Skup samochodów za gotówkę Ostróda

Auto skup 24h Auto Kurek to firma, w której skupujemy praktycznie każdy pojazd mechaniczny i płacimy za niego uczciwą cenę już w dniu dokonania oględzin. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach od 1960 do 2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup aut Ostróda zajmuje się skupem pojazdów osobowych oraz ciężarowych, a także samochodów bardziej specjalistycznych, np. terenowych, w każdym stanie technicznym – od mocno wyeksploatowanych aut po te idealnie utrzymane. Zapraszamy do skupu aut Ostróda i okolice Auto Kurek wszystkich zainteresowanych, zaś osoby, które chcą poznać nas bliżej zachęcamy do przeczytania całej tej podstrony.

kontakt telefoniczny

Przebieg procesu zakupu auta


Kontakt telefoniczny

Najpierw warto się z nami skontaktować w celu ustalenia ważnych szczegółów, np. podać dane samochodu, w tym markę oraz model i cechy szczególne, po czym umówić się na osobiste oględziny naszego pracownika. Można do nas zadzwonić na numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, a także napisać do nas wiadomość e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego.


Oględziny auta

Drugim etapem są oględziny auta. Ocenimy między innymi sprawność sprzedawanego pojazdu, zgodność dokumentów ze stanem faktycznym, a także zwrócimy uwagę na kompletność wyposażenia czy wady, które uniemożliwiają dalsze użytkowanie auta. W trakcie wyceny weźmiemy pod uwagę również zalety auta, takie jak niski przebieg lub dobry stan lakieru.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to trzeci i zarazem ostatni etap. Wówczas podpiszemy umowę kupna-sprzedaży i przeniesieniemy prawo własności pojazdu na naszą firmę, po czym wypłacimy należne pieniądze w gotówce lub przelewem na konto. Cały proces związany z dojazdem, oględzinami czy załadunkiem pojazdu jest całkowicie darmowy dla klienta.

Nasze główne zalety to:

  • terminowość pracowników
  • fachowa pomoc na całym etapie sprzedaży
  • minimalna ilość formalności
  • bezpieczeństwo transakcji
  • cena za pojazd adekwatna do jego jakości
  • firma z ugruntowaną pozycją na rynku
  • kontakt 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

Skup samochodów osobowych Ostróda Auto Kurek a portale ogłoszeniowe

Wiele osób noszących się z zamiarem sprzedaży auta osobiście, wykorzystuje w tym celu portale ogłoszeniowe lub aukcyjne, co wiąże się z wieloma bardzo istotnymi wadami. Pierwszą i zarazem najważniejszą są problemy związane z kupującymi. Z pewnością wielu z nich będzie pisać i dzwonić codziennie, aby w efekcie nie przyjechać na umówione spotkanie. Drugim problemem są także niebezpieczni kupujący, jak i osoby, które chcą zbijać cenę poniżej granicy opłacalności. Skupowanie samochodów używanych w Ostródzie Auto Kurek to gwarancja szybkiej transakcji i pewności zakupu. Nasz skup aut w Ostródzie za gotówkę jest odpowiedzią dla osób, które chcą dokonać transakcji szybko i sprawnie, bez zbędnego oczekiwania na właściwego klienta. Nasz auto skup 24h stanowi wówczas rozwiązanie wprost idealne.

Jakie auta przyjmujemy do naszego auto skupu 24h Auto Kurek?

Nasz skup samochodów używanych Ostróda Auto Kurek obejmuje praktycznie każdy pojazd, którego data produkcji mieści się w przedziale od 1960 do 2014 roku. Przyjmujemy auta pedantycznie utrzymane, które wyglądem lub mechanicznie przypominają pojazdy wyprodukowane dzień temu, jak i egzemplarze pochodzące z wypadku. Właśnie takie jest najtrudniej sprzedać na portalach ogłoszeniowych, gdyż niewiele osób chce je kupić. Nasz skup aut Ostróda za gotówkę Auto Kurek przyjmuje również takie samochody, a nasz pracownik z pewnością zaoferuje za nie dobrą cenę. Jeśli auto nie będzie nadawało się do dalszej naprawy i będzie musiało zostać zezłomowane, zaoferujemy cenę za kilogram, po czym wystawimy zaświadczenie o demontażu. Zapraszamy wszystkich do auto skupu 24h Auto Kurek!

auta używane skupujemy za gotówkę

Formularz zgłoszeniowy