Skup aut Gryfice - skup samochodów używanych

Skup aut Gryfice to miejsce, w którym bez zbędnych formalności sprzedaż swoje auto. Co ważne, może to być samochód osobowy, ale równie dobrze ciężarowy i autobus. Dla nas nie ma znaczenia, jaki rodzaj pojazdu chcesz nam zaoferować. Oczywiście za każde auto otrzymasz pieniądze. Będzie to minimum 300, a maksymalnie 200 000 złotych. Kwota uwarunkowana będzie stanem technicznym pojazdu i kilkoma innymi czynnikami.

Skup aut za gotówkę to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą szybko i legalnie zasilić swoje konto sporą sumą pieniędzy. Działamy na rynku od lat, jesteśmy profesjonalistami, którzy rzetelnie wyceniają pojazdy i kupują je od właścicieli. Zawsze indywidualnie podchodzimy do klienta, nie godzimy się na zbędne formalności. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy między innymi darmowy transport pojazdu do naszego skupu samochodów używanych w Gryficach.

kontakt telefoniczny

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat naszej przyszłej współpracy? Może oczekujesz odpowiedzi na swoje pytania albo masz wątpliwości? Chcesz zamówić wycenę pojazdu na odpowiednią godzinę i we wskazanym miejscu? W takim wypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego, zadzwoń pod numer 692 443 443 lub 660 637 702, lub wypełnij krótki formularz kontaktowy na stronie.


Oględziny pojazdu

Na tym etapie naszej współpracy wyceniamy Twój samochód. Weźmiemy pod uwagę kilka czynników, a następnie przedstawimy Ci konkretną ofertę. Oczywiście masz możliwość jej zaakceptowania lub odrzucenia. Musisz pamiętać, że to nic nie kosztuje! Jeśli zaakceptujesz ofertę, przejdziemy do formalności.


Kupno samochodu

To ostatni, najprzyjemniejszy etap. Podpiszemy umowę kupna-sprzedaży, a Ty otrzymasz odpowiednią ilość gotówki do ręki. Jeśli wolisz przelew, nie ma problemu. Podasz nam numer konta bankowego, a my wykonamy przelew zaraz po podpisaniu przez Ciebie naszej umowy.

Zalety sprzedaży auta w Auto Kurek:

  • Indywidualne podejście do klienta
  • Szybka i rzetelna wycena auta
  • Minimum formalności
  • Możliwość sprzedaży każdego auta
  • Darmowy transport sprzedanego pojazdu
  • Skup działający przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

skup aut Gryfice

Skup aut w Gryficach

Decydując się na skorzystanie z usług skupu aut w Gryficach, masz pewność, że Twój samochód zostanie odpowiednio wyceniony, a Ty zaraz po podpisaniu umowy otrzymasz pieniądze. Jeśli masz nieużytkowany samochód, który tylko i wyłącznie zajmuje miejsce w garażu lub na podjeździe – ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Nie tylko pozbędziesz się auta, ale również otrzymasz za pojazd odpowiednią sumę pieniędzy. Auto Skup 24 h to doskonała propozycja, jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na bieżące opłaty lub nieprzewidziane sytuacje. Pamiętaj, przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd. Jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał oddać samochód do kasacji, również zgłoś się do nas. W Gryficach prowadzimy także auto złom!

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Skup aut w Gryficach przyjmie od Ciebie każdy pojazd. Możesz nam oddać auto używane, nowe, kompletnie zniszczone lub powypadkowe. Co więcej, przyjmiemy każdy rodzaj samochodu. Kupujemy bowiem auta osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe i autobusy. Nie pogardzimy nawet starą taksówką!

Ile płacimy za samochody?

Minimalna kwota to 300 złotych, z reguły jest to jednak więcej. Maksymalnie możemy Ci zaoferować 200 000 złotych – taka sytuacja zdarza się jednak bardzo rzadko. Auto musi być prawie nowe, w idealnym stanie. Do tego nie może to być pojazd kupiony w salonie za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jak wyceniacie samochody?

Bierzemy pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim stan techniczny i rok produkcji auta. To jednak nie wszystko, chętnie spojrzymy w jego historię i sprawdzimy dokumentację. Dla nas wszystko ma znaczenie, tylko wtedy możemy dokonać rzetelnej wyceny!

Skup aut Gryfice i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
Przydatne telefony

CENTRALA: 692 443 443


Kasacja: 660 637 702


Skup aut: 600 072 558


Sprzedaż części do
aut osobowych:
728 321 225


Sprzedaż części do
aut dostawczych:
734 451 627