Złomowanie aut Golub-Dobrzyń

Firma Auto-Kurek oferuje złomowanie aut w Golubiu-Dobrzyniu. Oferujemy doskonałe warunki współpracy i atrakcyjny cennik złomowania samochodu. Przyjmujemy auta osobowe każdej marki i z każdego rocznika. Zajmujemy się także złomowaniem pojazdów specjalistycznych, takich jak maszyny rolnicze i naczepy. Do naszej firmy trafiają wyeksploatowane i zniszczone autobusy, ciężarówki oraz samochody dostawcze.

Auto szrot w Golubiu-Dobrzyniu

Złomowanie samochodów w Golubiu-Dobrzyniu to najlepszy sposób na pozbycie się nieużywanego i zniszczonego pojazdu. Zapewniamy błyskawiczny przebieg transakcji i natychmiastową wypłatę gotówki. Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub wysłać zgłoszenie online. PO Twój samochód przyjedziemy własnym środkiem transportu całkowicie za darmo.

Kontakt telefoniczny

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą naszego Auto złomu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443. Zgłoszenia można także przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego, który jest udostępniony na naszej stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej nasz specjalista poprosi o podanie kilku ważnych informacji dotyczących Twojego samochodu, który chcesz złomować. Nasz pracownik zapyta między innymi o stan techniczny i kompletność pojazdu. Na tej podstawie dokonamy wstępnej wyceny.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej przez nas kwoty przystąpimy do ostatniego etapu całego procesu, czyli wypełnieniu niezbędnej dokumentacji. Niezwłocznie przekażemy ustaloną kwotę w formie gotówki lub wykonamy przelew na konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy

  złomowanie aut Golub-Dobrzyń

  Dlaczego warto wybrać firmę Auto-Kurek? Oto nasze największe zalety:

  • Rzetelnie i uczciwie wyceniamy każdy pojazd przeznaczony do złomowania
  • oferujemy atrakcyjny cennik złomowania samochodów oraz szybką wypłatę gotówki
  • zapewniamy bezpłatny dojazd, wycenę oraz transport pojazdu do naszej firmy
  • złomowanie samochodu w naszej firmie przebiega szybko i sprawnie
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę

  Demontaż i kasacja samochodów – auto złom Auto-Kurek

  Auto-Kurek to profesjonalna i licencjonowana Stacja Demontażu Pojazdów. Zajmujemy się złomowaniem pojazdów od wielu lat i możemy zapewnić najwyższą jakość usług. Każdą transakcję staramy się przeprowadzać jak najszybciej, dbając o komfort naszych klientów. Oferujemy doskonałe warunki współpracy i wysokie ceny za złomowanie każdego pojazdu. Nasi pracownicy posiadają umiejętności i wiedzę, które pozwalają na rzetelną i uczciwą wycenę auta przeznaczonego do kasacji. Prowadzimy demontaż samochodów, z których pozyskujemy przydatne elementy przeznaczone do recyklingu oraz części w doskonałym stanie technicznym. Firma Auto-Kurek oferuje także skup samochodów w Golubiu-Dobrzyniu. Interesują nas samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, ciągniki rolnicze i autobusy bez względu na markę, model, rocznik czy stan techniczny.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.