Skup samochodów za gotówkę Nowe Miasto Lubawskie

Sprzedaż samochodu bywa trudna, kłopotliwa i czasochłonna, dlatego prezentujemy ofertę skupu aut w Nowym Mieście Lubawskim. Skupujemy praktycznie wszystkie pojazdy wyprodukowane w latach od 1960 do 2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. W naszym skupie samochodów osobowych w Nowym Mieście Lubawskim można sprzedać praktycznie każde auto, w tym modele typu SUV lub dostawcze, jak i auta miejskie i kompaktowe. Za wszystkie auta płacimy gotówką na miejscu lub zlecamy błyskawiczny przelew bankowy na życzenie klienta. Co więcej, skupowanie samochodów używanych w Nowym Mieście Lubawskim jest dla nas priorytetowym zajęciem, dlatego z chęcią pomagamy na każdym etapie sprzedaży.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Poznaj przebieg transakcji z firmą Auto Kurek


Kontakt telefoniczny

W pierwszym etapie sprzedaży auta firmie Auto Kurek należy ustalić dogodny termin inspekcji samochodu i podać nam wszelkie szczegóły sprzedawanego egzemplarza, np. stan, markę i model czy rok produkcji. Zapraszamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 oraz napisania nam wiadomości e-mail za pomocą formularza na stronie internetowej.


Oględziny auta – Auto Kurek

Drugi etap polega na oględzinach sprzedawanego auta przez naszego pracownika, który zjawi się w uzgodnionym miejscu o ustalonej godzinie. Pracownik dokona wnikliwej analizy samochodu oceniając zarówno jego stan zewnętrzny i mechaniczny, jak i kompletność wyposażenia czy wielkość uszkodzeń.


Kupno samochodu

W trzecim etapie pracownik poda cenę za samochód adekwatną do jego stanu. Po jej zaakceptowaniu przez sprzedającego pracownik udostępni przejrzystą umowę i pomoże w jej wypełnieniu, po czym przekaże w formie gotówkowej całe wynagrodzenie za sprzedawany pojazd.

Formularz zgłoszeniowy


  7 podstawowych zalet naszej firmy to:

  • brak ukrytych kosztów i opłat związanych ze sprzedażą auta,
  • pracownicy chętni do pomocy na każdym etapie zamówienia,
  • krótkie terminy oględzin,
  • przyjazna atmosfera,
  • całodobowa dostępność pracowników,
  • bezpieczna transakcja z firmą z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjny cennik.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Jakie auta przyjmujemy w firmie Auto Kurek?

  W naszym skupie aut w Nowym Mieście Lubawskim za gotówkę z chęcią odkupimy praktycznie każdy samochód z datą produkcji mieszczącą się w zakresie 1960-2014. Pojazd może być praktycznie nowy i niewiele używany, w idealnym stanie technicznym i wizualnym, jak i auto nienadające się do dalszej eksploatacji. Co więcej, w auto skupie 24h Auto Kurek można sprzedać również auta powypadkowe, po powodzi lub po pożarze, jak i egzemplarze rzadkie i niszowe. Dlatego umów się na dogodny termin oględzin auta i skorzystaj już dziś ze skupu aut w Nowym Mieście Lubawskim i okolicach Auto Kurek. Zapewniamy fachową obsługę i przyjazną atmosferę na każdym etapie sprzedaży.

  Skup aut Nowe Miasto Lubawskie i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627