Skup aut Szczecin - skup samochodów używanych

Chcesz sprzedać swój stary lub uszkodzony samochód? Zapraszamy do firmy Auto Kurek, gdzie w ciągu jednego dnia załatwisz wszystkie formalności i otrzymasz gotówkę. Przyjmujemy auta sprawne oraz powypadkowe i wymagające naprawy. U nas sprzedasz samochód osobowy, ciężarowy, a nawet autobus. W naszym skupie aut w Szczecinie oferujemy najwyższe ceny, wynoszące od 300 do 200 000 złotych. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.

Skup samochodów Szczecin – Auto Kurek

W skupie pojazdów Auto Kurek w Szczecinie stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług oraz wygodę każdego klienta. Dlatego oferujemy możliwość bezpłatnego odbioru pojazdów na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wyróżniamy się doskonałymi warunkami współpracy, profesjonalnym podejściem oraz uznaniem wśród klientów.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Szczecin - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja skupu aut z Szczecina i okolic?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz sprzedać swój samochód i umówić się na oględziny skontaktuj się z nami pod numerami telefonów: 692 443 443 lub 660 637 702. Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zachęcamy także do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Następnym krokiem będzie naszego specjalisty, który przyjedzie do Ciebie pod wskazany adres i dokona szczegółowej oceny stanu technicznego i wizualnego Twojego samochodu. Wszystkie szczegóły dotyczące wizyty zostaną ustalone podczas rozmowy telefonicznej z naszymi konsultantami.


Kupno samochodu

Jeżeli wycena zaproponowana przez naszego pracownika spełnia Twoje oczekiwania, to przejdziemy do ostatniego etapu naszej współpracy, czyli do podpisania umowy kupna-sprzedaży. Następnie otrzymasz od nas ustaloną kwotę w formie gotówki lub przelewu na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety wyboru skupu pojazdów Auto Kurek:

  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • szybkie i sprawne transakcje
  • korzystne warunki współpracy
  • skup każdego samochodu bez względu na rodzaj, markę, rocznik i stan
  • odbiór pojazdów na terenie całego kraju własnym środkiem transportu
  • możliwość wyboru formy zapłaty: gotówka lub przelew

  skup aut szczecin

  Skup aut Szczecin – najlepsze ceny

  W naszym skupie aut w Szczecinie podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jego samochodu. Uczciwie oceniamy stan techniczny i wizualny pojazdu, by na tej podstawie dokonać jego wyceny. Pod uwagę bierzemy nie tylko wygląd samochodu, ale także popularność danej marki na rynku części zamiennych. W przypadku bardzo wiekowych i uszkodzonych samochodów na wycenę końcową wpływa ich waga. W firmie Auto Kurek oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, które zadowolą każdego klienta. W naszym skupie możesz otrzymać za swój samochód nawet 200 000 złotych.

  Jeśli chcesz pozbyć się swojego starego, uszkodzonego i od dawna nieużywanego samochodu zapraszamy do firmy Auto-Kurek. Działamy na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego. Bez problemu dojedziemy także w inne rejony naszego kraju. Dzięki nam pozbędziesz się problemu, który nie tylko zajmuje cenne miejsce w garażu i na podjeździe, ale także obciąża Twój portfel. Skontaktuj się z nami, by ustalić najbardziej dogodny termin wizyty naszego pracownika. Poinformujemy Cię również o niezbędnych dokumentach, które będą potrzebne do przeprowadzenia całego procesu sprzedaży.

  Skup aut Szczecin – skupimy każdy pojazd

  W skupie aut w Szczecinie przyjmujemy każdy samochód osobowy wyprodukowany w latach 1960 – 2014 bez względu na markę. Skupujemy także auta terenowe, sportowe, dostawcze, ciężarowe oraz autobusy. Do naszej firmy trafiają również naczepy oraz ciągniki rolnicze. Gwarantujemy korzystne rozliczenie za samochody wyeksploatowane, uszkodzone , powypadkowe oraz do naprawy. Firma Auto Kurek oprócz skupu samochodów oferuje także usługi złomowania pojazdów. Prowadzimy również sprzedaż części, które pozyskujemy podczas demontażu.

  Minimum formalności – auto skup Szczecin

  Jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku sporej gotówki, skontaktuj się z nami, a wszelkie formalności załatwimy nawet w ciągu jednego dnia. Każdy samochód dokładnie sprawdzamy i wyceniamy tak, aby zaproponowana kwota zadowalała naszych klientów oraz idealnie odzwierciedlała stan pojazdu. Po podpisaniu przygotowanej przez nas umowy kupna-sprzedaży od razu otrzymasz od nas gotówkę, lub jeśli zechcesz, wykonamy przelew na wskazany numer konta. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych oraz przedsiębiorców działających na terenie Szczecina i całego województwa.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujemy?

  W naszym skupie aut w Szczecinie przyjmiemy od Ciebie każdy samochód, bez względu na jego stan techniczny, wizualny czy mechaniczny. Co więcej, odkupimy od Ciebie samochód osobowy, dostawczy, terenowy, a nawet autobus – dosłownie każdy rodzaj pojazdu poruszającego się po drogach.

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko zależy od stanu technicznego, roku produkcji czy historii auta. Możesz jednak liczyć na minimalną zapłatę wynoszącą 300 złotych. Jeśli samochód jest w idealnym stanie technicznym, a rocznikowo jest to młode auto, możesz liczyć nawet na 200 000 złotych!

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Umów się z nami. Przyjedziemy lub Ty przyjedziesz do nas i dokonamy oględzin pojazdu. Przedstawimy Ci naszą ofertę – jeśli zaakceptujesz i podpiszesz umowę kupna-sprzedaży, my wypłacimy Ci pieniądze w gotówce lub przelewem. Wszystko potrwa maksymalnie kilka godzin od Twojego pierwszego telefonu do nas!

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut w Szczecinie?

  W skupie aut w Szczecinie możesz pozbyć się swojego starego samochodu nawet w ciągu jednego dnia. Zadzwoń do nas, by ustalić jak najszybszy termin spotkania z naszym pracownikiem, który dokona wyceny Twojego samochodu. Załatwiamy wszelkie formalności i pokrywamy koszty związane z transportem pojazdu do naszej firmy.

  Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży auta?

  Sprzedając samochód w naszym skupie aut w Szczecinie, otrzymujesz od nas umowę kupna-sprzedaży. Pamiętaj o przygotowaniu kilku niezbędnych dokumentów, takich jak: dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. Opcjonalnie będziemy potrzebować zgody od drugiego właściciela na swobodne podejmowanie decyzji w sprawie samochodu.

  Jak wyceniamy samochody?

  Wyceny każdego samochodu dokonują nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy oceniają stan techniczny i wizualny pojazdu. Bardzo ważna jest też popularność danej marki oraz rok produkcji. Do wyceny starszych i mocno uszkodzonych samochodów bierzemy pod uwagę także wagę pojazdu.

  Skup aut Szczecin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627