Skup aut Olsztyn

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się pozyskiwaniem używanych samochodów od osób prywatnych. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu każdy może bez problemu korzystać z naszych usług. Nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy całe, ale także jest zawsze zainteresowany kupnem pojazdów uszkodzonych.

Auto szrot Olsztyn – skup aut – Auto Kurek

Do kontaktu z przedstawicielami firmy Auto Kurek zapraszamy osoby z Olsztyna i innych miast. Skup aut w Auto Kurek to najlepsza opcja, z jakiej mogą skorzystać nasi klienci.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?


Kontakt telefoniczny

Wybierając usługi naszej firmy, możecie Państwo być pewni szybkiej i łatwej procedury skupu auta. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym przedsiębiorstwem – jesteśmy do dyspozycji pod numerami 692 443 443, 660 637 702. Można też wysłać formularz kontaktowy zamieszczony na naszej witrynie internetowej.


Oględziny auta

Wspólnie wyznaczany odpowiedni termin, w którym jeden z naszych ekspertów przyjedzie pod wyznaczony przez Was adres, aby przeprowadzić oględziny auta i określić jego wartość (ta usługa jest darmowa). Wycena uzależniona jest od takich elementów, jak markę, stan techniczny oraz rocznik.


Kupno samochodu

Całość, ostatecznie kończy się sprzedażą samochodu i podpisaniem odpowiednich dokumentów (zapewniamy minimum formalności). W tym momencie wypłacamy pieniądze.

Formularz zgłoszeniowy


  Warto wybrać nasze usługi. Co możemy zagwarantować?

  • podchodzimy indywidualnie do kontrahenta,
  • zapewniamy uczciwe wyceny,
  • niezwłocznie wypłacamy gotówkę za samochód,
  • skupujemy wszystkie pojazdy bez względu na markę i ich stan techniczny
  • w naszej firmie możecie Państwo liczyć na niewielką ilość formalności,
  • docieramy pod wskazany przez klienta adres na swój koszt,
  • po odbiór pojazdu zgłaszamy się z własnym transportem.

  Skup samochodów w Olsztynie. Najkorzystniejsza oferta

  Chcesz szybko sprzedać samochód i zyskać gotówkę? Skontaktuj się z nami. Oferujemy uczciwą wycenę i fachową obsługę. Zawsze staramy się stawiać na pierwszym miejscu dobro naszego klienta i jak najlepiej spełniać jego oczekiwania. Z tego powodu, podczas zawierania transakcji, spisujemy umowę kupna-sprzedaży. W przypadku nabywania przez nas aut, będących w stanie nadającym się jedynie do złomowania wręczamy naszym klientom zaświadczenie o przeprowadzeniu demontażu pojazdu. Jeśli jesteś zainteresowany tym, by skorzystać z naszych usług, to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy. Najlepszy skup aut Auto Kurek oferuje swoje usługi również osobom z Olsztyna oraz innych miejsc w całej Polsce. Posiadamy możliwość dojechania po samochód własnym transportem. Jesteśmy do dyspozycji niemal o każdej porze i to przez siedem dni w tygodniu.

  Skup aut – Olsztyn. Przyjmujemy wszystkie samochody

  Nasz profesjonalny skup aut zawsze jest zainteresowany pojazdami różnych marek. Przyjmujemy samochody osobowe, terenowe, a także dostawcze – niezależnie od ich obecnego stanu technicznego. Każdy, kto zechce szybko i bezproblemowo sprzedać swój stary pojazd, może zdecydować się na wygodną opcję, jaką jest skup samochodów. Nie zastanawiaj się dłużej i zobacz, co możesz zyskać, wybierając usługi firmy Auto Kurek. Oferujemy wycenę samochodu, adekwatną do jego stanu oraz profesjonalną obsługę. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  skup aut olsztyn

  Sprzedaż auta w skupie – czy jest to opłacalne?

  Wiele osób, które chcą sprzedać swój stary samochód, musi liczyć się z tym, że czas oczekiwania na klienta może nieraz być naprawdę długi. Niektórzy mogą mieć obawy, czy uda się korzystnie sprzedać pojazd, nim jego wartość spadnie. Sprzedaż samochodu na własną rękę wymaga również rozmów telefonicznych z potencjalnymi nabywcami, licznych prezentacji samochodu oraz odwiedzin w serwisach. Wszystko to może wydawać się dość czasochłonne, a przy tym nieco męczące. Osoby, które wolą znacznie szybciej sprzedać swój samochód i nie martwić się już żadnymi innymi obowiązkami, mogą zdecydować się na wygodną opcję, jaką daje swoim klientom skup aut. Czekamy na kontakt od klientów z Olsztyna.

