Skup samochodów za gotówkę Nidzica

W naszym skupie aut w Nidzicy Auto Kurek można sprzedać każde auto wyprodukowane w latach 1960-2014. Za dany egzemplarz oferujemy od 300 zł, jeśli jest powypadkowy lub nie nadaje się do dalszego użytkowania i został przeznaczony na złom, do 200 000 zł za auta kolekcjonerskie, zabytkowe lub luksusowe. W naszym skupie samochodów osobowych w Nidzicy możesz sprzedać swoje auto w jeden dzień i uzyskać z tego tytułu należność adekwatną do jego stanu. Co ważne, zapłatę wypłacamy gotówką na miejscu lub przelewem na wyraźne życzenie klienta. Zapraszamy do firmy Auto Kurek. Skupowanie samochodów używanych w Nidzicy to nasza domena już od kilku lat, dlatego zachęcamy do sprzedaży auta naszej firmie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Transakcja z firmą Auto Kurek w trzech krokach


Kontakt telefoniczny

W pierwszym kroku należy umówić się z naszym pracownikiem na oględziny auta i przekazać podstawowe dane na jego temat – określić stan, rocznik, markę i model. Aby to zrobić, wystarczy do nas zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego, lub skrzynki e-mail.


Oględziny auta

Drugi krok to oględziny auta. Nasz pracownik dokona fachowej analizy całego samochodu, oceniając jego stan techniczny oraz wizualny, jak i kompletność wyposażenia czy legalność dokumentów. Wówczas zaproponujemy także cenę za auto adekwatną do jego stanu i wyposażenia.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem do sprzedaży auta naszej firmie jest podpisanie przejrzystej umowy. Pracownik z chęcią pomoże w jej wypełnianiu i ułatwi ten proces. Po podpisaniu umowy klient otrzyma wynagrodzenie w formie gotówki do ręki lub przelewu bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  Najważniejsze zalety naszej firmy to:

  • bezpieczeństwo każdej transakcji,
  • przyjazna atmosfera,
  • atrakcyjny cennik,
  • dostępność pracowników 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • brak jakichkolwiek kosztów dla sprzedającego,
  • własny transport.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut Auto Kurek?

  W naszym skupie aut w Nidzicy za gotówkę można sprzedać w zasadzie każde auto – od modelu kolekcjonerskiego, aż po warianty po powodzi lub pożarze i dużych wypadkach. Dbamy o to, by nasi klienci byli zawsze zadowoleni z wyceny, dlatego nasz cennik skupu aut obejmuje także zalety sprzedawanego pojazdu, takie jak niski przebieg, popularna marka i model czy kompletne wyposażenie. Co więcej, w auto skupie 24h Auto Kurek pracują wyłącznie specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy znakomicie znają realia tego rynku, dlatego z chęcią pomogą na każdym etapie sprzedaży i zapewnią przyjazną atmosferę również podczas wyceny. Dzięki skupowi aut w Nidzicy i okolicach Auto Kurek sprzedasz swoje auto szybciej i bez jakichkolwiek kłopotów. Zadzwoń do nas i ustal dogodny termin inspekcji.

  Skup aut Nidzica i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627