Skup samochodów za gotówkę Lidzbark Warmiński

W naszym auto skupie 24h Auto Kurek oferujemy doskonałe warunki każdej transakcji, o których warto się przekonać podczas sprzedaży samochodu. Skupujemy praktycznie wszystkie modele pojazdów, a także auta ciężarowe i specjalistyczne. Jedynym warunkiem jest rok produkcji mieszczący się w przedziale 1960 – 2014. Za każdy pojazd, w zależności od stanu, oferujemy cenę od 300 zł do 200 000 zł, biorąc pod uwagę każdy szczegół, aby zaproponowana cena przez nasz skup aut w Lidzbarku Warmińskim była rozsądna i korzystna dla obu stron. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, gdyż cennik skupu aut jest nastawiony głównie na dobro naszych klientów.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Etapy współpracy z firmą Auto Kurek – krok po kroku


Kontakt telefoniczny

Każda współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Na infolinii wystarczy przekazać naszym pracowników najważniejsze informacje dotyczące pojazdu. Poza kontaktem telefonicznym można również przesłać wiadomość poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.


Oględziny auta

Po umówieniu się z naszym specjalistą na oględziny w dogodnym dla siebie terminie pracownik zapozna się ze stanem pojazdu, zwracając uwagę na każdy szczegół. Zadbany lakier, niski przebieg, dodatkowe wyposażenie czy też ładnie utrzymane wnętrze pojazdu – to mocne strony, które mogą realnie zwiększyć ostateczną kwotę wyceny.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest sprzedaż samochodu, odbywająca się na podstawie podpisania umowy kupna-sprzedaży, która zawiera wszystkie warunki. Oczywiście nie ma w niej ukrytych kosztów, dzięki czemu transakcje z nami są bezpieczne, szybkie i przebiegają bardzo sprawnie.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj zasady panujące w Auto Kurek

  • szybka wycena,
  • dostępność pracowników 24/7
  • rozsądna i adekwatna do stanu pojazdu wycena,
  • odbiór samochodu naszym środkiem transportu,
  • brak ukrytych kosztów,
  • szybka wypłata należności.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Dlaczego nasz auto skup 24h jest tak popularny na rynku?

  Nasz skup aut w Lidzbarku Warmińskim i okolicach jest niezwykle popularny w swojej branży na terenie całego kraju z kilku powodów. Przede wszystkim mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam doskonale poznać rynek i wszelkie jego aspekty. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom doskonałe warunki podczas skupu aut za gotówkę w Lidzbarku Warmińskim oraz na terenie całej Polski. Dodatkowo po zakończeniu transakcji odbieramy pojazd własnym środkiem transportu, dzięki czemu klient nie jest narażony na koszty związane z obsługą. Skupujemy samochody w różnym stanie – od zadbanych modeli, przez auta uszkodzone, a na wrakach nienadających się do dalszej jazdy kończąc. Już dziś skontaktuj się z naszym skupem samochodów osobowych w Piastowie i umów się na dogodny termin.

  Skup aut Lidzbark Warmiński i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627