Skup aut Kamień Pomorski

Skup aut w Kamieniu Pomorskim (firma Auto Kurek) ma do zaoferowania najkorzystniejsze warunki współpracy oraz błyskawiczny zakup każdego samochodu. Skupujemy pojazdy uszkodzone i niesprawne, a także auta w dobrym stanie technicznym. Przyjmujemy samochody osobowe, sportowe i terenowe oraz ciężarowe i dostawcze. Interesują nas również pojazdy nietypowe i maszyny rolnicze. Nasz firma to profesjonalny skup aut za gotówkę. U nas otrzymasz pokaźną sumę prosto do ręki od razu po podpisaniu umowy. Wypłacamy od 300 do 200 000 złotych.

Auto skup 24h Kamień Pomorski

Auto Kurek – skup aut Kamień Pomorski oferuje swoje usługi 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem samochodu używanego. Jeśli Twój pojazd jest uszkodzony i unieruchomiony, przyjedziemy po niego własnym środkiem transportu całkowicie bezpłatnie. Zadzwoń do nas, aby umówić się na spotkanie. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin. Nasza centrala czynna jest codziennie przez całą dobę.

Najwyższe ceny odkupu w Auto skup Kurek Kamień Pomorski - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt z naszą firmą

Jeśli chcesz korzystnie sprzedać swój stary, używany samochód, skontaktuj się z nami telefonicznie (nr tel. 660 637 702 lub 692 443 443 ). Jeżeli chcesz, możesz wysłać do nas także zgłoszenie za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.


Oględziny i wycena

W ustalonym terminie i miejscu nasz pracownik dokona szczegółowych oględzin Twojego samochodu i na tej podstawie przedstawi wstępną propozycję wyceny. Specjalista oceni Twój samochód pod kątem stanu technicznego i wizualnego. Na wycenę wpływają także takie kryteria jak: marka, model, przebieg, wyposażenie oraz rocznik.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota spełni Twoje oczekiwania, przystępujemy do finalizowania transakcji, czyli podpisania umowy kupna-sprzedaży. Niezwłocznie otrzymasz ustaloną sumę gotówki do ręki, lub jeśli chcesz, wykonamy przelew na Twoje konto bankowe. Cała procedura sprzedaży auta w naszym skupie pojazdów przebiega szybko i bez zbędnych formalności.

Formularz zgłoszeniowy

  Jakie są największe zalety naszej firmy?

  • Indywidualne podejście do każdego klienta.
  • Sprawiedliwa ocena stanu technicznego pojazdu.
  • Bardzo korzystne warunki wyceny samochodów.
  • Bezpłatny odbiór pojazdu własnym środkiem transportu.
  • Błyskawiczne transakcje, finalizowane w ciągu jednego dnia.
  • Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
  • Skupujemy auta powypadkowe oraz w pełni sprawne.
  skup aut Kamień Pomorski

  Auto Kurek – skup pojazdów Kamień Pomorski

  W skupie aut w Kamieniu Pomorskim dopełniamy wszelkich starań, by każda transakcja przebiegała sprawnie i szybko, a wycena dokonywana była w sposób rzetelny i uczciwy z uwzględnieniem wszystkich mocnych stron Twojego samochodu. U nas masz możliwość wyboru sposobu otrzymania pieniędzy: gotówką lub przelewem. Skupujemy auta powypadkowe, wyeksploatowane i uszkodzone. Przyjmujemy samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym. Prowadzimy skup aut na części oraz oferujemy kasację pojazdów w Kamieniu Pomorskim. Wszelkie formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Dzięki nam szybko pozbędziesz się swojego starego i nieużywanego samochodu, który zajmuje miejsce w garażu oraz generuje koszty związane z ubezpieczeniem. Jeśli chcesz otrzymać zastrzyk sporej gotówki, nasz skup aut w Kamieniu Pomorskim czeka na Ciebie.

  FAQ

  Jakie auta skupujemy w Kamieniu Pomorskim?

  Skup samochodów używanych Kamień Pomorski to miejsce, w którym możesz sprzedać swoje auto. Skupowane są samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze bez względu na stan techniczny. Z łatwością pozbędziesz się auta starego, nieużywanego i wysłużonego. Przyjmujemy auta każdej marki z roczników 1960-2014.

  Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedaży auta?

  W skupie aut w Kamieniu Pomorskim dbamy o to, by każda sprzedaż trwała jak najkrócej. Zapewniamy minimum formalności. Jedyne, czego potrzebujemy, to dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu (jeśli występuje). Opcjonalnie wymagamy pisemnej zgody współwłaściciela oraz oświadczenia o zgubieniu bądź zniszczeniu tablic rejestracyjnych.

  Jak wyceniamy auta?

  W naszym skupie aut w Kamieniu Pomorskim oferujemy najlepsze warunki wyceny każdego samochodu. Najważniejsze kwestie, które decydują o wysokości zaproponowanej kwoty, to: stan techniczny i wizualny pojazdu, marka, rocznik, wyposażenie oraz przebieg. W przypadku aut starszych lub przeznaczonych do kasacji, na ostateczną cenę wpływa także waga.

  Skup aut Kamień Pomorski i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (zachodniopomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627