Skup aut Drawsko Pomorskie - skup samochodów używanych

Chcesz pozbyć się swojego nieużywanego auta? Może potrzebujesz gotówki i chcesz sprzedać swój samochód? Dla nas nie ma to większego znaczenia. Skup aut Drawsko Pomorskie Auto Kurek to miejsce, w którym liczy się każde auto. Kupimy od Ciebie osobówkę, terenówkę, ciężarówkę, dostawczaka, a nawet autobus. Oczywiście odpowiednio Ci za nie zapłacimy, od 300 do 200 000 złotych! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, skupowanie aut używanych lubimy najbardziej!

Skup samochodów Drawsko Pomorskie – Auto Kurek

Działamy na rynku od lat, jesteśmy cenionym graczem wśród skupów aut w Drawsku Pomorskim i okolicach. Oferujemy rozsądne ceny za każdy, nawet mocno zniszczony pojazd. Gwarantujemy darmowy transport auta spod Twojego domu do naszej siedziby. Co więcej, działamy przez siedem dni w tygodniu, a otwarci dla Ciebie jesteśmy przez 24 godziny na dobę. W każdej chwili możesz skorzystać z naszych usług!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Drawsko Pomorskie - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej działalności? Tego jak skupujemy auta, jakie auta przyjmujemy i wiele więcej? W takim razie zadzwoń pod jeden z numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Zrób to, jeśli jesteś zdecydowany skorzystać z naszych usług. Możesz również wypełnić formularz kontaktowy widniejący na naszej stronie!


Oględziny pojazdu

Zanim przejdziemy do formalności i wypłaty gotówki za auto, musimy dowiedzieć się wszystkiego na temat Twojego pojazdu. W tym celu umówimy się na jego oględziny o dogodnej dla Ciebie porze. Sprawdzimy stan techniczny, dokumentację i historię auta. Wszystko dla rzetelnej i uczciwej wyceny!


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy będzie kupno auta przez skup aut w Drawsku Pomorskim. Oczywiście, jeśli wcześniej zaakceptujesz naszą propozycję. Nie martw się, nie czeka na Ciebie sterta dokumentów do podpisania. Wystarczy nam Twój podpis na umowie kupna-sprzedaży. Po tym od razu wypłacimy Ci gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego Auto Kurek w Drawsku Pomorskim to dobry wybór?:

  • Brak zbędnych formalności
  • Rzetelna wycena
  • Natychmiastowa płatność gotówką
  • Darmowy transport pojazdu do naszej siedziby
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Możliwość sprzedaży każdego auta
  skup aut Drawsko Pomorskie

  Skup aut w Drawsku Pomorskim

  Postaw na profesjonalny skup aut w Drawsku Pomorskim, a na pewno się nie zawiedziesz! Przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd, nawet bardzo uszkodzony lub niesprawny. Zapewnimy jego transport do naszej siedziby, a następnie przejdziemy do formalności. Cała współpraca nie potrwa dłużej niż kilka godzin! Umów się z nami na dogodny dla Ciebie termin. Jak wiesz, działamy przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dopilnujemy wszystkich formalności, a Ty otrzymasz stosowne dokumenty potwierdzające sprzedaż. Możesz także liczyć na rzetelną wycenę, a co za tym idzie – odpowiednią zapłatę za auto. Skup 24 h jest do Twojej dyspozycji nie tylko wtedy, kiedy chcesz sprzedać auto. Możesz również oddać je do kasacji. Złomujemy auta w Drawsku Pomorskim i okolicach!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Kupimy od Ciebie każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia jego stan techniczny czy wizualny. Rok produkcji, model, marka – to także zbędne informacje. Co więcej, odkupimy od Ciebie samochód osobowy, dostawczy, terenowy, a nawet autobus. W Drawsku Pomorskim przyjmiemy auto bardzo zniszczone, niesprawne, a także to w idealnym stanie!

  Ile płacimy za samochody?

  Jest to uwarunkowane stanem technicznym danego pojazdu. Za nowy, idealnie utrzymany model otrzymasz do 200 000 złotych. Jeśli jest to niesprawne, stare auto, które nie nadaje się już do jazdy, możesz zyskać od 300 złotych w górę.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Najlepiej umów się z nami na odpowiednią dla Ciebie godzinę. Oględziny chwilę trwają, dopełnienie formalności i wypłata gotówki również. Możesz jednak liczyć na współpracę trwającą do kilku godzin, na pewno nie dłużej!

  Skup aut Drawsko Pomorskie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627