Skup samochodów za gotówkę Działdowo

Firma Auto Kurek jest jedną z najpopularniejszych w swojej branży. Od lat specjalizujemy się w skupowaniu aut w Działdowie i okolicach oferując swoim klientom atrakcyjne warunki i indywidualne podejście do każdej transakcji. Przyjmujemy praktycznie wszystkie samochody wyprodukowane w latach 1960-2014 w cenie od 300 zł do 200 000 zł. Ustaloną po oględzinach należność wypłacamy w gotówce lub przelewamy na wskazane konto bankowe. Sama inspekcja jest bardzo sprawna, ale jednocześnie szczegółowa, aby biorąc pod uwagę najmniejsze detale móc zaproponować uczciwą i rozsądną cenę, która będzie jednocześnie satysfakcjonująca dla obu stron umowy. Zapraszamy już dziś do skorzystania ze skupu aut 24h i tym samym wybrania najlepszej firmy na rynku.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Prosty przebieg transakcji w trzech etapach


Kontakt telefoniczny

W przypadku chęci podjęcia współpracy zapraszamy w pierwszej kolejności do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Pracownicy czekają na informacje dotyczące pojazdu, a także wszelkie zapytania pod e-mailem oraz na infolinii pod numerami telefonów 660 637 702 i 692 443 443. Ponadto klientów, którzy preferują kontakt online, zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na internetowej stronie naszej firmy Auto Kurek.


Oględziny auta

Podczas rozmowy z naszymi pracownikami lub w trakcie wymiany wiadomości drogą internetową ustalimy termin oględzin, podczas których bierzemy pod uwagę zarówno wady, jak i zalety samochodu. Liczy się dla nas stan techniczny i wizualny, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą kwotę na tle konkurencji, która często nie zwraca uwagi na atuty pojazdu używanego, a tylko podkreśla jego mankamenty, w ten sposób skutecznie obniżając wartość samochodu.


Kupno samochodu

Po zaakceptowaniu warunków i ceny następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży, a także przekazanie nam dokumentów dotyczących pojazdu. Następnie wpłacamy należność w gotówce lub przelewem bankowym – dogodną dla siebie formę rozliczenia wybiera klient.

Formularz zgłoszeniowy


  Wśród naszych zalet można wymienić:

  • indywidualne podejście do klienta,
  • uczciwa cena, uzależnioną od stanu pojazdu,
  • darmowa wycena, dojazd oraz załadunek i odbiór samochodu,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • miła atmosfera,
  • minimalna ilość formalności,
  • bezpieczna i szybka wypłata gotówki.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skup aut Działdowo – to się opłaca!

  Skupowanie samochodów używanych Działdowo to bardzo opłacalny sposób na sprzedaż swojego pojazdu, niezależnie od jego stanu. Odkupimy każdy model, dzięki czemu nie staniesz przed koniecznością wystawienia auta w ogłoszeniach motoryzacyjnych, gdzie potencjalni zainteresowani tylko zabiorą Twój cenny czas, ostateczne często nie decydując się na zakup. Nasz cennik skupu aut uzależniony jest od wad i zalet danego egzemplarza, dlatego możemy zaproponować atrakcyjną cenę w porównaniu do prywatnych kupców. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Skup aut Działdowo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627