Skup aut Nowogard - skup samochodów używanych

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Świetnie się składa, skup aut Nowogard to doskonała możliwość pozyskania dodatkowych, często niezbędnych środków. Jak to zrobić? Wystarczy sprzedać nam nieużytkowany już przez Ciebie samochód. Przyjmujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy. Zapłacimy za Twój pojazd od 300 do 200 000 złotych! Co więcej, dla nas nie ma znaczenia, czy jest to samochód bardzo uszkodzony, powypadkowy czy prawie nowy!

Skup samochodów Nowogard – Auto Kurek

Skup samochodów używanych w Nowogardzie to idealna propozycja dla wszystkich chcących zarobić. Działamy na rynku od lat, mamy ugruntowaną pozycję, której na pewno nie oddamy. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze więc czekamy na Ciebie lub Twój telefon do nas. Oferujemy darmowy transport pojazdu powypadkowego bądź bardzo uszkodzonego do naszej siedziby po jego kupnie. Gwarantujemy rzetelną, uczciwą wycenę każdego modelu!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Nowogard - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas, jeśli chcesz się umówić na oględziny samochodu lub masz jakiekolwiek pytania odnośnie do naszej oferty! Możesz się z nami skontaktować pod jednym z poniższych numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Jak już wiesz, przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd. Najpierw jednak będziemy musieli go skrupulatnie obejrzeć. Im więcej informacji mamy na temat Twojego samochodu, tym wycena będzie dokładniejsza i korzystniejsza dla obydwóch stron. Po oględzinach przedstawimy Ci ofertę. Przyjmiesz ją lub odrzucisz – to już Twoja decyzja.


Kupno samochodu

Załóżmy, że przyjąłeś naszą ofertę, co teraz? Przechodzimy do formalnej części naszej współpracy. Nie obawiaj się, to tylko umowa kupna-sprzedaży i nic więcej. Po złożeniu na niej podpisu otrzymasz od nas wyliczoną sumę pieniędzy do ręki. Możemy także przelać Ci tę kwotę. Musisz nam wtedy podać numer rachunku bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety stawiania na Auto Kurek:

  • Szybka wycena auta
  • Natychmiastowa wypłata gotówki
  • Indywidualne podejście do każdego pojazdu i klienta
  • Spore doświadczenie na rynku
  • Skup każdego rodzaju auta (dostawcze, osobowe, autobusy)
  skup aut Nowogard

  Skup aut w Nowogardzie

  Szybkie pieniądze i pozbycie się zbędnego samochodu z podjazdu lub garażu – to dwie główne zalety korzystania z naszych usług. Skup aut w Nowogardzie działa specjalnie dla Ciebie. Możesz naprawdę wiele zyskać, decydując się na naszą ofertę. Jeśli chcesz wiedzieć wcześniej nieco o kwocie, jaką możesz otrzymać, sprawdź cennik skupu aut dostępny na naszej stronie. Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Liczymy, że tak jak wielu klientów do tej pory, Ty również zdecydujesz się wybrać właśnie nas, zapraszamy. Postaw na możliwość złomowania auta w Auto Kurek w Nowogardzie.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Oddaj nam pojazd używany, zniszczony, w stanie idealnym lub powypadkowy. W Nowogardzie przyjmiemy każdy samochód. Dotyczy to również modelu, marki, roku produkcji czy gabarytów konkretnego auta. Kupujemy osobówki, auta terenowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy i stare taksówki.

  Jak najszybciej sprzedać auto w Auto Kurek?

  Zadzwoń do nas i umów się na godzinę w odpowiedniej dla Ciebie lokalizacji. Po przyjeździe sprawdzimy samochód, wycenimy go i przedstawimy Ci ofertę, a następnie przejdziemy do formalności. Wszystko to zajmie maksymalnie kilka godzin, na pewno nie więcej.

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko uwarunkowane jest stanem technicznym czy rodzajem pojazdu. Nie ma stałych kwot, ale za to jest minimalna, która wynosi 300 złotych. Co więcej, mamy także maksymalną kwotę, którą możemy zapłacić za Twoje auto, musi ono być jednak w idealnym stanie technicznym i wizualnym – jest to aż 200 000 złotych!

  Skup aut Nowogard i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627