Skup aut Police - skup samochodów używanych

Skup aut w Policach to miejsce, w którym sprzedaż samochód bez względu na jego stan techniczny. Świadczymy te usług dla klientów, którzy chcą pozbyć się aut używanych lub wyeksploatowanych. Przyjmiemy każdy pojazd, sprzedasz nam samochód osobowy, dostawczy, terenowy, ciężarowy, a nawet autobus. Co więcej, odpowiednio Cię za to wynagrodzimy od 300 do 200 000 złotych.

Skup samochodów Police – Auto Kurek

Rzetelna wycena pojazdu, zapłata już po kilku chwilach od podpisania umowy, niewielka ilość formalności – wszystko to sprawia, że skup samochodów używanych Auto Kurek w Policach to wybór numer jeden wśród wielu klientów. Postaw na miejsce działające przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Istniejemy od lat, co powinno Cię do nas przekonać. Co więcej, zapewniamy darmowy transport auta spod Twojego domu do naszej siedziby!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Police - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas pod jeden z podanych numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Omówimy wtedy wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży pojazdów i umówimy się na konkretny termin oględzin. Masz także możliwość skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Wypełnij go, a na pewno się odezwiemy!


Oględziny pojazdu

Każdy samochód, który potencjalnie kupimy, musi zostać przez nas odpowiednio sprawdzony. Wycena opiera się głównie na stanie technicznym, ale również dostępnej dokumentacji czy historii pojazdu. Gwarantujemy, że wycena samochodu będzie uczciwa. Ofertę możesz oczywiście przyjąć lub odrzucić.


Kupno samochodu

Ostatni etap to formalności. Nie będzie ich jednak wiele, działamy na podstawie umowy kupna-sprzedaży, co ogranicza formalności do niezbędnego minimum. Po przeczytaniu umowy i zapoznaniu się z nią możesz ją podpisać. Wtedy w kilka minut pieniądze trafią do Twoich rąk. Masz także możliwość wybrania przelewu, podaj nam numer rachunku, a dokonamy go w chwili złożenia przez Ciebie podpisu.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety wyboru firmy Auto Kurek:

  • Szybka wycena pojazdu
  • Darmowy transport samochodu
  • Kupno każdego modelu i rodzaju pojazdu
  • Natychmiastowa wypłata gotówki lub przelew
  • Minimum formalności podczas współpracy
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  skup aut Police

  Skup aut w Policach – Auto Kurek

  Sprzedaj nam swoje auto i ciesz się dodatkową gotówką! Dlaczego powinieneś to zrobić? Jeśli posiadasz pojazd, którego żaden indywidualny klient nie kupi, po co ma on zajmować miejsce w Twoim garażu czy na podjeździe? Oprócz tego masz możliwość uzyskania kwoty, która pozwoli Ci spłacić ewentualne zadłużenie. Powodów, dla których warto skorzystać z usług skupu aut w Policach, jest wiele. Zadzwoń więc do nas lub przyjedź, umów się na odpowiednią godzinę. Przyjedziemy, wycenimy auto, podpiszemy umowę i pieniądze będą Twoje. Zapłacimy Ci nawet 200 000 złotych za prawie nowy model w idealnym stanie. Auto skup 24 h czeka na Ciebie! Zapewniamy także kasację aut w Policach.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Wszystkie pojazdy, których chcesz się pozbyć. W auto skupie w Policach kupimy od Ciebie auto dostawcze, terenowe, osobowe i wiele innych! Ani stan techniczny samochodu, ani jego wiek nie wpływa na naszą decyzję o kupnie pojazdu. Będą one jednak miały wpływ na wysokość kwoty, jaką wypłacimy Ci za auto.

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko zależy od wyceny. Ona z kolei jest uwarunkowana stanem technicznym, dokumentacją, historią auta i historią jego napraw. Sprawdzimy podzespoły, wnętrze i karoserię w poszukiwaniu rdzy. Na koniec przedstawimy ofertę – będzie to od 300 do 200 000 złotych!

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Najlepiej zadzwoń do nas i umów się na konkretną godzinę. Przyjedziemy, obejrzymy samochód, przedstawimy ofertę, a kiedy ją przyjmiesz, otrzymasz pieniądze do ręki lub na konto. Całość potrwa maksymalnie kilka godzin.

  Skup aut Police i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627