Skup aut Goleniów - skup samochodów używanych

Wybierz skup aut w Goleniowie, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Postaw na auto skup 24 h Auto Kurek. Odkupimy od Ciebie każdy pojazd, bez względu na jego stan techniczny. Ponadto odpowiednio Cię za to wynagrodzimy. Za pojazdy płacimy od 300 do 200 000 złotych – wszystko zależy od rodzaju auta i jego stanu technicznego. Co więcej, dla nas nie ma znaczenia, jaki to pojazd – kupimy auto osobowe, terenowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobus.

Skup samochodów Goleniów – Auto Kurek

Spore doświadczenie na rynku, brak zbędnych formalności, czy możliwy darmowy transport Twojego samochodu do naszej siedziby – oto kilka możliwości, jakie oferuje skup samochodów używanych Goleniów. Skorzystaj z nasze oferty, a przekonasz się, że było warto. Masz szansę zarobić nawet 200 000 złotych – nie przegap takiej okazji. W razie pytań zawsze możesz do nas zadzwonić.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Goleniów - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zanim zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, zadzwoń. Wszystko Ci wytłumaczymy. Będziesz wiedział, na czym polega współpraca, jak przebiega i jakie dokumenty będziesz musiał przygotować do oględzin pojazdu. Czekamy na Ciebie pod numerami telefonów: 692 443 443 lub 660 637 702. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie. Wybierz, co wolisz!


Oględziny pojazdu

Na tym etapie naszej współpracy dokonujemy wyceny pojazdu. Weźmiemy wtedy pod uwagę stan techniczny samochodu, jego uszkodzenia, rok produkcji czy pełną dokumentację, którą przygotowałeś. Wszystko to złoży się na konkretną ofertę. Oczywiście będziesz miał możliwość jej przyjęcia lub odrzucenia.


Kupno samochodu

Jeśli przyjąłeś ofertę, czeka Cię teraz kilka formalności, a następnie odbiór pieniędzy za samochód. Wystarczy, że podpiszesz umowę kupna-sprzedaży. Przekażemy Ci gotówkę zaraz po złożeniu podpisu. Jeśli chcesz, pieniądze mogą trafić na Twoje konto. Wystarczy, że podasz nam jego numer.

Formularz zgłoszeniowy


  Skorzystaj z oferty skupu aut w Goleniowie – sprawdź zalety!

  • Szybka gotówka
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Skup samochodów każdej marki
  • Bezpłatny dojazd do klienta
  • Bezpłatny transport pojazdu do naszej siedziby
  • Natychmiastowa płatność
  skup aut Goleniów

  Auto Kurek w Goleniowie

  Dlaczego powinieneś sprzedać nam swój nieużywany już pojazd? Z kilku powodów. Przede wszystkim masz szansę pozbyć się go z podjazdu czy z garażu. Koniec z brakiem miejsca! To jednak nie koniec, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż auta w skupie aut w Goleniowie, czeka na Ciebie dodatkowy zastrzyk gotówki. Z nami masz pewność, że cała współpraca potrwa maksymalnie kilka godzin. Zadzwoń do nas, umów się na oględziny pojazdu i czekaj na nasze przybycie. Jeśli współpraca zakończy się pomyślnie, sami odbierzemy Twoje auto. Jeśli będzie niesprawne, zorganizujemy darmowy transport! Oferujemy także kasację pojazdów w Goleniowie!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd. Dla nas nie ma znaczenia jego wygląd, rok produkcji, marka czy rodzaj. Co więcej, w Goleniowie przyjmiemy od Ciebie zarówno bardzo uszkodzone auto, jak i to w idealnym stanie. Czy to koniec? Oczywiście, że nie! Sprzedaj nam auto osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe i każde inne!

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko zależy od ich stanu technicznego. Jeśli jest to pojazd doszczętnie zniszczony, który nie nadaje się już do niczego, przekażemy Ci 300 złotych. Kwota będzie jednak rosnąć, jeśli stan techniczny auta będzie lepszy. Może nawet wzrosnąć do 200 000 złotych za pojazd w idealnym stanie.

  Jak najszybciej sprzedać auto w Auto Kurek?

  To proste, zadzwoń do nas i umów się na oględziny pojazdu. Przyjedziemy o odpowiedniej godzinie i pod wskazany adres. Dokonamy wyceny pojazdu, przedstawimy Ci ofertę i wypłacimy gotówkę po podpisaniu umowy. Całość zajmie maksymalnie kilka godzin.

  Skup aut Goleniów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627