Skup aut Szczecin - skup samochodów używanych

Skup aut Szczecin to sposób na pozbycie się nieużywanego pojazdu z parkingu, przydomowego podjazdu czy garażu. Twój samochód uległ awarii? Nie ma sensu go naprawiać? Może miałeś wypadek, więc auto nie nadaje się już do użytku? Sprzedaj nam ten samochód. Skupujemy auta w każdy stanie. Nie ma dla nas znaczenia marka, model ani rodzaj pojazdu. Może to być auto dostawcze, osobowe, ciężarówka czy terenówka. Przyjmiemy nawet autobus. Oczywiście wynagrodzimy Cię za to, płacimy od 300 do 200 000 złotych.

Skup samochodów Szczecin – Auto Kurek

Działamy na rynku od wielu lat, skup aut za gotówkę Auto Kurek to chętnie wybierana placówka przez wielu klientów. Świadczymy nasze usługi przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz liczyć na fachową obsługę i brak zbędnych formalności. Co więcej, zapewniamy możliwość darmowego transportu do naszego skupu samochodów używanych w Szczecinie!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Szczecin - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej przyszłej współpracy, zadzwoń pod jeden z numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Oczywiście powinieneś do nas zadzwonić również wtedy, kiedy chcesz się umówić na oględziny pojazdu. Zrobisz to także za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej – wypełnij go i wyślij.


Oględziny pojazdu

Umów się z nami na konkretną godzinę, a przyjedziemy i obejrzymy pojazd. Podczas oględzin sprawdzimy jego stan techniczny, wizualny, rok produkcji, ewentualne awarie i uszkodzenia, a także dokumentację i historię. Na podstawie tych informacji zaproponujemy Ci kwotę pomiędzy 300 a 200 000 złotych.


Kupno samochodu

Ostatni etap to oczywiście kupno samochodu przez nasz skup aut w Szczecinie. Jednak tylko wtedy, kiedy zaakceptujesz naszą ofertę. Przejdziemy później do formalności, a więc umowy kupna-sprzedaży. Po jej podpisaniu wypłacimy Ci umówioną kwotę do ręki. Możemy także przelać Ci pieniądze, będziemy wtedy potrzebować numeru Twojego konta bankowego.

Postaw na Auto Kurek – możesz liczyć na:

  • Indywidualne podejście
  • Minimum formalności
  • Natychmiastową wypłatę gotówki lub przelew
  • Dojazd pod wskazane miejsce w celu oględzin pojazdu
  • Darmowy transport auta do naszego skupu w Szczecinie
  • Odkup każdego pojazdu, bez względu na jego stan techniczny
skup aut szczecin

Skup aut w Szczecinie

Niespodziewana sytuacja sprawiła, że potrzebujesz dodatkowej gotówki? Może masz pojazd, z którego już nie korzystasz, a nie masz ochoty męczyć się z robieniem zdjęć, wystawianiem auta na sprzedaż i rozmawianiem z potencjalnymi kupcami? W takim razie po prostu zadzwoń do nas. Skupujemy auta używane w każdym stanie. Przy tym odpowiednio Ci za każdy pojazd zapłacimy. Cała współpraca potrwa dosłownie kilka godzin, a na koniec podpiszesz dokładnie taką samą umowę kupna-sprzedaży, jaką podpisałbyś z kupcem prywatnym. Jak widzisz, formalności jest naprawdę niewiele. Zadzwoń więc do nas lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Czekamy na Ciebie przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Skup aut w Szczecinie działa dla osób, które potrzebują gotówki lub chcą pozbyć się pojazdu z garażu lub podjazdu, mają nowe auto, a to stare jest im już niepotrzebne. Co ważne, nie musisz być ze Szczecina, aby sprzedać nam pojazd. W naszym skupie samochodów używanych w Szczecinie przyjmujemy klientów również z okolicznych miejscowości. Zapewniamy usługę na wysokim poziomie, istniejemy na rynku od lat, mamy ugruntowaną pozycję i cieszymy się sporym zaufaniem wśród klientów. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług. Uczciwie wycenimy pojazd, który nam oferujesz, a następnie wypłacimy pieniądze w gotówce lub przelewem na podany przez Ciebie numer konta. Nasze usługi nie ograniczają się jednak wyłącznie do skupu aut za gotówkę. Zapraszamy także do oddania nam pojazdu, który ma zostać zezłomowany! Oferujemy kasację aut w Szczecinie!

