Złomowanie aut Chodecz

W naszym auto szrocie Auto Kurek stawiamy na jak najwyższą jakość realizowanych usług. Złomowanie aut w Chodczu jest jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów, którzy chcą pozbyć się swojego samochodu generującego koszty i nienadającego się do naprawy. Na auto złom Auto Kurek przyjmujemy wszystkie auta i z każdego rocznika i wypłacamy za nie należność w wysokości adekwatnej do wagi.

Auto szrot Chodecz – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet złomowania samochodu w Chodczu w firmie Auto Kurek warto wymienić przede wszystkim szybkość realizacji – możesz przeprowadzić kasację samochodu już w przeciągu jednego dnia roboczego od chwili skontaktowania się z nami. Nasi asystenci są ponadto dostępni przez 24 godziny na dobę, a po wrak możemy przyjechać naszym własnym transportem.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się z naszą auto kasacją w Chodczu. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na stronie internetowej lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Można także przesłać wiadomość drogą mailową. Podczas rozmowy z konsultantem należy ustalić w miejsce odbioru samochodu.


Oględziny pojazdu

Kolejnym krokiem niezbędnym podczas złomowania samochodu i swojego weryfikacja przez doświadczonych pracowników. Podstawową kwestią, która wpływa na wycenę danego egzemplarza, jest jego realna masa. Porównujemy ją z wagą widniejąca w dowodzie rejestracyjnym.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem niezbędnym podczas kasacji pojazdu jest podpisanie wcześniej przygotowanej umowy, która zawsze jest przejrzysta i w pełni bezpieczna dla obu stron. Po dopełnieniu niezbędnych formalności przychodzi czas na wypłatę należności.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Chodecz

  Czy warto oddać auto na złom Auto Kurek?

  Złomowanie aut w Chodczu w firmie Auto Kurek to sama przyjemność. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku, dla której stały i ciągły rozwój oraz bezpieczeństwo liczą się najbardziej. Mamy wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, a nasze usługi corocznie przyciągają setki tysięcy zadowolonych klientów. Jest to wynik między innymi naszego podejścia. Od wielu lat wyznajemy zasadę, że najważniejsze jest przyjazne podejście oraz ogromna wiedza. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy w trakcie kasacji pojazdów w Chodczu chętnie pomogą w każdej sytuacji i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z realizacją. Ponadto zapewniamy w zasadzie nieograniczony kontakt – możesz do nas zadzwonić lub napisać – odpowiemy o praktycznie każdej porze dnia i nocy. Masz do oddania pojazd do kasacji aut? Koniecznie odezwij się do nas już dziś.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie aut w Chodczu to jedna z podstawowych usług naszej firmy, którą realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenia. Z tego względu możemy dokonać profesjonalnej kasacji każdego rodzaju pojazdu niezależnie od jego przeznaczenia czy modelu.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Każdy nasz Klient otrzymuje stosowne zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, które jest niezbędne do właściwego wyrejestrowania samochodu z bazy. W razie jakichkolwiek problemów nasi konsultacji pozostają do dyspozycji.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Złomowanie pojazdu niekiedy jest jedyną możliwością, szczególnie w przypadku samochodów mocno wyeksploatowanych, które nie nadają się do dalszego użytkowania. W takich sytuacjach najczęściej generują wyłącznie koszty stałe w postaci ubezpieczenia bądź opłat związanych z parkowaniem.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.