Skup aut Stargard - skup samochodów używanych

Szukasz miejsca, w którym bez najmniejszego problemu mógłbyś sprzedać samochód? Wybierz skup aut w Stargardzie, który działa pod szyldem firmy Auto Kurek. Doskonała oferta dla wszystkich chcących się pozbyć swojego pojazdu. Przyjmujemy bowiem auta w każdym stanie. Dla nas nie ma znaczenia marka, rok produkcji, stan techniczny czy rodzaj pojazdu. Kupimy od Ciebie auto osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, a nawet autobus. Zapłacimy Ci za nie od 300 do 200 000 złotych!

Skup samochodów Stargard – Auto Kurek

Spore doświadczenie na rynku zdobywane od lat, oferta dostosowana do klienta, darmowy transport pojazdu na życzenie. Jak widzisz, warto postawić na skup samochodów używanych w Stargardzie. Gwarantujemy najlepszą obsługę! Co więcej, działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu masz możliwość sprzedaży auta o każdej porze. Zapraszamy do kontaktu!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Stargard - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń pod numer 692 443 443 lub 660 637 702, aby uzyskać informacje na temat naszej działalności, możliwej współpracy i godzin otwarcia. Zadzwoń również, jeśli chcesz się umówić na konkretną godzinę. Możesz także wysłać do nas wypełniony formularz kontaktowy, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Podczas oględzin samochodu nasi rzeczoznawcy skrupulatnie sprawdzą każdy element. To od wyników tej czynności będzie zależeć kwota za samochód w naszej ofercie. Oczywiście będziesz mógł przyjąć ofertę lub ją odrzucić. Ciebie to wciąż nic nie kosztuje!


Kupno samochodu

Zaakceptowałeś ofertę? Świetnie! Przejdźmy więc do najciekawszej części naszej współpracy, czyli wypłaty środków w gotówce do ręki lub przelewem, jeśli sobie tego życzysz. Zanim jednak to nastąpi, potrzebujemy Twojego podpisu na umowie kupna-sprzedaży. Nie martw się, jest ona krótka i czytelna!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto postawić na usługi firmy Auto Kurek?

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Możliwość sprzedaży każdego pojazdu
  • Minimum formalności
  • Otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Na życzenie klienta darmowy transport pojazdu
  • Natychmiastowa wypłata gotówki (lub przelew)
  skup aut Stargard

  Skup aut w Stargardzie

  Postaw na skup aut za gotówkę z jednego konkretnego powodu. Masz szansę sprzedać samochód, który nigdy nie zostałby kupiony przez indywidualnego kupca (oczywiście mówimy o pojazdach mocno zniszczonych/powypadkowych). Dlaczego ma on zalegać na podjeździe czy w garażu, skoro możesz go oddać i jeszcze na tym zarobić? Jak wiesz, płacimy za auta dość sporo, wszystko zależy od stanu technicznego pojazdu. Jeśli szukasz sposobu na dodatkowy zastrzyk gotówki – skup aut w Stargardzie jest właśnie dla Ciebie. Przekonaj się o tym, zadzwoń do nas lub wypełnij formularz. Skorzystaj także z możliwości kasacji pojazdów w naszym punkcie.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Kupimy od Ciebie każdy pojazd. W Stargardzie czekamy na auta osobowe, terenowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy. Podczas zakupu nie ma dla nas znaczenia stan techniczny samochodu, jego marka, rok produkcji ani stan wizualny. Zapraszamy więc właścicieli wszystkich pojazdów.

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko uzależnione jest oczywiście od stanu technicznego i daty wyprodukowania pojazdu. Jeśli jest to auto bardzo młode, a jego stan jest idealny, możesz otrzymać nawet 200 000 złotych. Z kolei, jeżeli jest to pojazd powypadkowy, doszczętnie zniszczony, czeka na Ciebie minimum 300 złotych w gotówce lub przelewem.

  Jak wyceniamy auta?

  W skupie aut w Stargardzie możesz liczyć na rzetelną, dokładną wycenę pojazdu. Pod uwagę weźmiemy stan techniczny, ewentualne usterki, stan karoserii, ale również dokumentację pojazdu i jego pełną historię.

  Skup aut Stargard i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627