Skup aut Dobrzany - skup samochodów używanych

Nasza firma zapoczątkowała swoją działalność wiele lat temu. Dzięki zaufaniu naszych klientów wciąż możemy realizować usługi stale poszerzając ofertę firmy Auto kurek. Rozpoczynaliśmy od prowadzenia skupu aut na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie do dziś znajduje sę siedziba naszej firmy.

Skup samochodów Dobrzany – Auto Kurek

Po latach współpracy z klientami indywidualnymi i przedstawicielami firm zaczęliśmy rozszerzać naszą działalność o kolejne województwa. Dziś, nasz skup aut z powodzeniem realizuje usługi na terenie całej Polski. Oferujemy korzystne rozwiązania dla mieszkańców miejscowości Dobrzany, jak i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do współpracy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni wygodnej i szybkiej procedury skupu samochodu. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w momencie podjęcia kontaktu – telefonicznego (bezpośrednie numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem ustalamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby sporządzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.
  skup aut Dobrzany

  Skup aut – Dobrzany

  Jeśli sądzą Państwo, że stare, nieużywane i powypadkowe auto jest nic nie warte, to zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Od lat działamy w naszej branży i nauczyliśmy się, że nie ma aut, które są nic nie warte. Zazwyczaj stawki, które proponujemy naszym klientom oscylują w przedziale od 300 do nawet 200 000 złotych. Skupujemy auta z Dobrzan i okolic od klientów, którzy chcą się pozbyć swojego starego i zniszczonego auta. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Szybka wycena rozwieje wszelkie wątpliwości.

  skup aut Dobrzany

  Szybko, tanio i bezproblemowo – skupujemy auta w Dobrzanach

  Dobrzany to mała miejscowość na terenie województwa zachodniopomorskiego. Od kiedy rozszerzyliśmy działalność w zakresie odbioru pojazdów z tamtejszych terenów odnotowaliśmy wiele zgłoszeń od klientów prywatnych i firm. Skup to wspaniała okazja na pozbycie się nieużywanego auta, które aktualnie zajmuje miejsce na podjeździe, parkingu czy w garażu. Im dłuższa zwłoka tym większy spadek wartości samochodu. Nie warto czekać! Kontakt z naszym działem zajmującym się wycenami pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

  Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego przygotowaliśmy ofertę z myślą o najbardziej wymagających osobach. Proponujemy rozwiązania, dzięki którym sprzedaż starego auta będzie opłacalna. Zajmujemy się skupem aut w Dobrzanach, gdzie odbieramy samochody z dowolnie wskazanego przez Państwa adresu. Proponujemy atrakcyjne ceny!

  Skup aut Dobrzany i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627