Skup aut Białogard - skup samochodów używanych

Skup aut Białogard jest właśnie dla Ciebie! Zadzwoń do nas, napisz lub po prostu przyjedź i pokaż nam swój samochód. Możesz go sprzedać zaraz po oględzinach i przedstawieniu naszej oferty. Płacimy za auta od 300 nawet do 200 000 złotych! Co więcej, nieważne, jaki to jest samochód. Kupimy od Ciebie auto używane, bardzo zniszczone lub powypadkowe. Nie ma także znaczenia rodzaj pojazdu. Sprzedaj nam swoją osobówkę, terenówkę, autobus, czy ciężarówkę! Przyjmiemy wszystko!

Skup samochodów Białogard – Auto Kurek

Skup samochodów używanych w Białogardzie działa przez siedem dni w tygodniu, co więcej, jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę. W każdej chwili możesz do nas przyjechać! Działamy na rynku od lat, dlatego możesz mieć pewność solidnej obsługi na wysokim poziomie. Skupowanie samochodów używanych to nasza pasja. Cenimy sobie przy tym profesjonalny kontakt z klientem i uczciwą wycenę każdego auta. Zapraszamy do sprawdzenia cennika skupu aut na naszej stronie.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Białogard - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz do nas zadzwonić? Masz do wyboru dwa numery: 692 443 443 lub 660 637 702. Skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie szczegóły dotyczące transakcji. Możesz także umówić się z nami na spotkanie lub od razu na oględziny auta. Jeśli nie chcesz dzwonić, masz możliwość wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie.


Oględziny pojazdu

Kiedy już zdecydujesz się skorzystać z usług naszego skupu aut w Białogardzie, przyjedziemy do Ciebie i obejrzymy pojazd. Dokonamy uczciwej wyceny na podstawie stanu technicznego, roku produkcji i widocznych uszkodzeń. Zaproponujemy Ci stawkę, a Ty ją zaakceptujesz lub nie!


Kupno samochodu

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nam swoje auto, mamy dla Ciebie małą niespodziankę. To brak zbędnych formalności, których przecież nikt nie lubi! Wystarczy krótka umowa kupna-sprzedaży i gotowe. Podpisz ją, a pieniądze trafią w Twoje ręce jeszcze tego samego dnia!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto sprzedać u nas auto?

  • Przyjmujemy każdy pojazd
  • Zapewniamy darmowy transport
  • Oferujemy minimum formalności
  • Jesteśmy otwarci przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
  skup aut Białogard

  Skup aut w Białogardzie

  Postaw na szybki zarobek, sprzedaj nam auto, którego i tak nie użytkujesz! Jeśli chcesz zwolnić miejsce na podjeździe czy w ogródku bądź garażu albo potrzebujesz dodatkowej gotówki na już – po prostu skontaktuj się z nami. Przyjmiemy każdy pojazd, do tego cała współpraca przebiegnie niezwykle szybko. Zapewniamy transport Twojego samochodu do naszego punktu i co ważne – jest to darmowa usługa! Jeżeli auto nie odpala, nie musisz się martwić organizowaniem transportu! Skup aut Białogard i okolice działa przez 24 godziny na dobę, zadzwoń do nas, kiedy tylko chcesz. To niejedyna usługa, z jakiej możesz skorzystać – gwarantujemy także możliwość kasacji samochodu w Białogardzie.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Kupimy od Ciebie każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny. Dla naszego punktu w Białogardzie nie liczy się marka, rok produkcji ani nawet rodzaj samochodu. Przyjmiemy auto osobowe, dostawcze, terenowe, a nawet autobus, jeśli jesteś w jego posiadaniu.

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko zależy od stanu technicznego auta. Możesz mieć jednak pewność, że nie będzie to mniej niż 300 złotych. Nasza górna granica to 200 000 złotych za samochody w idealnym stanie, prawie nowe. Niemniej masz szansę zyskać kilka tysięcy złotych!

  Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

  Oczywiście, że tak! Przyjmiemy każdy pojazd. Może to być auto powypadkowe, w bardzo złym stanie. Dla nas nie ma to znaczenia. Dlatego zapraszamy do sprzedaży również niesprawnego pojazdu, jeśli jesteś w jego posiadaniu.

  Skup aut Białogard i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627