Skup samochodów za gotówkę Lidzbark Warmiński

W naszym auto skupie 24h Auto Kurek oferujemy doskonałe warunki każdej transakcji, o których warto się przekonać podczas sprzedaży samochodu. Skupujemy praktycznie wszystkie modele pojazdów, a także auta ciężarowe i specjalistyczne. Jedynym warunkiem jest rok produkcji mieszczący się w przedziale 1960 – 2014. Za każdy pojazd, w zależności od stanu, oferujemy cenę od 300 zł do 200 000 zł, biorąc pod uwagę każdy szczegół, aby zaproponowana cena przez nasz skup aut w Lidzbarku Warmińskim była rozsądna i korzystna dla obu stron. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż cennik skupu aut jest nastawiony głównie na dobro naszych klientów.

kontakt telefoniczny

Etapy współpracy z firmą Auto Kurek – krok po kroku


Kontakt telefoniczny

Każda współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Na infolinii wystarczy przekazać naszym pracowników najważniejsze informacje dotyczące pojazdu. Poza kontaktem telefonicznym można również przesłać wiadomość poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.


Oględziny auta

Po umówieniu się z naszym specjalistą na oględziny w dogodnym dla siebie terminie pracownik zapozna się ze stanem pojazdu, zwracając uwagę na każdy szczegół. Zadbany lakier, niski przebieg, dodatkowe wyposażenie czy też ładnie utrzymane wnętrze pojazdu – to mocne strony, które mogą realnie zwiększyć ostateczną kwotę wyceny.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest sprzedaż samochodu, odbywająca się na podstawie podpisania umowy kupna-sprzedaży, która zawiera wszystkie warunki. Oczywiście nie ma w niej ukrytych kosztów, dzięki czemu transakcje z nami są bezpieczne, szybkie i przebiegają bardzo sprawnie.

Formularz zgłoszeniowy

  Poznaj zasady panujące w Auto Kurek

  • szybka wycena,
  • dostępność pracowników 24/7
  • rozsądna i adekwatna do stanu pojazdu wycena,
  • odbiór samochodu naszym środkiem transportu,
  • brak ukrytych kosztów,
  • szybka wypłata należności.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Dlaczego nasz auto skup 24h jest tak popularny na rynku?

  Nasz skup aut w Lidzbarku Warmińskim i okolicach jest niezwykle popularny w swojej branży na terenie całego kraju z kilku powodów. Przede wszystkim mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam doskonale poznać rynek i wszelkie jego aspekty. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom doskonałe warunki podczas skupu aut za gotówkę w Lidzbarku Warmińskim oraz na terenie całej Polski. Dodatkowo po zakończeniu transakcji odbieramy pojazd własnym środkiem transportu, dzięki czemu klient nie jest narażony na koszty związane z obsługą. Skupujemy samochody w różnym stanie – od zadbanych modeli, przez auta uszkodzone, a na wrakach nienadających się do dalszej jazdy kończąc. Już dziś skontaktuj się z naszym skupem samochodów osobowych w Piastowie i umów się na dogodny termin.

  Skup aut Lidzbark Warmiński i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443


  Kasacja: 660 637 702


  Skup aut: 600 072 558


  Oddział Szczecin: 690 209 209


  Sprzedaż części do
  aut osobowych:
  728 321 225


  Sprzedaż części do
  aut dostawczych:
  734 451 627