Złomowanie aut Pakość

Złomowanie aut w Pakości w firmie Auto Kurek to sama przyjemność. Na nasz auto złom możesz oddać każdy samochód – zarówno auto w dobrym stanie technicznym, jak i model, który nie nadaje się do naprawy i dalszego użytkowania. Za każdy pojazd zezłomowany w naszej kasacji aut wypłacamy wynagrodzenie w wysokości zależnej od jego wagi oraz kompletności.

Auto szrot Pakość – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet naszego auto szrotu w Pakości warto wymienić między innymi bardzo szybką obsługę. Nasi pracownicy są dostępni pod telefonem i adresem e-mail przez 24 godziny na dobę, chętnie pomogą i udzielą wszystkich istotnych informacji na temat kasacji pojazdów w Pakości i okolicach. Ponadto gwarantujemy darmowy transport oraz wypłatę należności w formie gotówki do ręki.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszego auto szrotu w Pakości wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami w celu uzgodnienia terminu oględzin pojazdu. Sama weryfikacja może odbyć się w jednym z naszych punktów lub w dogodnym miejscu dla klienta. Informację dotyczącą chęci współpracy i spotkania można przekazać drogą telefoniczną, mailową lub też za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Oględziny pojazdu

Podczas inspekcji nasz pracownik zawsze dokonuje precyzyjnego ważenia samochodu, a wynik porównuje z realną masą pojazdu, która zawarta jest w dowodzie rejestracyjnym. Dodatkowo oceniana jest kompletność auta oraz oryginalność wszystkich dokumentów.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem współpracy z naszą firmą jest podpisanie stosownych dokumentów, kasacja pojazdu oraz wydanie zaświadczenia związanego ze złomowaniem. Cały proces jest bardzo przejrzysty dla klienta, a transakcja kończy się wypłaceniem należności w formie gotówkowej lub przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


    złomowanie aut Pakość

    Zalety złomowania auta w firmie Auto Kurek

    Nasz auto szrot Auto Kurek ma wiele zalet, dzięki którym jesteśmy najpopularniejszą firmą realizującą kasację aut w całym regionie. Przede wszystkim zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, dzięki czemu nasze usługi zawsze stoją na najwyższym możliwym poziomie. Każdy pracownik dzięki wielu cyklicznym szkoleniom i ogromnej wiedzy chętnie udzieli wielu wyczerpujących informacji na temat proces złomowania pojazdów, np. na temat tego, co trzeba zrobić po jego zakończeniu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oddanie pojazdu na auto kasację w Pakości i okolicach jest dla wielu osób jednorazową sytuacją w całym życiu, dlatego na każdym etapie służymy pomocą i odpowiadamy ze zrozumieniem na wszystkie pytania, nawet na te, które wydają się nieważne. Ponadto nasz proces złomowania samochodów w Pakości jest w pełni bezpieczny. Wydajemy zaświadczenia wiążące prawnie, a także wypłacamy należność zawsze w formie gotówki do ręki, rzadziej przelewem na konto – i to jedynie na wyraźne życzenie klienta.

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.