Skup aut Dobino

Prowadzimy skup aut na terenie całego kraju

Od wielu lat działamy na terenie naszego kraju, jako rzetelna i godna polecenia firma. Nasi przedstawiciele to wykwalifikowani specjaliści, którzy w łatwy i szybki sposób poradzą sobie z wyceną każdego auta. Początkowo działaliśmy w obszarze naszej siedziby zlokalizowanej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Z czasem otwieraliśmy się na inne obszary, by dziś móc funkcjonować na terenie całego kraju. Prowadzimy skup aut dla klientów w miejscowości Dobino i okolicach. Niezależnie od położenia, odbierzemy każde auto od naszego klienta.

skup aut dobino
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszej firmy, możecie Państwo być pewni szybkiej i bezpiecznej procedury skupu samochodu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą – jesteśmy do dyspozycji pod numerami 660 637 702, 692 443 443. Można również uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie ustalamy dogodny termin, w którym jeden z naszych specjalistów przyjedzie pod wyznaczony przez Państwa adres, aby sporządzić oględziny pojazdu i określić jego cenę (ta usługa jest darmowa). Cena zależy od takich elementów, jak markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem niezbędnych dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy gotówkę.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto zdecydować się na nasze usługi. Co możemy zaoferować?

  • podchodzimy indywidualnie do klienta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • szybko wypłacamy pieniądze za auto,
  • skupujemy wszystkie auta bez względu na markę i ich stan techniczny
  • u nas możecie Państwo liczyć na małą ilość formalności,
  • docieramy pod wyznaczony przez klienta adres na własny koszt,
  • po odbiór samochodu zgłaszamy się z własnym transportem.
  tir załadowany autami na lawecie

  Skup aut – Dobino

  Nasza firma zaprasza do współpracy wszystkich klientów niezależnie od tego, czy reprezentują jednostkę indywidualną, czy są przedstawicielami przedsiębiorstwa. Od lat prowadzimy skup aut dla klientów w Dobinie i wielu innych miastach zlokalizowanych na terenie 16 województw w Polsce. Nasz skup aut jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy pojazd wyceniamy w pełni indywidualnie biorąc pod uwagę jego stan techniczny. Ponadto zapewniamy profesjonalizm i rzetelność, by nasze usługi były dla klienta komfortowe, bezpieczne, a co najważniejsze wiarygodne.

  Niezależnie od stanu technicznego i lokalizacji pojazdu, wszystkie transakcje realizujemy szybko i sprawnie. Wiemy, że im mniej formalności tym większe zadowolenie klientów, dlatego proponujemy spisanie kupna-sprzedaży i przekazujemy gotówkę do rak własnych klienta. Jeśli zdecydują się Państwo na przelew, to zostanie od wykonany natychmiast po finalizacji zlecenia. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz obiór pojazdu z dowolnie wskazanego przez Państwa adresu.

  Dobino – prowadzimy skup aut w konkurencyjnej cenie!

  Mimo, iż nasza siedziba mieści się w województwie kujawsko-pomorskim z powodzeniem działamy na terenie całego kraju wysyłając naszych przedstawicieli w dowolne miejsce, również do Dobina. Skupujemy auta, które są w stanie niemalże idealnym oraz takie, które nadają się tylko na sprzedaż części. Interesuje nas każda marka, każdy gabaryt i każda ilość. W ramach usług możemy zagwarantować profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie finalizacji transakcji.

  laweta z uszkodzonymi autami

  Skup aut Dobino i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627