Złomowanie aut Lipno

Złomowanie aut w Lipnie to usługa kierowana do wszystkich, którzy chcą pozbyć się wraku samochodu, którym nie da się już jeździć i dodatkowo na tym zarobić. Zapraszamy właścicieli aut powypadkowych i doszczętnie zniszczonych na nasz auto szrot. Przeprowadzimy demontaż samochodu w sposób zgodny z wszelkimi normami. Przyjmujemy każdy pojazd bez względu na stan techniczny i wizualny.

Auto szrot Lipno- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto złom Auto-Kurek działa na rynku od lat, jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy legalną usługę z darmowym transportem po zniszczone auto. Co ważne, wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu. Oferta kasacji aut obejmuje ciężarówki, auta dostawcze, autobusy i oczywiście osobówki. Dla nas nie ma znaczenia, jaki samochód oddasz w nasze ręce.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz pozbyć się wraku z podwórka? W takim razie skontaktuj się z nami. To pierwszy i najważniejszy etap współpracy. Omówimy wszelkie szczegóły dotyczące następnych kroków. Wystarczy, że zadzwonisz do nas na jeden z tych numerów: 660 637 702 lub 692 443 443 , a porozmawiamy o najważniejszych kwestiach dotyczących złomowania w Auto-Kurek.


Weryfikacja pojazdu

Drugi etap to weryfikacja pojazdu, konieczny ze względów prawnych. Chcemy sprawdzić, jaki samochód masz zamiar nam oddać. Będziemy więc potrzebowali kilku informacji, przede wszystkim nazwę marki, modelu czy rok produkcji. Poprosimy Cię także o numer VIN pojazdu.


Kupno samochodu

Na końcu przejdziemy do formalności, wystawimy zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu, a Ty oczywiście otrzymasz od nas zapłatę. Kwota będzie uzależniona od wagi wraku, mamy jednak nadzieję, że usatysfakcjonuje Cię w stu procentach. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Lipnie?

  • samochody do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia,
  • natychmiastowo wyceniamy samochód do kasacji,
  • oferujemy minimum formalności,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu.
  złomowanie aut Lipno

  Złomowanie aut Lipno – dbamy o środowisko

  Zalegający na posesji pojazd, którym nie da się już podróżować, szkodzi nie tylko właścicielom terenu, ale również środowisku. Dlatego też warto zdecydować się na usługi złomowania aut w Lipnie. Z naszą pomocą będzie to proste, szybkie i przyjemne, przy tym, pozwoli Ci nieco zarobić. Chcemy podkreślić, że kasacją aut zajmujemy się nie bez powodu. Od lat dbamy o to, aby wraki, którymi nie da się jeździć, nie szkodziły środowisku. Od razu jak do nas trafią, usuwamy z nich płyny eksploatacyjne i oddajemy do rafinerii. Co więcej, wszystkie części nadające się do recyklingu wysyłamy do specjalistycznych zakładów, gotowe paczki złomu trafiają do hut. To, co nadaje się do dalszej pracy, między innymi turbiny po regeneracji, wystawiamy na sprzedaż. Jeśli masz sprawne auto używane, sprzedaj go nam – to kolejna usługa firmy Auto Kurek w Lipnie.

  złomowanie aut Lipno

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomując samochody w Lipnie, nie wybieramy konkretnych pojazdów. Możesz nam oddać samochód bez względu na markę czy model. Rok produkcji i jego gabaryty także nie mają większego znaczenia. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług.

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Jeśli samochód nie ma tablic rejestracyjnych, to nic straconego! To nie dyskwalifikuje go z usług złomowania. Wtedy po prostu weźmiemy pod uwagę numery nadwozia VIN i kilka innych parametrów, aby zidentyfikować pojazd – nie musisz się więc niczego obawiać.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Decydując się na zezłomowanie samochodu z naszą pomocą, możesz liczyć na zapłatę. Otrzymasz konkretną kwotę za każdy kilogram wraku. Jeśli jego masa jest mniejsza niż 90% wartości wpisanej w dowód, odejmiemy nieco od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.