Skup aut Świnoujście - skup samochodów używanych

Szukasz sposobu na pozbycie się powypadkowego auta? Może jest to już sędziwy staruszek, którym nie jeździsz, a nikt inny nie chce go kupić? W takim razie zgłoś się do skupu aut w Świnoujściu. Oferujemy odkup każdego auta bez względu na jego stan techniczny czy wizualny. Kupimy od Ciebie pojazdy osobowe, terenowe, ciężarowe, ale i autobusy. Za każdy oczywiście zapłacimy, kwota minimalna to 300 złotych, a maksymalna 200 000 złotych.

Skup samochodów używanych w Świnoujściu to gwarancja dodatkowej gotówki w kilka godzin! Zapewniamy darmowy transport Twojego pojazdu, oferujemy szybką, ale rzetelną wycenę. Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oprócz gotówki możemy Ci również przelać określoną w umowie kwotę! Zapraszamy do współpracy!

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie, jeśli chcesz uzyskać konkretne informacji na temat naszej przyszłej współpracy. Zadzwoń pod jeden z numerów: 692 443 443 lub 660 637 702, a umówisz się z nami na konkretny termin. Po czym przyjedziemy i wycenimy Twój pojazd. Możesz także wybrać możliwość wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Oględziny Twojego samochodu to po prostu jego wycena. Sprawdzimy wszystkie informacje o aucie, obejrzymy je i sprawdzimy stan techniczny. Na tej podstawie zaoferujemy odpowiednią kwotę. Możesz ją przyjąć lub odrzucić – wszystko zależy od Ciebie! Zapewniamy jednak, że obok naszej oferty nie przejdziesz obojętnie!


Kupno samochodu

Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, przejdziemy do najprzyjemniejszej części naszej współpracy, czyli wypłaty środków. Możemy to zrobić w formie gotówki lub przelewem na podane przez Ciebie konto. Zanim jednak to nastąpi, konieczne będzie podpisanie przez Ciebie umowy kupna-sprzedaży. Jest to jednak prosty, czytelny dokument!

Auto Kurek – dlaczego warto na niego postawić?

  • Indywidualne podejście do klienta
  • Szybka realizacja
  • Darmowy transport pojazdu
  • Gwarancja pewnej gotówki, możliwość przelewu
  • Otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • Możliwość sprzedaży każdego auta, bez względu na jego stan techniczny

skup aut Świnoujście

Skup aut w Świnoujściu

Jeśli chcesz pozbyć się swojego pojazdu skutecznie i szybko, a dodatkowo przy tym zarobić, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Działamy na rynku od lat, dzięki czemu zdobyliśmy spore doświadczenie w wycenie pojazdów. Możesz więc liczyć na konkretną propozycję, która z pewnością będzie dla Ciebie korzystna. Kupujemy wszystkie auta, nie ma dla nas znaczenia stan techniczny, co za tym idzie, nawet jeśli jesteś w posiadaniu samochodu powypadkowego, którym i tak nie da się już jeździć – odezwij się do naszego skupu aut w Świnoujściu. Możesz także postawić na kasację aut w naszym punkcie!

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Do naszego punktu w Świnoujściu zapraszamy właścicieli pojazdów użytkowych, terenowych, osobowych czy autobusów. Kupimy każdy z nich, ponadto nie ma dla nas znaczenia ich stan techniczny czy wizualny. Od tego będzie jednak zależeć kwota, którą zaproponujemy.

Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

To proste, zadzwoń do nas i umów się na konkretną godzinę. Przyjedziemy, wycenimy auto, a następnie przejdziemy do formalności i wypłaty gotówki lub przelewu. Wszystko potrwa maksymalnie kilka godzin!

Ile płacimy za samochody?

Minimalna kwota odkupu auta to 300 złotych – tyle płacimy za doszczętnie zniszczone pojazdy. Gdy stan techniczny jest lepszy, oferowana kwota rośnie. Maksymalnie może to być aż 200 000 złotych za idealny stan auta. Taką kwotę wypłacamy jednak bardzo rzadko.

Skup aut Świnoujście i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627