Złomowanie aut Wąbrzeźno

W ofercie naszego auto szrotu znajduje się usługa złomowania samochodów w Wąbrzeźnie. Możesz nam oddać każde auto, od prawie nowego egzemplarza, aż po modele wyeksploatowane i od dawna nieprodukowane. Przyjmujemy na złomowanie pojazdów samochody osobowe, terenówki, ciężarówki oraz autobusy i inne samochody specjalistyczne.

Auto szrot Wąbrzeźno – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego auto szrotu warto wymienić między innymi błyskawiczną reakcję. Nasi pracownicy są dostępni pod telefonem i adresem e-mail przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ponadto złomowanie aut w Wąbrzeźnie zajmujemy się od wielu lat. Dzięki temu oferujemy naszym klientom z tej okolicy możliwość skorzystania z darmowego transportu i priorytetowego traktowania.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Korzystając z pomocy naszej firmy można szybko i sprawnie przeprowadzić złomowanie auta w Wąbrzeźnie. Współpraca rozpoczyna się od kontaktu z naszymi konsultantami, którzy są dostępni pod numerami telefonów widocznymi na stronie internetowej. Ponadto można skontaktować się z nami drogą mailową lub wypełniając formularz kontaktowy.


Oględziny pojazdu

Podczas weryfikacji pojazdu dokonujemy ważenia samochodu, o na podstawie otrzymanych danych proponujemy konkretną kwotę. Sprawdzamy również kompletność dokumentów dotyczących pojazdu, dlatego podczas oględzin niezbędny jest dowód rejestracyjny, karta pojazdu, a także dowód osobisty właściciela.


Kupno samochodu

Po kasacji pojazdu wystawione stosowny dokument, którym jest zaświadczenie o złomowaniu. Po dopełnieniu wszystkich formalności ustalona wcześniej kwota wynikająca z masy realnej pojazdu jest wypłacana w formie gotówkowej. Cały proces przebiega szybko i sprawnie.

Formularz zgłoszeniowy


    złomowanie aut Wąbrzeźno

    Poznaj z bliska pracowników naszego auto złomu Auto Kurek

    Auto szrot Auto Kurek to firma, dla której liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Oferujemy sprawdzone rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują sprawnej obsługi i błyskawicznej reakcji. Wśród wielu naszych zalet warto wyróżnić między innymi fakt, iż złomowanie aut w Wąbrzeźnie potrafi być w pełni komfortowe także dla osób, które nie miały z tym procesem nigdy wcześniej do czynienia. Pracownicy auto szrotu Auto Kurek chętnie pomogą na każdym etapie złomowania, udzielą wszystkich istotnych informacji na temat dalszych kroków podczas złomowania pojazdu, a także wystawią zaświadczenie o jego przeprowadzeniu. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż w naszej auto kasacji w Wąbrzeźnie i okolicach możesz całą transakcję przeprowadzić w tylko jeden dzień, nie angażując w ten sposób czasu i pieniędzy na dalekie podróże czy długi czas oczekiwania. Skontaktuj się z pracownikami naszego auto szrotu Auto Kurek i uzgodnij termin ważenia auta.

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.