Skup aut Płoty - skup samochodów używanych

Szukasz miejsca, w którym pozbędziesz się swojego używanego pojazdu? Wystawiłeś go na aukcji, ale nikt od miesięcy się nie zgłasza? Może masz kompletnie zniszczony samochód powypadkowy! Dobrze się składa, bo skup aut Płoty kupi od Ciebie również taki pojazd. Zapłacimy Ci od 300 do 200 000 złotych za każdy samochód. Kupujemy auta osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, a nawet autobusy i stare taksówki.

Skup samochodów Płoty – Auto Kurek

Wybierz firmę, która istnieje na rynku od lat. Postaw na skup samochodów używanych w Płotach, który cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Zapewniamy darmowy transport Twojego powypadkowego auta z garażu czy Twojej posesji do naszej siedziby. Oferujemy brak zbędnych formalności i rzetelną, szybką wycenę. Działamy dla Ciebie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Płoty - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat możliwości sprzedaży u nas swojego samochodu. Skontaktuj się z nami w celu umówienia się na oględziny. Możesz to także zrobić, wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie. Numery telefonów, pod które może dzwonić, to: 692 443 443 lub 660 637 702.


Oględziny pojazdu

Po przyjeździe na miejsce rozpoczniemy oględziny samochodu, a w efekcie jego wycenę. Weźmiemy pod uwagę kilka ważnych czynników, między innymi stan techniczny auta, jego rok produkcji czy dostępną dokumentację na jego temat. Po wycenie przedstawimy ofertę, którą zaakceptujesz bądź odrzucisz.


Kupno samochodu

Jeśli zdecydowałeś się zaakceptować naszą propozycję, przejdziemy do formalności. To jedynie krótka umowa kupna-sprzedaży, którą podpiszesz. Kiedy to zrobisz, przekażemy Ci pieniądze do rąk własnych. Co więcej, pieniądze możemy także przelać, jeśli tego sobie życzysz. Wystarczy, że podasz nam numer rachunku bankowego, a przelejemy odpowiednią sumę zaraz po podpisaniu umowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety wyboru skupu aut Auto Kurek:

  • Indywidualne podejście do każdego klienta
  • Rzetelna i przede wszystkim uczciwa wycena aut
  • Natychmiastowa wypłata gotówki lub wykonanie przelewu
  • Działalność otwarta 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
  • Odkup każdego auta za kwotę od 300 do 200 000 złotych
  skup aut Płoty

  Skup aut w Płotach

  Szybko i bezpiecznie – tak można opisać usługi, które świadczymy. Skup aut w Płotach działa przez 24 godziny na dobę, możesz do nas przyjechać w każdej chwili. Najlepiej jednak zadzwoń i umów się na konkretny termin. Przygotuj niezbędne dokumenty dotyczące samochodu, a my sprawdzimy jego historię i stan techniczny. Całość przebiegnie przede wszystkim szybko, bo w zaledwie kilka godzin będziesz miał gotówkę, a my pojazd. Przyjmiemy od Ciebie każdy model. Postaw na uczciwe usługi firmy, która istnieje na rynku od lat. Wybierz skup pojazdów na części Auto Kurek! Co więcej, nie musisz nam sprzedawać auta, możesz go oddać na złom. Usługi kasacji pojazdów także świadczone są w naszej siedzibie w Płotach.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy?

  Odkupimy od Ciebie pojazd używany, bardzo zniszczony lub w idealnym stanie. Nie ma dla nas znaczenia model, marka pojazdu czy jego rok produkcji. Co więcej, w Płotach możesz liczyć na możliwość sprzedaży auta osobowego, dostawczego, ciężarowego, a nawet autobusu.

  Ile płacimy za samochody?

  Wszystko zależy od wyceny, a ta od stanu technicznego pojazdu. Niemniej jednak nie zapłacimy Ci więcej niż 200 000 złotych za model w idealnym stanie. Minimalna kwota, na jaką możesz liczyć, to z kolei 300 złotych za auto, które nadaje się już tylko do kasacji.

  Jak wyceniacie samochody?

  Przede wszystkim bierzemy pod uwagę kilka ważnych aspektów dotyczących pojazdu. Głównym jest oczywiście jego stan techniczny, ale to nie koniec. Sprawdzamy rok produkcji, historię auta, a także komplet dokumentów, przebyte naprawy, awarie podzespołów itp.

  Skup aut Płoty i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627