Skup aut Dobrzany

Auto Kurek – rzetelny skup aut

Nasza firma zapoczątkowała swoją działalność wiele lat temu. Dzięki zaufaniu naszych klientów wciąż możemy realizować usługi stale poszerzając ofertę firmy Auto kurek. Rozpoczynaliśmy od prowadzenia skupu aut na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie do dziś znajduje sę siedziba naszej firmy. Po latach współpracy z klientami indywidualnymi i przedstawicielami firm zaczęliśmy rozszerzać naszą działalność o kolejne województwa. Dziś, nasz skup aut z powodzeniem realizuje usługi na terenie całej Polski. Oferujemy korzystne rozwiązania dla mieszkańców miejscowości Dobrzany, jak i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do współpracy.

skup aut dobrzany
kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszego przedsiębiorstwa, możecie Państwo być pewni wygodnej i szybkiej procedury skupu samochodu. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się w momencie podjęcia kontaktu – telefonicznego (bezpośrednie numery telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 ) albo internetowego (wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie www).


Oględziny auta

Razem ustalamy wygodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów dotrze pod wyznaczony przez Was adres, aby sporządzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Robimy to na podstawie rocznika, stanu technicznego oraz marki.


Kupno samochodu

Całość, finalnie kończy się sprzedażą pojazdu i podpisaniem stosownych dokumentów (gwarantujemy minimum formalności). Na koniec wypłacamy gotówkę.

Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • gwarantujemy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na ich stan techniczny i markę
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • dojeżdżamy pod określony przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór auta zgłaszamy się z własnym transportem.
stare bmw

Skup aut – Dobrzany

Jeśli sądzą Państwo, że stare, nieużywane i powypadkowe auto jest nic nie warte, to zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Od lat działamy w naszej branży i nauczyliśmy się, że nie ma aut, które są nic nie warte. Zazwyczaj stawki, które proponujemy naszym klientom oscylują w przedziale od 300 do nawet 200 000 złotych. Skupujemy auta z Dobrzan i okolic od klientów, którzy chcą się pozbyć swojego starego i zniszczonego auta. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Szybka wycena rozwieje wszelkie wątpliwości.

Szybko, tanio i bezproblemowo – skupujemy auta w Dobrzanach

Dobrzany to mała miejscowość na terenie województwa zachodniopomorskiego. Od kiedy rozszerzyliśmy działalność w zakresie odbioru pojazdów z tamtejszych terenów odnotowaliśmy wiele zgłoszeń od klientów prywatnych i firm. Skup to wspaniała okazja na pozbycie się nieużywanego auta, które aktualnie zajmuje miejsce na podjeździe, parkingu czy w garażu. Im dłuższa zwłoka tym większy spadek wartości samochodu. Nie warto czekać! Kontakt z naszym działem zajmującym się wycenami pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego przygotowaliśmy ofertę z myślą o najbardziej wymagających osobach. Proponujemy rozwiązania, dzięki którym sprzedaż starego auta będzie opłacalna. Zajmujemy się skupem aut w Dobrzanach, gdzie odbieramy samochody z dowolnie wskazanego przez Państwa adresu. Proponujemy atrakcyjne ceny!

auta na lawecie

Skup aut Dobrzany i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627