Złomowanie aut Świebodzin - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot Auto Kurek jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w całej Polsce, gdyż mamy własne punkty stacjonarne w większości dużych i mniejszych miast. Przyjmujemy na złom praktycznie wszystkie samochody – zarówno te zużyte i wyeksploatowane, jak i modele nowe. Koniecznie poznaj ofertę złomowania aut w Świebodzinie już dziś!

Auto Kurek – kasacja pojazdów – Auto szrot Świebodzin

Złomowanie samochodów to dla naszej firmy codzienność i z tego względu możemy zaproponować zdecydowanie najlepsze warunki współpracy na całym rynku. Wśród naszych zalet warto wymienić między innymi przyjazną atmosferę na każdym etapie współpracy oraz możliwość skorzystania z naszego darmowego transportu. Zadzwoń w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat auto złomu Auto Kurek.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Świebodzin Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Jeśli jesteś zainteresowany kasacją auta, koniecznie do nas zadzwoń i umów się na oględziny swojego pojazdu oraz jego ważenie. Możesz to zrobić telefonicznie bądź pisząc do nas wiadomość e-mail. Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowego transportu, który realizujemy na terenie całego miasta Świebodzin.


Weryfikacja pojazdu

Kolejnym krokiem do skorzystania z oferty naszej firmy Auto Kurek jest osobista inspekcja auta, którą przeprowadzają nasi pracownicy na miejscu bądź w siedzibie naszej firmy. Sprawdzimy między innymi kompletność dokumentów oraz ich oryginalność, a także dokonamy ważenia auta.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem we współpracy z naszą kasacją aut jest zaakceptowanie proponowanej przez nas kwoty oraz wypłata należności, standardowo w formie gotówki do ręki lub przelewem na konto na wyraźne życzenie klienta. Przekażemy do podpisania także prostą i przejrzystą umowę.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Świebodzin

  Złomowanie aut Świebodzin – Współpraca z naszą firmą jest zawsze korzystna

  Nasz auto szrot ma wiele zalet. Warto wśród nich wymienić między innymi fakt, iż jako jedni z niewielu posiadamy wiążące prawne pozwolenie o numerze C-65, które upoważnia naszą firmę do realizacji usług złomowania pojazdów. Jesteśmy także przyjaźnie nastawieni do każdego klienta i wszystkie współprace traktujemy z taką samą starannością i zaangażowaniem.

  W jakich przypadkach warto skorzystać ze złomowania samochodu? – Auto Kurek Świebodzin

  Złomowanie aut jest przeznaczone głównie dla pojazdów, których nie da się naprawić lub też, gdy ich naprawa okazuje się zbyt droga w stosunku do wartości danego auta. Co ciekawe, nawet niesprawny samochód, który jedynie stoi na naszej posesji w dalszym ciągu generuje duże koszty związane np. z opłacaniem obowiązkowego ubezpieczenia OC. Zachęcamy do demontażu pojazdów, które uległy groźnemu wypadkowi. Co ciekawe, proces ten jest szybki i bezpieczny, a pracownicy naszej kasacji aut z chęcią pomogą na każdym etapie, udzielając wszelkich istotnych informacji telefonicznie oraz mailowo. Skorzystaj z naszego auto szrotu już dziś.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto kasacja w Świebodzinie i okolicach Auto Kurek nie bez powodu jest oceniana przez klientów jako najlepsza w całym regionie. Możesz u nas zezłomować w zasadzie każdy rodzaj samochodu, zarówno te zniszczone i wyeksploatowane, jak i modele praktycznie nowe. Przyjmujemy auta osobowe i miejskie, jak i samochody typu SUV bądź pojazdy specjalistyczne, terenowe i sportowe.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po procesie złomowania auta nasza firma wystawia odpowiednie zaświadczenie o złomowaniu, które należy dostarczyć w przeciągu 30 dni do odpowiedniego Wydziału Komunikacji wraz z unieważnionym dowodem rejestracyjnym oraz kilkoma innymi dokumentami.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  W naszej firmie zawsze złomowanie auta jest w pełni darmowe i nie wiąże się z żadnymi opłatami ze strony klienta. Co więcej – to my wypłacamy odpowiednio wysokie wynagrodzenie zależne od masy auta.

  Złomowanie aut Świebodzin i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.