Złomowanie aut Drezdenko - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot to najlepsze miejsce do zezłomowania pojazdu. Wybierz złomowanie aut w Drezdenku, aby mieć pewność, że zrobią to profesjonaliści. Kasacja aut to nasza specjalność. Cena złomowania samochodu jest naprawdę korzystna, a my wszystkiego dokonujemy w mgnieniu oka. Zapewniamy kompleksowe usługi. Co ważne, w Drezdenku i okolicach oferujemy auto kasację i demontaż pojazdów każdego rodzaju!

Auto szrot Drezdenko – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chcesz zezłomować samochód? Cennik dostępny jest na naszej stronie, od razu wiesz, ile otrzymasz. Kasacja samochodów to coś, czym zajmujemy się od lat, możesz więc liczyć na pełen profesjonalizm. Nasz auto złom otwarty jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapraszamy w każdej chwili! Demontażu samochodów dokonujemy po wcześniejszym jego przetransportowaniu do naszego szrotu – transport ten jest darmowy!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Drezdenko Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Współpraca z naszym auto szrotem rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego, ewentualnie internetowego poprzez formularz na naszej stronie. Omówimy wtedy wszelkie szczegóły dotyczące złomowania i demontażu pojazdu. Zadzwoń pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 , aby dowiedzieć się więcej.


Weryfikacja pojazdu

Kolejny etap to weryfikacja pojazdu. Jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej nasz pracownik zapyta Cię o samochód, który ma zostać zezłomowany. Potrzebujemy kilku podstawowych informacji, takich jak na przykład stan techniczny auta.


Kupno samochodu

Na koniec pozostaje nam jedynie odkupić samochód od właściciela. W tym celu podpiszemy stosowną umowę, formalności nie będzie wiele. Otrzymasz od nas zaświadczenie o złomowaniu, unieważnimy także dowód rejestracyjny auta i wypłacimy odpowiednią kwotę.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Drezdenko

  Dlaczego warto wybrać firmę Auto Kurek?

  • Indywidualnie podchodzimy do klienta
  • Oferujemy szybki sposób na pozbycie się pojazdu
  • Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę
  • Działamy na rynku od lat
  • Zapewniamy minimum formalności
  • Na życzenie klienta za darmo odbieramy pojazd własnym transportem

  Drugie życie zniszczonych samochodów

  Czy wiesz, że na Stacji Demontażu Pojazdów w Drezdenku nie dochodzi jedynie do ich kasacji? Najpierw zajmujemy się rozbiórką, aby pozyskać z auta wszystkie sprawne części i te nadające się do recyklingu. W pierwszej kolejności demontujemy elementy mechaniczne i oddajemy je do regeneracji. Opony trafiają z kolei do cementowni, aby stać się paliwem alternatywnym lub masą asfaltową zwiększającą przyczepność na drodze. Tkaniny i tapicerka trafia do producentów mat przygłuszających, a wszystkie płyny eksploatacyjne do rafinerii. Kiedy zostaje sam szkielet, przechodzimy do kasacji. Używamy nowoczesnych maszyn tnąco-prasujących, które są w stanie dostarczyć nam od 10 do 15 ton złomu. Gotowe paczki odbiera od nas huta. W Drezdenku prowadzimy także skup samochodów używanych!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Drezdenku przyjmiemy od Ciebie każdy samochód. Może to być auto osobowe, dostawcze lub ciężarowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś oddał w nasze ręce nawet autobus. Co więcej, dla nas nie ma znaczenia, w jakim stanie jest dany pojazd.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak! Otrzymasz od nas odpowiednią sumę za każdy kilogram wraku. Musisz jednak wziąć pod uwagę fakt, że jeśli pojazd, który nam oddałeś, ma masę mniejszą niż 90% wartości podanej w dowodzie rejestracyjnym, będziemy musieli pobrać opłatę od każdego kilograma.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Ważny dowód osobisty, dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli istnieje. Wymienione dokumenty to podstawa. Mogą być potrzebne również dodatkowe, w tej kwestii warto skontaktować się z naszym pracownikiem.

  Złomowanie aut Drezdenko i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.