Skup samochodów za gotówkę Biskupiec

W skupie aut w Biskupcu Auto Kurek można sprzedać każde auto w cenie znacznie wyższej niż u konkurencji, a przy tym w bardzo przyjaznej i pomocnej atmosferze. Przyjmujemy każde auto wyprodukowane w latach 1960-2014 i w każdym stanie – od modeli wyeksploatowanych, zniszczonych, popowodziowych, po pożarach i rozległych wypadkach, aż po egzemplarze kolekcjonerskie i znakomicie utrzymane. Za poszczególne auta nasz skup samochodów osobowych w Biskupcu oferuje wynagrodzenie płatne gotówką na miejscu w zakresie od 300 zł do 200 000 zł. Zapewniamy szybką i bezpieczną transakcję oraz pomoc naszych specjalistów w zakresie dalszych czynności. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług skupu aut 24h.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Poznaj przebieg transakcji sprzedaży auta naszej firmie


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem sprzedaży auta firmie Auto Kurek jest kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź wysłanie nam wiadomości e-mail, lub skorzystanie z prostego formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Podczas rozmowy wraz z pracownikiem warto uzgodnić termin oględzin auta i podać kilka najważniejszych szczegółów na jego temat.


Oględziny auta

Drugim krokiem jest inspekcja. Podczas oględzin pracownik oceni auto wizualnie, np. stan lakieru lub wielkość zniszczeń, a także zwróci należytą uwagę na zalety auta, np. niski przebieg czy kompletne wyposażenie. Po przeprowadzeniu inspekcji pracownik zaproponuje cenę adekwatną do stanu pojazdu.


Kupno samochodu

Trzecim i zarazem ostatnim etapem sprzedaży auta naszej firmie jest zaakceptowanie podanej ceny i w ostatecznym efekcie podpisanie umowy mającej na celu zbycie pojazdu. Wówczas wypłacimy należne wynagrodzenie w postaci gotówki lub poprzez przelew bankowy na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Zalety naszych usług to między innymi:

  • krótkie terminy inspekcji,
  • brak opłat związanych ze sprzedażą auta naszej firmie,
  • darmowy odbiór auta, dojazd na miejsce i wszelkie inne czynności,
  • przyjazna atmosfera podczas sprzedaży,
  • bezpieczna transakcja,
  • transakcja z doświadczoną firmą, która istnieje na rynku już od wielu lat.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Sprzedaż auta prywatnie, a skorzystanie z naszych usług

  Nasz skup aut w Biskupcu za gotówkę Auto Kurek jest najłatwiejszym sposobem sprzedaży samochodu. Transakcję realizujemy tak szybko, jak to możliwe, zapewniamy przy tym bardzo przyjazną atmosferę, a także z chęcią pomożemy w dalszych czynnościach związanych np. ze zgłoszeniem informacji do firmy ubezpieczeniowej o zbyciu pojazdu. Ponadto nasz auto skup 24h jest odpowiedzią na trudy związane z prywatną sprzedażą pojazdu. Nieterminowi klienci, zaniżanie wartości auta czy dodatkowe niebezpieczeństwa związane z transakcją to tylko kilka z wielu niedogodności, które spotykają praktycznie każdego prywatnego sprzedawcę auta. Skupowanie samochodów używanych w Biskupcu to nasza specjalność – zadzwoń, uzgodnij termin i koniecznie sprzedaj nam swój samochód w przystępnej cenie.

  Skup aut Biskupiec i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627