Skup aut Olsztyn

Auto Kurek – szybko, kompleksowo i profesjonalnie

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się pozyskiwaniem używanych samochodów od osób prywatnych. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu każdy może bez problemu korzystać z naszych usług. Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy całe, ale także jest zawsze zainteresowany kupnem pojazdów uszkodzonych. Do kontaktu z przedstawicielami firmy Auto Kurek zapraszamy osoby z Olsztyna i innych miast. Skup aut w Auto Kurek to najlepsza opcja, z jakiej mogą skorzystać nasi klienci.

skup samochodów olsztyn
kontakt telefoniczny

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszej firmy, możecie Państwo być pewni szybkiej i łatwej procedury skupu auta. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy do dyspozycji pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można też wysłać formularz kontaktowy zamieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany odpowiedni termin, w którym jeden z naszych ekspertów przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena uzależniona jest od takich elementów, jak markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu zgłaszamy się z własnym transportem.
skup aut olsztyn

Skup samochodów w Olsztynie. Najkorzystniejsza oferta

Chcesz szybko sprzedać samochód i zyskać gotówkę? Skontaktuj się z nami. Oferujemy uczciwą wycenę i fachową obsługę. Zawsze staramy się stawiać na pierwszym miejscu dobro naszego klienta i jak najlepiej spełniać jego oczekiwania. Z tego powodu, podczas zawierania transakcji, spisujemy umowę kupna-sprzedaży. W przypadku nabywania przez nas aut, będących w stanie nadającym się jedynie do złomowania wręczamy naszym klientom zaświadczenie o przeprowadzeniu demontażu pojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany tym, by skorzystać z naszych usług, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy. Najlepszy skup aut Auto Kurek oferuje swoje usługi również osobom z Olsztyna oraz innych miejsc w całej Polsce. Posiadamy możliwość dojechania po samochód własnym transportem. Jesteśmy do dyspozycji niemal o każdej porze i to przez siedem dni w tygodniu.

Skup aut – Olsztyn. Przyjmujemy wszystkie samochody

Nasz profesjonalny skup aut zawsze jest zainteresowany pojazdami różnych marek. Przyjmujemy samochody osobowe, terenowe, a także dostawcze – niezależnie od ich obecnego stanu technicznego. Każdy, kto zechce szybko i bezproblemowo sprzedać swój stary pojazd, może zdecydować się na wygodną opcję, jaką jest skup samochodów. Nie zastanawiaj się dłużej i zobacz, co możesz zyskać, wybierając usługi firmy Auto Kurek. Oferujemy wycenę samochodu, adekwatną do jego stanu oraz profesjonalną obsługę. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

stacja demontażu pojazdów
dwie lawety z autami

Sprzedaż auta w skupie – czy na pewno się opłaca?

Wiele osób, które chcą sprzedać swój stary samochód, musi liczyć się z tym, że czas oczekiwania na klienta może nieraz być naprawdę długi. Niektórzy mogą mieć obawy, czy uda się korzystnie sprzedać pojazd, nim jego wartość spadnie. Sprzedaż samochodu na własną rękę wymaga również rozmów telefonicznych z potencjalnymi nabywcami, licznych prezentacji samochodu oraz odwiedzin w serwisach. Wszystko to może wydawać się dość czasochłonne, a przy tym nieco męczące. Osoby, które wolą znacznie szybciej sprzedać swój samochód i nie martwić się już żadnymi innymi obowiązkami, mogą zdecydować się na wygodną opcję, jaką daje swoim klientom skup aut. Czekamy na kontakt od klientów z Olsztyna.

Formularz zgłoszeniowy