Skup aut Koszalin - skup samochodów używanych

Chcesz sprzedać swój samochód w Koszalinie? Zrób to w skupie aut Auto Kurek! Masz szansę zyskać od 300 do 200 000 złotych za każdy pojazd. Przyjmiemy bowiem auto używane, w stanie idealnym lub bardzo uszkodzone. Skupujemy samochody każdego rodzaju, dlatego sprzedasz nam osobówkę, ciężarówkę, a nawet autobus. Skup aut w Koszalinie czeka na Ciebie. Możesz liczyć na gotówkę lub przelew.

Skup samochodów Koszalin – Auto Kurek

Działamy na rynku od lat, nasze usługi świadczymy w wielu miastach w Polsce. Masz pewność, że współpracujesz z firmą, która chce dla każdego klienta jak najlepiej. Wybierz skup samochodów używanych Koszalin i przekonaj się o tym sam! Działamy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie ma więc znaczenia, kiedy do nas trafisz. Ponadto oferujemy darmowy transport sprzedawanego auta do naszej siedziby!

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Koszalin - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Cennik skupu aut dostępny jest na naszej stronie. Chcesz jednak uzyskać więcej informacji na temat naszej przyszłej współpracy? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie. Czekamy na Ciebie pod numerami telefonów: 692 443 443 lub 660 637 702. Zadzwoń do nas, jeśli chcesz się umówić na oględziny! Możesz to także zrobić, wypełniając krótki formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Oględziny pojazdu

Głównym etapem naszej współpracy będzie wycena pojazdu. To wtedy zaproponujemy Ci ofertę. Ile będzie wynosić suma? Wszystko zależy od stanu technicznego, roku produkcji, dokumentacji czy historii auta. Zawsze wyceniamy dokładnie i przede wszystkim indywidualnie, biorąc pod uwagę sporo czynników. Dzięki temu masz pewność, że będzie to rzetelna wycena.


Kupno samochodu

Jest to ostatni etap naszej współpracy, ale z pewnością najprzyjemniejszy. Podpiszemy krótką umowę kupna-sprzedaży i przejdziemy do wypłaty gotówki. Pieniądze otrzymasz do ręki, ale jeśli chcesz, możemy przelać Ci odpowiednią sumę na konto. Przelew wykonamy zaraz po tym, jak złożysz podpis na umowie.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety wyboru skupu aut Auto Kurek:

  • Indywidualne podejście i rzetelna wycena auta
  • Darmowy transport pojazdu
  • Natychmiastowa wypłata gotówki (możliwość przelewu)
  • Skup wszystkich aut bez względu na markę czy rodzaj pojazdu
  • Bezpłatny dojazd do klienta
  • Minimum formalności
  skup aut koszalin

  Auto Kurek w Koszalinie – postaw na profesjonalistów

  Już wiesz, dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Jesteśmy firmą istniejącą od lat, działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza wycena zawsze jest rzetelna, indywidualnie podchodzimy do klienta i nie pobieramy od niego żadnych dodatkowych opłat. Skorzystaj z naszych usług, postaw na skup aut w Koszalinie i ciesz się szybką, dodatkową gotówką. Jesteśmy pewni, że jest Ci ona potrzebna w przeciwieństwie do nieużytkowanego już przez Ciebie pojazdu. Oddaj nam bardzo zniszczony samochód, który stoi na Twoim podjeździe lub w garażu. Zwolnij miejsce na nowy. Oczywiście możesz nam zaoferować nowy model w idealnym stanie, otrzymasz wtedy nawet do 200 000 złotych!

  skup aut koszalin

  Brak zbędnych formalności to szybka współpraca

  Wychodzimy z założenia, że czas to pieniądz. Dlatego skup aut na części Auto Kurek dąży do tego, aby zminimalizować wszelkie formalności podczas współpracy. Zawsze najbardziej czasochłonne jest zapoznawanie się z umowami. Często również możesz nie zgadzać się z zapisem w umowie, co sprawia, że cała procedura znacznie się wydłuża. Znaleźliśmy na to „złoty środek”, proponujemy kupno samochodu na podstawie umowy kupna-sprzedaży. To tylko dwie strony i jeden podpis! Tyle wystarczy, abyś cieszył się gotówką do ręki lub na konto. To jednak nie koniec, pamiętaj, że w Koszalinie oferujemy również kasację pojazdów każdego rodzaju. Jeśli kiedyś będziesz chciał oddać auto na złom – zapraszamy do nas!

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  W Koszalinie prowadzimy skup aut bez względu na ich stan, rok produkcji czy markę. Dlatego też możesz nam przywieźć każde auto. Oczywiście przetransportujemy je, jeśli chcesz. Co więcej, możesz nam oddać każdy rodzaj pojazdu, a więc osobówkę, terenówkę, auto dostawcze i ciężarowe!

  Jak wyceniacie samochody?

  W prosty sposób. Podczas oględzin bierzemy pod uwagę kilka czynników. Jest to przede wszystkim stan techniczny danego modelu, ale to nie wszystko. Bierzemy pod uwagę także stan wizualny, dokumentację i historię pojazdu. Wszystko to złoży się na rzetelną i uczciwą ofertę.

  Ile płacimy za samochody?

  Minimalna kwota to 300 złotych, zapłacimy Ci tyle za naprawdę bardzo zniszczone, stare auto, które równie dobrze nadawałoby się do kasacji. Jeśli stan techniczny auta będzie lepszy, otrzymasz od nas więcej. Maksymalnie będzie to 200 000 złotych za roczne bądź dwuletnie auto w idealnym stanie.

  Skup aut Koszalin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627