Skup aut Choszczno - skup samochodów używanych

Chcesz szybko pozbyć się nieużywanego pojazdu, a przy okazji zarobić? W takim wypadku skup aut Choszczno Auto Kurek jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zapłacimy za auto, nawet to niesprawne, od 300 do 200 000 złotych! Przyjmiemy osobówkę, ciężarówkę, autobus, a nawet starą taksówkę. Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny auta. Skup samochodów używanych w Choszcznie to dobry sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki!

Skup samochodów Choszczno – Auto Kurek

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług o każdej porze. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Istniejemy na rynku od lat, w wielu województwach w Polsce. Skupowanie samochodów używanych to nasza pasja. Oferujemy darmowy transport Twojego pojazdu do naszego skupu aut 24 h! Przekonaj się, co jeszcze możemy Ci zaoferować!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Choszczno - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o naszej działalności lub umówić się na odpowiednią godzinę, abyśmy mogli dokonać oględzin auta – zadzwoń pod jeden z tych numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Oczywiście możesz również wypełnić krótki formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Na tym etapie naszej współpracy będziemy chcieli sprawdzić i wycenić Twój samochód. Zrobimy to wedle określonych reguł, sprawdzimy stan techniczny, wizualny, dokumentację oraz historię auta. Podchodzimy do wyceny bardzo rzetelnie, możesz więc liczyć na uczciwą ofertę. Oczywiście zaakceptujesz ją lub odrzucisz – nic Cię to nie kosztuje!


Kupno samochodu

Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, przejdziemy do formalności. Nie martw się, to nie potrwa długo. Wystarczy nam podpis pod krótką umową kupna-sprzedaży i to tak naprawdę koniec. Po podpisaniu umowy otrzymasz od nas gotówkę do ręki!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać skup aut Auto Kurek w Choszcznie?

  • Indywidualna wycena auta
  • Darmowy transport pojazdu do naszego punktu
  • Minimum formalności
  • Natychmiastowa płatność
  • Bezpłatny dojazd do klienta w celu dokonania oględzin auta
  skup aut Choszczno

  Skup aut w Choszcznie

  Dlaczego uważamy, że powinieneś sprzedać nam swoje nieużytkowane auto? Z kilku powodów. Przede wszystkim masz wtedy możliwość pozbycia się go z posesji bądź garażu. Prawdopodobnie tylko tam zalega, szczególnie jeśli jest niesprawne. Z drugiej strony masz szansę otrzymać za nie dodatkową gotówkę, która na pewno Ci się przyda. Postaw na auto skup 24 h w Choszcznie, a możesz liczyć na profesjonalną obsługę, brak zbędnych formalności w trakcie podpisywania umowy, a także wypłatę gotówki do ręki. Zrobimy to zaraz po podpisaniu przez Ciebie umowy kupna-sprzedaży. Wszystko to nie potrwa dłużej niż kilka godzin. Skup aut w Choszcznie to dobry wybór, przekonaj się sam! Jeśli chcesz, oddaj nam pojazd do kasacji, tym również się zajmujemy!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Naprawdę różne. Do naszego punktu w Choszcznie możesz przywieźć auto używane, z dużymi uszkodzeniami, a nawet całkiem niesprawne. Dla nas nie ma to większego znaczenia. Co więcej, nie liczy się rok produkcji, marka czy model ani nawet rodzaj samochodu. Kupujemy auta osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, a nawet autobusy!

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko uwarunkowane jest stanem technicznym pojazdu. Jeśli jest to kompletny wrak, dostaniesz od nas minimum 300 złotych. Kwota ta będzie rosnąć, kiedy auto będzie sprawne, nie będzie bardzo stare ani bardzo zniszczone. Może sięgnąć nawet 200 000 złotych w przypadku, gdy chcesz nam sprzedać młody rocznik w idealnym stanie!

  Jak wyceniamy samochody?

  Przede wszystkim rzetelnie i uczciwie. Bierzemy pod uwagę każdy aspekt, między innymi stan techniczny, rok produkcji czy kompletną dokumentację. Sprawdzamy także historię auta. Wszystko to ma dla nas znaczenie, tylko wtedy jesteśmy w stanie poprawnie wycenić Twój samochód.

  Skup aut Choszczno i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627