Skup aut Kołobrzeg - skup samochodów używanych

Chcesz sprzedać samochód, którym już nie jeździsz? Może chciałbyś pozbyć się auta i zyskać nieco gotówki na zakup nowego? W każdej z tych sytuacji pomoże Ci skup aut w Kołobrzegu o nazwie Auto Kurek. Działamy po to, aby Cię wspierać! Sprzedaj nam swoje auto, kupimy każdy rodzaj pojazdu – osobowy, ciężarowy, autobus. Odpowiednio Cię za to wynagrodzimy. Możesz liczyć na gotówkę lub przelew w kwocie od 300 do 200 000 złotych!

Skup samochodów Kołobrzeg – Auto Kurek

Skup aut za gotówkę to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają sposobu na prosty, szybki zarobek! Potrzebujesz pieniędzy? Postaw na skup samochodów używanych Kołobrzeg. Zapewniamy profesjonalną obsługę, działamy na rynku od lat! Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, gwarantujemy darmowy transport pojazdu pod naszą siedzibę! Wszystko dla naszych klientów. Sprawdź cennik skupu aut i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Kołobrzeg - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod jeden z tych numerów: 692 443 443, 660 637 702. Czekamy na Ciebie, aby omówić wszelkie szczegóły naszej przyszłej współpracy. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, także zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni przez cały czas! Jeśli wolisz, możesz wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie, a to my zadzwonimy do Ciebie!


Oględziny pojazdu

Na tym etapie przejdziemy do wyceny samochodu. Weźmiemy pod uwagę sporo czynników. Będzie to między innymi stan techniczny pojazdu, ale również rok jego produkcji czy pełna dokumentacja i historia auta. Dzięki temu wycenimy rzetelnie Twój samochód.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest kupno przez nas Twojego samochodu. Po wycenie zaoferujemy Ci pewną kwotę. Możesz ją zaakceptować lub nie. Jeśli przyjmiesz ofertę, przejdziemy do formalności. Będzie to jedynie umowa kupna-sprzedaży! Po jej podpisaniu auto będzie nasze, a Ty od razu otrzymasz gotówkę do ręki. Możemy także zapłacić przelewem.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety wyboru firmy Auto Kurek!

  • Natychmiastowa wypłata gotówki (możliwy przelew)
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Skup samochód używanych
  • Darmowy transport pojazdu
  • Minimum formalności
  skup aut Kołobrzeg

  Skup aut w Kołobrzegu – dodatkowa gotówka dla Ciebie!

  Cennik skupu aut dostępny jest na naszej stronie internetowej. Już przed skorzystaniem z naszej oferty możesz oszacować gotówkę, jaką Ci wypłacimy. Zalecamy jednak skorzystać z wyceny samochodu. Wtedy wiesz, ile dokładnie możesz otrzymać. Skup aut w Kołobrzegu działa przez 24 godziny na dobę, zadzwoń więc do nas, kiedy chcesz, i umów się na oględziny pojazdu. Są dwa powody, dla których warto sprzedać u nas auto. Pierwszy z nich to możliwość pozbycia się samochodu, którego już nie użytkujesz. Drugi powód to oczywiście możliwość otrzymania dodatkowej gotówki na bieżące wydatki.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Kołobrzegu?

  Kupimy od Ciebie każdy pojazd, bez względu na jego stan techniczny, rok produkcji czy markę. Co więcej, możesz nam oddać auto mocno zniszczone lub w stanie idealnym. Kolejna sprawa to rodzaj samochodu, kupimy od Ciebie osobówkę, auto dostawcze, ciężarowe, ale również autobus. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko zależy od stanu technicznego Twojego pojazdu. Możemy Ci zaoferować minimum 300 złotych – otrzymasz te pieniądze za bardzo zniszczone, stare auto. Inaczej będzie, jeśli sprzedaż nam pojazd w lepszym stanie, kwota wzrośnie i może osiągnąć nawet 200 000 złotych.

  Jak wyceniacie samochody?

  Bierzemy pod uwagę kilka znaczących czynników. Będzie to głównie stan techniczny pojazdu, ale również jego rok produkcji czy dokumentacja. Sprawdzimy także historię samochodu, która może nam o nim wiele powiedzieć.

  Skup aut Kołobrzeg i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627