Skup aut Świdwin - skup samochodów używanych

Postaw na skup aut w Świdwinie, jeśli chcesz dodatkowo zarobić, a przy tym pozbyć się powypadkowego pojazdu z posesji czy garażu. Za auta płacimy od 300 do 200 000 złotych. Kupimy każdy model i każdą markę, nie ma dla nas znaczenia rok produkcji ani stan techniczny. Co więcej, masz możliwość sprzedaży auta osobowego, dostawczego, terenowego, a nawet autobusu i ciężarówki!

Skup samochodów Świdwin – Auto Kurek

Skup aut za gotówkę to doskonałe miejsce na zarobienie dodatkowych pieniędzy w kilka godzin! Działamy na rynku od lat, mamy ogromne doświadczenie w wycenie pojazdów. Oferujemy nasze usługi przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu Na życzenie klienta zapewniamy darmowy transport pojazdu do naszej siedziby. Zapraszamy więc do kontaktu telefonicznego lub za pomocą wypełnionego formularza kontaktowego. Porozmawiamy o szczegółach!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Świdwin - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zanim skorzystasz z naszych usług, zadzwoń do nas. Porozmawiamy o szczegółach naszej przyszłej współpracy. Dowiesz się od nas wszystkiego, co konieczne! Powinieneś do nas zadzwonić również wtedy, kiedy chcesz się umówić na odpowiednią godzinę na oględziny auta. Wybierz jeden z tych numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Możesz także wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie!


Oględziny pojazdu

Na tym etapie Twoje auto przejdzie kompletne oględziny. Dzięki temu będziemy mogli zaproponować Ci konkretną stawkę za samochód. Będzie ona uwarunkowana stanem technicznym, ale i rokiem produkcji pojazdu czy jego dokumentacją i historią. Dla nas wszystko ma znaczenie w trakcie wyceny.


Kupno samochodu

Ostatni etap, ale niewątpliwie najprzyjemniejszy. Kiedy zaakceptujesz ofertę, jaką Ci przedstawimy, przejdziemy do formalności. Działamy na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Jest ona prosta i przejrzysta, a przy tym naprawdę krótka. Po jej podpisaniu otrzymasz gotówkę, możesz także postawić na przelew, jeśli wolisz!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać usługi firmy Auto Kurek?

  • Szybka realizacja
  • Natychmiastowa wypłata
  • Indywidualne podejście
  • Odkup każdego pojazdu
  • Rzetelna wycena auta
  • Na życzenie klienta darmowy transport samochodu
  skup aut Świdwin

  Skup aut w Świdwinie

  Masz auto, którym już nie jeździsz? Może samochód, którym po prostu nie da się już jeździć? Dla nas to nie ma większego znaczenia, bo kupimy od Ciebie każde auto. Oddaj nam nawet pojazd powypadkowy, a i tak otrzymasz za niego odpowiednią sumę pieniędzy. Skup aut w Świdwinie działa po to, abyś mógł pozbyć się pojazdu z podjazdu czy garażu i zwolnić miejsce na nowe auto. Oferujemy rzetelność i skuteczność podczas wyceny, gwarantujemy także minimum formalności. Wszystko to sprawia, że jesteśmy chętnie wybieraną firmą w regionie. Z nami nie tylko dojdziesz do porozumienia w kwestii sprzedaży auta. Oferujemy także możliwość kasacji pojazdu na życzenie klienta.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Świdwinie?

  Kupimy od Ciebie każdy pojazd. Może to być auto powypadkowe, kompletnie zniszczone, niesprawne, ale również sprawne i w idealnym stanie. Sprzedasz nam samochód osobowy, dostawczy, terenowy czy ciężarowy i autobus. Jak widzisz, przyjmiemy wszystko!

  Jak wyceniacie samochody?

  W sposób, który gwarantuje skuteczną, prawidłową wycenę! W trakcie oględzin bierzemy pod uwagę takie czynniki jak stan techniczny, ewentualne usterki lub awarie, przebyte naprawy, pełną dokumentację i historię pojazdu. Dla nas wszystko ma znaczenie w tej kwestii.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Zadzwoń do nas i umów się na konkretny termin. Dzięki temu oględziny i wycena odbędą się w wyznaczonym czasie. Po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty podpiszemy umowę kupna-sprzedaży i wypłacimy gotówkę lub przelew. Całość nie potrwa dłużej niż kilka godzin!

  Skup aut Świdwin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627