Skup aut Gryfino - skup samochodów używanych

Pilnie potrzebujesz dodatkowej gotówki? Co powiesz na kwotę od 300 do 200 000 złotych? Właśnie tyle jesteśmy Ci w stanie zapłacić za Twój pojazd. Skup aut Gryfino pod szyldem Auto Kurek to doskonała propozycja dla wszystkich chcących pozbyć się swojego samochodu. Co ważne, kupimy od Ciebie każde auto. Może to być samochód osobowy, dostawczy, terenowy, ciężarowy, a nawet autobus. Kupimy także starą taksówkę i auto do nauki jazdy.

Skup samochodów Gryfino – Auto Kurek

Postaw na rzetelną wycenę, uczciwą współpracę i minimum formalności. Skup samochodów używanych w Gryfinie to odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie. Oferujemy wysokie ceny odkupu, a przy tym działamy przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie ma więc dla nas znaczenia, kiedy będziesz chciał sprzedać swój pojazd. Co więcej, oferujemy także możliwość skorzystania z darmowego transportu auta do naszej siedziby. Skup aut za gotówkę to dobre rozwiązanie, przekonaj się o tym!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Gryfino - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Poznaj wszystkie informacje lub umów się z nami na oględziny pojazdu. Wszystko to zrobisz, dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Jeśli wolisz, możesz wysłać do nas wypełniony formularz kontaktowy – znajdziesz go na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Na tym etapie dochodzi do wyceny Twojego używanego samochodu. Bierzemy wtedy pod uwagę sporo czynników. Będzie to rok produkcji, stan techniczny i wizualny, a także pełna dokumentacja auta i jego historia. Dla nas wszystko ma znaczenie, tylko dzięki temu jesteśmy w stanie przedstawić Ci rzetelną ofertę, którą możesz przyjąć lub odrzucić.


Kupno samochodu

Jeśli zaakceptujesz ofertę, przejdziemy do ostatniego etapu. Będzie to podpisanie przez Ciebie umowy kupna-sprzedaży. Z naszej strony gwarantujemy natychmiastową wypłatę gotówki do ręki. Oczywiście, jeśli wolisz, skup aut w Gryfinie Auto Kurek może wykonać dla Ciebie przelew środków pieniężnych na rachunek bankowy, który zostanie nam przez Ciebie podany.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto postawić na Auto Kurek:

  • Natychmiastowa wypłata pieniędzy (możliwy przelew)
  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Rzetelna wycena pojazdu
  • Możliwość skorzystania z darmowego transportu auta
  • Otwarte przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  skup aut Gryfino

  Skup aut w Gryfinie – zastrzyk gotówki dla Ciebie!

  Nagła sytuacja, która wymaga od Ciebie zapłaty sporej sumy pieniędzy? Może nic nadzwyczajnego się nie stało, ale chcesz się pozbyć nieużytkowanego samochodu z podjazdu lub garażu, a pieniądze przeznaczyć na wakacje? W takim razie dobrze trafiłeś, skup aut w Gryfinie to miejsce, w którym na pewno zarobisz na fajną podróż. Płacimy od 300 złotych, z reguły jest to jednak więcej. Oddaj nam swój samochód, przyjmiemy każdy pojazd, a do tego wypłacimy Ci sporą sumę pieniędzy. Cennik skupu aut znajdziesz na naszej stronie! Pamiętaj, że świadczymy także usługi złomowania aut w Gryfinie!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Sprzedasz nam każdy model i każdą markę pojazdu. Podczas zakupu znaczenia nie ma również stan techniczny danego auta. To jednak nie wszystko, kupimy od Ciebie samochód osobowy, a także ciężarowy czy autobus. Nie pogardzimy nawet starą taksówką ani samochodem do nauki jazdy. Za każdy pojazd oddany nam w Gryfinie otrzymasz odpowiednią sumę pieniędzy.

  Ile płacimy za samochody?

  Będzie to minimalnie 300 złotych, kwota z reguły jest jednak wyższa. Wszystko zależy od stanu technicznego i rodzaju auta. Maksymalna kwota, na jaką możesz liczyć, to nawet 200 000 złotych.

  Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

  Nie więcej niż kilka godzin po Twoim telefonie! Zadzwoń i wyraź chęć sprzedaży pojazdu, umów się z nami na konkretną godzinę. Przyjedziemy, wycenimy auto, przedstawimy ofertę i podpiszemy stosowne dokumenty.

  Skup aut Gryfino i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627