania samochodów oraz szybką wypłatę gotówki
  • zapewniamy bezpłatny dojazd, wycenę oraz transport pojazdu do naszej firmy
  • złomowanie samochodu w naszej firmie przebiega szybko i sprawnie
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę

  Demontaż i kasacja samochodów – auto złom Auto-Kurek

  Auto-Kurek to profesjonalna i licencjonowana Stacja Demontażu Pojazdów. Zajmujemy się złomowaniem pojazdów od wielu lat i możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Każdą transakcję staramy się przeprowadzać jak najszybciej, dbając o komfort naszych klientów. Oferujemy doskonałe warunki współpracy i wysokie ceny za złomowanie każdego pojazdu. Nasi pracownicy posiadają umiejętności i wiedzę, które pozwalają na rzetelną i uczciwą wycenę auta przeznaczonego do kasacji. Prowadzimy demontaż samochodów, z których pozyskujemy przydatne elementy przeznaczone do recyklingu oraz części w doskonałym stanie technicznym. Firma Auto-Kurek oferuje także skup samochodów w Golubiu-Dobrzyniu. Interesują nas samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, ciągniki rolnicze i autobusy bez względu na markę, model, rocznik czy stan techniczny.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.