Złomowanie aut Gorzów Wielkopolski - demontaż i kasacja samochodów

Jeśli szukasz stacji złomowania aut w Gorzowie Wielkopolskim, w której możesz dokonać demontażu – doskonale trafiłeś. W firmie Auto Kurek realizujemy usługę auto kasacji od samego początku istnienia, zapewniając naszym klientom najlepsze warunki na rynku. Przyjmujemy do kasacji praktycznie każdy rodzaj pojazdu, niezależnie od jego stanu technicznego. W celu uzyskania dodatkowych szczegółów skontaktuj się z nami już dziś, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Auto szrot Gorzów Wielkopolski – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Gorzowie Wielkopolskim to dla nas codzienność od wielu lat, podczas których zyskaliśmy ogromne doświadczenie. Obsłużyliśmy setki w pełni zadowolonych klientów, z których większość wraca do nas ponownie. Jesteśmy najpopularniejszą stacją demontażu samochodów w regionie i możemy pochwalić się najlepszym podejściem do klienta na każdym etapie współpracy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Gorzów Wielkopolski Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak wygląda transakcja?


Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszego auto szrotu, skontaktuj się z nami telefonicznie i przekaż nam wszelkie informacje na temat Twojego modelu samochodu. Podczas rozmowy warto także uzgodnić z asystentem docelowe miejsce spotkania oraz godzinę – zjawimy się o ustalonej porze naszym własnym transportem całkowicie za darmo. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania.


Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu ma na celu ustalenie między innymi jego legalności oraz realnej masy. Podczas wizyty dokonamy zważenia samochodu i porównamy otrzymaną wartość z tą znajdującą się w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli wystąpią duże rozbieżności – wynagrodzenie może zostać nieco obniżone. Ocenimy także kompletność oraz oryginalność dokumentów.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem podczas złomowania samochodu jest jego kasacja. Dysponujemy przejrzystymi i prostymi umowami, które zawsze chronią dobro obu stron, a wypłatę realizujemy standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta. Klientowi przekazujemy także odpowiednie zaświadczenie o kasacji, które w przeciągu 30 dni należy dostarczyć do Wydziału Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Gorzów Wielkopolski

  Poznaj zalety płynące ze współpracy z naszą marką

  Wśród zalet naszej stacji kasacji samochodów warto wymienić między innymi to, iż jesteśmy objęci pozwoleniem C-65, które umożliwia nam realizację usług złomowania pojazdów. Zaświadczenie to wiele mówi między innymi na temat naszego podejścia względem klientów oraz bezpieczeństwa transakcji.

  złomowanie aut Gorzów Wielkopolski

  Dlaczego warto oddać samochód na złom w Gorzowie Wielkopolskim do Auto Kurek?

  Oddanie własnego pojazdu na auto złom to bardzo często jedyne optymalne rozwiązanie ze względów ekonomicznych. Samochód powypadkowy, wyeksploatowany lub doszczętnie zniszczony przez pożary czy powodzie generuje jedynie koszty związane między innymi z opłacaniem polisy OC, która jest obowiązkowa. Złomowanie samochodów jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli aut, których nie da się naprawić i odzyskać ich sprawności lub takich, które po naprawie mogą sprawiać niebezpieczeństwo na drodze. Bardzo często auto kasacja wywołuje obawy, lecz zupełnie niepotrzebnie. Proces ten jest błyskawiczny, bezpieczny i bardzo prosty, dlatego warto z niego skorzystać.

  Złomowanie aut Gorzów Wielkopolski – poznaj inne zalety firmy Auto Kurek

  W naszej firmie nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego od początku istnienia stawiamy jedynie na najlepsze, pewne i bezpieczne rozwiązania. Wśród zalet naszego auto szrotu warto wymienić między innymi doskonałe podejście do klienta. Nasi pracownicy to wyselekcjonowani specjaliści z branży motoryzacyjnej, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszymi usługami i rozwieją wszystkie wątpliwości. Dzięki cyklicznym szkoleniom dysponują zawsze świeżą wiedzą, która jest niezbędna w procesie złomowania aut. Koniecznie skontaktuj się z nami już dziś i dopytaj o wszelkie szczegóły na temat naszych usług, chętnie odpowiemy.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszej auto kasacji w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach można zezłomować każdy rodzaj samochodu – zarówno te w stanie idealnym, jak i modele, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Przyjmujemy auta osobowe i miejskie, jak i pojazdy specjalistyczne lub typu SUV i terenówki bądź modele sportowe.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Tak! W naszym auto złomie przykładamy dużą uwagę do jak najbardziej profesjonalnej oferty, dlatego zawsze po procesie demontażu samochodów przekazujemy klientowi wszelkie dokumenty wymagane podczas wyrejestrowania. Jednym z nich jest zaświadczenie o złomowaniu, które należy dostarczyć do Wydziału Komunikacji.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  W naszym auto szrocie Auto Kurek złomowanie samochodu jest zawsze w pełni darmowe i nie wiąże się z żadną opłatą. Co więcej, koszty transportu wraku z miejsca docelowego również bierzemy na siebie w całości!

  Złomowanie aut Gorzów Wielkopolski i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.