Skup samochodów za gotówkę Elbląg

W naszej firmie Auto Kurek nie uznajemy półśrodków, dlatego prężnie rozwijamy naszą sieć auto skup 24h na całą Polskę. Prowadzimy profesjonalny skup aut w Elblągu i staramy się, aby każdy klient pozytywnie nas zapamiętał. Skupujemy pojazdy z roczników 1960 – 2014 w praktycznie każdym stanie technicznym. Od egzemplarzy bardzo zadbanych i w perfekcyjnym stanie, aż po modele powypadkowe i całkowicie wyeksploatowane, w kwotach od 300 zł do 200 000 zł. Dokonujemy uczciwej wyceny na podstawie wielu punktów samochodu w trakcie oględzin, po czym wypłacamy należne pieniądze gotówką lub przelewem. Dzięki naszej firmie skup samochodów osobowych w Elblągu jest także znacznie prostszy, gdyż pomagamy w dokumentacji i dojeżdżamy do klienta własnym transportem po odbiór sprzedawanego nam pojazdu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji nie mógłby być prostszy


Kontakt telefoniczny

Cały proces skupu aut Elbląg za gotówkę należy rozpocząć od kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wyczerpujących informacji pod numerami telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 lub poprzez e-mail. Można także wysłać wiadomość przy pomocy łatwego w obsłudze formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony. Nasi fachowcy pomogą w uzgodnieniu dogodnego terminu i wskażą podstawowe informacje, z którymi warto się zapoznać przed zbyciem pojazdu.


Oględziny auta

Po uzgodnieniu terminu dojdzie do spotkania, które zawsze jest darmowe i obejmuje wszystkie etapy transakcji, mianowicie dojazd pracownika, załadunek pojazdu oraz dowóz w miejsce przeznaczenia. Podczas oględzin sprawdzimy większość elementów mechanicznych, a także oceniamy dokumentację i weźmiemy pod uwagę zalety danego samochodu, w tym jego udokumentowaną historię czy niski przebieg.


Kupno samochodu – Auto Kurek

Kupno pojazdu przez skup aut Elbląg i okolice Auto Kurek nastąpi po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży lub demontażu, a należną gotówkę wypłacimy zależnie od upodobań klienta – na konto bankowe lub gotówką “do ręki” podczas finalizacji umowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Poznaj nasze główne zalety

  • błyskawiczna realizacja transakcji,
  • darmowa wycena, dojazd i odbiór pojazdu,
  • szeroki zakres skupowanych aut,
  • fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie zamówienia,
  • minimum formalności
  • dostępność 24h/dobę 7 dni w tygodniu.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skupowanie samochodów używanych w Elblągu – dlaczego warto skorzystać?

  Skup aut Elbląg i okolice Auto Kurek to firma, która stawia na zadowolenie naszego klienta, dlatego wprowadziliśmy wiele udogodnień mających wspomóc proces sprzedaży auta. Nasi pracownicy są wyszkolonymi fachowcami, którzy z chęcią pomogą i udzielą wyczerpujących informacji na dany temat. Co więcej, podczas oględzin bierzemy pod uwagę zarówno wady pojazdu, jak i jego zalety. Wiele konkurencyjnych firm oferujących skup aut w Elblągu zaciera plusy samochodu i podkreśla wyłącznie jego minusy po to, aby jak najbardziej obniżyć cenę jego odkupu. W naszej firmie jest odwrotnie. Przywiązujemy dużą wagę do zalet auta, takich jak przebieg, pewna historia, dobra jakość elementów mechanicznych czy duży popyt na rynku wtórnym. Właśnie dlatego nasz cennik skupu aut jest uczciwy i rozsądny. Nie męcz się z prywatnymi klientami wystawiając swoje auto na sprzedaż w ogłoszeniach internetowych!

  Jakie auta skupujemy? Skup aut Elbląg

  W skupie aut Elbląg za gotówkę Auto Kurek kupujemy praktycznie każdy samochód wyprodukowany w przedziale od 1960 roku do 2014 roku, przy czym oferujemy za każdy od 300 zł do 200 000 zł (zależnie od indywidualnej wyceny). Przyjmujemy także samochody ciężarowe i inne środki transportu, np. auta dostawcze i terenowe, a także auta w każdym stanie technicznym – od modeli zadbanych i kolekcjonerskich, aż po egzemplarze przeznaczone na demontaż wskutek wyeksploatowania. W naszej firmie Auto Kurek oferujemy skupowanie samochodów używanych w Elblągu także powypadkowych z rozległymi uszkodzeniami, które nie nadają się do dalszej naprawy i użytkowania. Zapraszamy do Auto Kurek – auto skupu 24h, w którym stawiamy na jakość, nie zaś na ilość. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów. Uniknij problemów związanych z prywatną sprzedażą. Powierz ją nam, specjalistom z tej branży.

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut Elbląg i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627