  Formalności po sprzedaży auta – skup samochodów Olsztyn

  Skup aut Olsztyn to miejsce, w którym oddasz pojazdy sprawne, uszkodzone lub całkowicie zniszczone, auta osobowe, dostawcze lub ciężarowe. Chcemy podkreślić, że działamy na terenie całej Polski, a Olsztyn to tylko jedna z naszych lokalizacji. Zawsze podczas odkupu samochodu podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, to jednak nie wszystkie formalności, jakie na Ciebie czekają. Z nami nie będziesz musiał podpisywać nic innego, jednak ze sprzedażą auta wiążą się czynności takie jak zgłoszenie tego faktu do ubezpieczyciela czy Wydziału Komunikacji. Samochody sprzedane trzeba tam zgłosić z wiadomych względów. Nasz skup pojazdów poleca wybrać formę elektroniczną poinformowania o zbyciu ubezpieczalni, w tym celu wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek na stronie konkretnej firmy. Informacje, jakie będziesz musiał zawrzeć, to między innymi dane osobowe lub dane auta. Pamiętaj, aby zgłosić sprzedaż do 14 dni od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Z kolei 30 dni masz na zgłoszenie w Wydziale Komunikacji, że zdecydowałeś się skorzystać z naszej oferty. W tym celu potrzebujesz zaświadczenia o wyzbyciu się auta, możesz go pobrać i wypełnić w domu lub zrobić to już w urzędzie. Koniecznie zabierz ze sobą umowę kupna-sprzedaży oraz swój dowód osobisty, ewentualnie paszport. Skup aut dba o to, aby samochody lub części samochodowe trafiały do potrzebujących ich klientów, nie zajmiemy się jednak wszystkimi formalnościami, niektórych musisz dopilnować samodzielnie.

  skup aut olsztyn

  Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skupu samochodów w Olsztynie?

  Wiele osób, które chcą się pozbyć swojego auta, bierze pod uwagę jedynie jego sprzedaż w tradycyjnych mediach, prasie lub czasopismach motoryzacyjnych. Nowocześni zmotoryzowani mogą zdecydować się także na sprzedaż w sieci internetowej. Jednak osoby, dla których liczy się głównie czas, bezpieczeństwo transakcji i dobra cena, powinny zdecydować się na nasz skup samochodów Olsztyn Auto Kurek. Można w nim sprzedać swój samochód w jeden dzień i uzyskać z tego tytułu satysfakcjonujące wynagrodzenie, które okaże się adekwatne do jego stanu, rocznika czy wyposażenia. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim stażem, stale podnoszące swoje umiejętności. W trakcie analizy danego egzemplarza samochodu ocenimy nie tylko jego wady, lecz także zalety, które mogą pozytywnie wpłynąć na jego ostateczną cenę.

  Czasami sprzedaż auta jest najlepszym wyjściem

  Z naszego skupu samochodów w Olsztynie Auto Kurek korzystają przeróżni klienci. Dla jednych pozbycie się swojego auta stanowi także pozbycie się problemów związanych np. z awaryjnością. Część najkosztowniejszych awarii, np. jednostki napędowej, może oznaczać nakłady finansowe przewyższające wartość danego egzemplarza samochodu. Rzadko ich przeprowadzenie ma uzasadnienie ekonomiczne. Ze skupu samochodów w Olsztynie warto także skorzystać wtedy, kiedy potrzebujesz zastrzyku gotówki.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujemy w skupie Auto Kurek?

  Skup aut Auto Kurek przyjmuje samochody w każdym stanie technicznym. Paramy się skupem aut dostawczych, terenowych, ciężarowych, a nawet skupujemy autobusy! To jednak nie wszystko, możesz do naszego punktu w Olsztynie oddać auto sprawne i względnie nowe, jak również starsze i w gorszym stanie. Kupimy od Ciebie pojazd wyprodukowany w latach 1960-2014!

  Ile płacimy za samochody?

  Skup pojazdów w Olsztynie chętnie zapłaci za Twój samochód od 300 do 200 000 złotych. Kwota będzie uzależniona od daty produkcji i stanu technicznego pojazdu. Najwyższą kwotę możesz otrzymać za oddanie nam aut sportowych; skutery i niesprawne, stare pojazdy będą zdecydowanie tańsze, mimo wszystko cena będzie adekwatna do rzeczywistego stanu i zawsze uczciwa.

  Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?

  Współpraca z nami zawsze przebiega sprawnie i szybko, jesteśmy czynni całą dobę, więc w każdej chwili możesz przyjechać do nas i umówić się na oględziny. Po nich pozostanie już tylko transport samochodu do firmy Auto Kurek w Olsztynie. Nie martw się, nasza laweta ciągle jest w gotowości. Na koniec podpiszemy umowę kupna-sprzedaży i wypłacimy pieniądze, płacimy gotówką lub przelewem.

  Skup aut Olsztyn i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.