Skup aut Darłowo

Skup samochodów używanych w Darłowie – firma Auto Kurek – zaprasza wszystkich zmotoryzowanych, którzy chcą szybko i korzystnie sprzedać swój samochód. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny – nasz cennik skupu aut jest najlepszy na rynku. Za każdy sprzedany u nas samochód wypłacamy gotówkę od 300 do 200 000 złotych. Przyjmujemy pojazdy osobowe, ciężarowe i dostawcze w każdym stanie technicznym i wizualnym.

Auto skup 24 h – skup samochodów używanych w Darłowie

Skup aut za gotówkę – firma Auto Kurek – gwarantuje bardzo korzystne i przejrzyste warunki współpracy. Każdą wycenę przeprowadzamy w sposób profesjonalny i z uwzględnieniem wszystkich zalet danego pojazdu. Bezpłatnie odbierzemy Twój samochód na terenie Darłowa i okolic. Na zgłoszenia czekamy codziennie przez 24 godziny na dobę. Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoje auto i dostać za to gotówkę, nie czekaj – skontaktuj się z nami.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Darłowo - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Proces sprzedaży samochodu w naszym skupie aut rozpoczyna się z chwilą otrzymania zgłoszenia. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 660 637 702 lub 692 443 443 . Możliwy jest też kontakt za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej.


Wycena pojazdu

W umówionym miejscu i terminie nasi pracownicy przeprowadzą szczegółowe oględziny samochodu. Na tej podstawie zostanie dokonana wycena. Sprawdzeniu podlega między innymi stan techniczny i wizualny, a także rocznik, przebieg i wyposażenie.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem sprzedaży auta jest sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Po wypełnieniu i podpisaniu umowy kupna-sprzedaży otrzymasz od nas ustaloną sumę gotówki. Na życzenie możemy wykonać przelew na wskazany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz skup pojazdów?

  • Indywidualne podejście do każdego klienta;
  • przejrzyste zasady dokonywania wyceny;
  • bezpłatny odbiór pojazdów od klientów;
  • błyskawiczny przebieg transakcji;
  • wypłata gotówki lub przelew na konto;
  • czynny codziennie przez całą dobę;
  • minimum formalności;
  • skupowanie wszystkich samochodów (bez względu na markę i stan techniczny).
  skup aut Darłowo

  Auto Kurek – skup aut za gotówkę

  Chcesz sprzedać swój samochód, lecz brakuje zainteresowanych? Wystawione ogłoszenia nie przynoszą oczekiwanego skutku? Nie trać czasu i skontaktuj się z naszą firmą. Prowadzimy profesjonalny skup samochodów używanych w Darłowie, gdzie możesz sprzedać praktycznie każdy pojazd. Trafiają do nas auta osobowe, terenowe, sportowe, a także ciężarówki i samochody dostawcze. Interesuje nas każde auto bez względu na markę, rocznik czy przebieg. Zajmujemy się skupowaniem samochodów uszkodzonych, powypadkowych, wysłużonych oraz w pełni sprawnych. Dzięki nam możesz w ciągu kilku godzin cieszyć się sporą sumą gotówki. Oferujemy również złomowanie pojazdów w Darłowie, gdzie możesz pozbyć się zdezelowanego i wysłużonego auta. Ponadto prowadzimy skup aut na części oraz skup aut powypadkowych.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Firma Auto Kurek prowadzi skup aut używanych w Darłowie. Skupujemy samochody w dowolnym stanie technicznym i wizualnym. Pod uwagę brane są zarówno sprawne i dobrze utrzymane pojazdy, jak i całkowicie uszkodzone i wysłużone modele. Interesują nas samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe czy sportowe.

  Jak wyceniamy samochody?

  Każdy samochód wyceniamy na podstawie kilku kryteriów, między innymi stanu technicznego, stanu wizualnego, popularności marki, wersji wyposażenia, przebiegu i rocznika. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku. U nas możesz otrzymać od 300 do 200 000 złotych za swój samochód.

  Jakie dokumenty są niezbędne do sprzedaży samochodu?

  Jeśli chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać nam swój samochód, przygotuj komplet niezbędnych dokumentów. Będziemy potrzebować dowodu tożsamości, dowodu rejestracyjnego oraz kartę pojazdu (jeśli występuje). Opcjonalnie wymagamy pisemnej zgody współwłaściciela oraz oświadczenia o zagubieniu lub zniszczeniu tablic rejestracyjnych.

  Skup aut Darłowo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627