Złomowanie aut Słubice - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot zapewnia legalny sposób pozbycia się pojazdu. Jeśli szukasz usług tego typu, skorzystaj z auto kasacji w Słubicach i okolicach z firmą Auto Kurek. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności dokonamy złomowania auta w Słubicach. Oferujemy kasację aut w sposób przyjazny dla środowiska. Cena złomowania samochodu to dokładnie zero złotych, dodatkowo to my zapłacimy Tobie. Przekonaj się o tym!

Auto szrot Słubice – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kasacji pojazdów w Słubicach. Zapewniamy kompleksowe doradztwo i darmowy transport. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę. Złomowanie pojazdów to nasza specjalność, robimy to już od lat. Auto złom w Słubicach działa przez 7 dni w tygodniu. Demontażu samochodów dokonujemy w sposób szybki, sprawny i przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Cennik złomowania samochodów dostępny jest na naszej stronie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut Słubice Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwsza czynność, jaką należy zrobić, aby podjąć z nami współpracę, to kontakt telefoniczny lub internetowy. Zadzwoń pod jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Omówimy wszelkie szczegóły!


Weryfikacja pojazdu

Kolejny etap to weryfikacja pojazdu, chodzi tutaj o przedstawienie nam wszelkich informacji na temat auta. Będzie to na przykład krótki opis jego stanu technicznego.


Kupno samochodu

Na koniec przyjedziemy po auto lub możesz je nam przywieźć, jeśli chcesz. Przejdziemy do złomowania zaraz po podpisaniu stosownych dokumentów. Oczywiście wydamy Ci zaświadczenie o zezłomowaniu i unieważnimy dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Słubice

  Zalety skorzystania z naszych usług

  • Gwarantujemy zaświadczenie o zezłomowaniu
  • Działamy przez 24 godziny na dobę
  • Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu
  • Zapewniamy darmowy transport samochodu do kasacji
  • Dojeżdżamy pod wskazany przez klienta adres
  • Gwarantujemy minimum formalności

  Jak przebiega demontaż i kasacja?

  Czy wiesz, że niektóre części samochodu, który zostanie nam oddany, zostaną przetworzone lub poddane recyklingowi? W Słubicach prowadzimy Stację Demontażu Pojazdów! Między innymi opony trafią do cementowni lub zostaną przerobione na masy asfaltowe. To jednak nie wszystko, płyny eksploatacyjne przetransportujemy do rafinerii, a tkaniny i tapicerki posłużą jako półfabrykaty dla producentów mat przygłuszających. Wszystkie sprawne części, które będą mogły zostać zregenerowane, będą poddane temu procesowi, na przykład turbiny, czy przekładnie i silniki. Kiedy pozostanie jedynie metalowy szkielet, przejdziemy do jego prasowania i cięcia za pomocą specjalistycznych maszyn. W ten sposób powstaną paczki, które skupują huty. Jak widzisz, żadna część się nie zmarnuje! W Słubicach prowadzimy także skup samochodów używanych w różnych stanie technicznym.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W Słubicach firma Auto Kurek przyjmie każdy typ pojazdu. Może to być auto terenowe, ale i osobowe, czy dostawcze. Co więcej, nie ma dla nas znaczenia jego stan techniczny. Zapraszamy!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Podstawowe, ale niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty i dowód rejestracyjny. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do naszego poradnika, który rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Usługa zawsze jest darmowa. Jesteśmy firmą z tradycjami, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy klienta, to dla nas priorytet. Co więcej, oferujemy darmowy transport pojazdu do kasacji.

  Złomowanie aut Słubice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.