Skup samochodów różnych marek – atrakcyjne ceny skupu

Skup aut Szczecin działa na podstawie jednej zasady, a jest nią skup aut bez względu na ich markę, model, kolor czy segment. Chcemy, aby każdy właściciel samochodu mógł sprzedać auto u nas. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty, co ważne, działamy także jako skup aut rozbitych – jeśli taki pojazd zalega na Twoim podwórku, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą wszystkie dokumenty pojazdu: dowód osobisty i dowód rejestracyjny, jeśli istnieje, karta pojazdu także będzie potrzebna. Przybądź do nas lub umów się na oględziny we wcześniej wskazanym miejscu i o konkretnym czasie, a nasi specjaliści chętnie przyjadą, aby sprawdzić, co masz nam do zaoferowania. Profesjonalny skup samochodów Szczecin zawsze wysyła osoby doświadczone w wycenie, dzięki czemu jest ona przeprowadzana skrupulatnie i uczciwie. Nie martw się sprzedażą auta, z nami będzie to naprawdę proste! Przekonasz się o tym sam, gdy zobaczysz wartość samochodu – jesteśmy pewni, że spodoba Ci się zaproponowana oferta.

Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Szczecin

Niestety formalności na sprzedaży samochodu się nie kończą, gdy podpisujemy umowę kupna-sprzedaży. Tak naprawdę na naszym skupie czeka na Ciebie jeden dokument do podpisania. Pozostanie jednak doniesienie niezbędnych oświadczeń urzędom i zawiadomienie towarzystwa ubezpieczeniowego o zbyciu pojazdu. W pierwszej kolejności skorzystaj z przeglądarki internetowej i wybierz stronę swojego ubezpieczyciela. Znajdziesz tam formularz, który umożliwia zakończenie współpracy. Wypełnij go, wykorzystując do tego dane osobowe, dane auta, numer polisy i inne informacje, jakie znajdą się w rubrykach. Pamiętaj, że ubezpieczyciel musi zostać powiadomiony o zbyciu pojazdu w ciągu 14 dni od jego sprzedaży. To jednak nie wszystko, w terminie do 30 dni musisz poinformować o tym Wydział Komunikacji. W tym celu musisz już udać się osobiście do urzędu i tam zanieść umowę kupna-sprzedaży lub zaświadczenie o pozbyciu się pojazdu, nie zapomnij zabrać swojego dowodu osobistego. Zaświadczenie możesz pobrać i wydrukować, a następnie wypełnić w domu, jest ono również dostępne stacjonarnie w urzędzie. I pamiętaj, skupujemy samochody każdej marki, dla nas nie ma znaczenia stan techniczny auta, za każde właściwie Cię wynagrodzimy. Czekamy więc na kontakt, zadzwoń do nas lub wypełnij krótki formularz na stronie, jeśli chcesz, udaj się na nasz skup aut uszkodzonych w Szczecinie. W innym razie to my przyjedziemy do Ciebie i na miejscu wycenimy samochód.

FAQ

Jakie auta przyjmujemy?

W naszym skupie aut w Szczecinie przyjmiemy od Ciebie każdy samochód, bez względu na jego stan techniczny, wizualny czy mechaniczny. Co więcej, odkupimy od Ciebie samochód osobowy, dostawczy, terenowy, a nawet autobus – dosłownie każdy rodzaj pojazdu poruszającego się po drogach.

Ile płacimy za samochody?

Wszystko zależy od stanu technicznego, roku produkcji czy historii auta. Możesz jednak liczyć na minimalną zapłatę wynoszącą 300 złotych. Jeśli samochód jest w idealnym stanie technicznym, a rocznikowo jest to młode auto, możesz liczyć nawet na 200 000 złotych!

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

Umów się z nami. Przyjedziemy lub Ty przyjedziesz do nas i dokonamy oględzin pojazdu. Przedstawimy Ci naszą ofertę – jeśli zaakceptujesz i podpiszesz umowę kupna-sprzedaży, my wypłacimy Ci pieniądze w gotówce lub przelewem. Wszystko potrwa maksymalnie kilka godzin od Twojego pierwszego telefonu do nas!

Skup aut Szczecin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt

Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Oddział Szczecin: 690 209 209


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627