Skup samochodów za gotówkę Ostróda

Auto skup 24h Auto Kurek to firma, w której skupujemy praktycznie każdy pojazd mechaniczny i płacimy za niego uczciwą cenę już w dniu dokonania oględzin. Przyjmujemy auta wyprodukowane w latach od 1960 do 2014 i oferujemy za nie od 300 zł do 200 000 zł. Nasz skup aut Ostróda zajmuje się skupem pojazdów osobowych oraz ciężarowych, a także samochodów bardziej specjalistycznych, np. terenowych, w każdym stanie technicznym – od mocno wyeksploatowanych aut po te idealnie utrzymane. Zapraszamy do skupu aut Ostróda i okolice Auto Kurek wszystkich zainteresowanych, zaś osoby, które chcą poznać nas bliżej zachęcamy do przeczytania całej tej podstrony.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg procesu zakupu auta


Kontakt telefoniczny

Najpierw warto się z nami skontaktować w celu ustalenia ważnych szczegółów, np. podać dane samochodu, w tym markę oraz model i cechy szczególne, po czym umówić się na osobiste oględziny naszego pracownika. Można do nas zadzwonić na numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 , a także napisać do nas wiadomość e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego.


Oględziny auta – Auto Kurek

Drugim etapem są oględziny auta. Ocenimy między innymi sprawność sprzedawanego pojazdu, zgodność dokumentów ze stanem faktycznym, a także zwrócimy uwagę na kompletność wyposażenia czy wady, które uniemożliwiają dalsze użytkowanie auta. W trakcie wyceny weźmiemy pod uwagę również zalety auta, takie jak niski przebieg lub dobry stan lakieru.


Kupno samochodu

Kupno samochodu to trzeci i zarazem ostatni etap. Wówczas podpiszemy umowę kupna-sprzedaży i przeniesieniemy prawo własności pojazdu na naszą firmę, po czym wypłacimy należne pieniądze w gotówce lub przelewem na konto. Cały proces związany z dojazdem, oględzinami czy załadunkiem pojazdu jest całkowicie darmowy dla klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze główne zalety to:

  • terminowość pracowników
  • fachowa pomoc na całym etapie sprzedaży
  • minimalna ilość formalności
  • bezpieczeństwo transakcji
  • cena za pojazd adekwatna do jego jakości
  • firma z ugruntowaną pozycją na rynku
  • kontakt 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Skup samochodów osobowych Ostróda Auto Kurek a portale ogłoszeniowe

  Wiele osób noszących się z zamiarem sprzedaży auta osobiście, wykorzystuje w tym celu portale ogłoszeniowe lub aukcyjne, co wiąże się z wieloma bardzo istotnymi wadami. Pierwszą i zarazem najważniejszą są problemy związane z kupującymi. Z pewnością wielu z nich będzie pisać i dzwonić codziennie, aby w efekcie nie przyjechać na umówione spotkanie. Drugim problemem są także niebezpieczni kupujący, jak i osoby, które chcą zbijać cenę poniżej granicy opłacalności. Skupowanie samochodów używanych w Ostródzie Auto Kurek to gwarancja szybkiej transakcji i pewności zakupu. Nasz skup aut w Ostródzie za gotówkę jest odpowiedzią dla osób, które chcą dokonać transakcji szybko i sprawnie, bez zbędnego oczekiwania na właściwego klienta. Nasz auto skup 24h stanowi wówczas rozwiązanie wprost idealne.

  Jakie auta przyjmujemy do naszego auto skupu 24h w Auto Kurek?

  Nasz skup samochodów używanych Ostróda Auto Kurek obejmuje praktycznie każdy pojazd, którego data produkcji mieści się w przedziale od 1960 do 2014 roku. Przyjmujemy auta pedantycznie utrzymane, które wyglądem lub mechanicznie przypominają pojazdy wyprodukowane dzień temu, jak i egzemplarze pochodzące z wypadku. Właśnie takie jest najtrudniej sprzedać na portalach ogłoszeniowych, gdyż niewiele osób chce je kupić. Nasz skup aut Ostróda za gotówkę Auto Kurek przyjmuje również takie samochody, a nasz pracownik z pewnością zaoferuje za nie dobrą cenę. Jeśli auto nie będzie nadawało się do dalszej naprawy i będzie musiało zostać zezłomowane, zaoferujemy cenę za kilogram, po czym wystawimy zaświadczenie o demontażu. Zapraszamy wszystkich do auto skupu 24h Auto Kurek!

  auta używane skupujemy za gotówkę

  Skup aut Ostróda i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (warmińsko-mazurskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627