Skup samochodów za gotówkę Czersk

W skupie aut w Czersku Auto Kurek można sprzedać praktycznie każde auto wyprodukowane w latach od 1960 do 2014, w każdym stanie technicznym i wizualnym, zarówno modele kolekcjonerskie, jak i wysłużone. Przyjmujemy auta niszowe i nieznane, jak i modele bardzo popularne na rynku wtórnym i pierwotnym. Oferujemy za nie zależnie od stanu od 300 zł do 200 000 zł. Dbamy przy tym o to, by nasz cennik skupu aut był bardzo atrakcyjny dla sprzedającego, dlatego podczas wyceny uwzględniamy także zalety auta, a nie tylko wady. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu samochodów osobowych w Czersku Auto Kurek!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sprzedaż auta firmie Auto Kurek w trzech prostych krokach


Kontakt telefoniczny

Pierwszy krok sprzedaży auta naszej firmie to kontakt z naszymi pracownikami w celu uzgodnienia terminu oględzin sprzedawanego pojazdu. Aby to zrobić, należy zadzwonić pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 bądź skorzystać z formularza kontaktowego, lub adresu e-mail. Warto przekazać pracownikowi wszystkie podstawowe i ważne informacje na temat danego auta.


Oględziny auta

Drugi krok to oględziny auta. Nasz pracownik dokona wyceny samochodu podczas przeprowadzania inspekcji, oceniając jego stan zewnętrzny oraz mechaniczny, oceni także dokumenty i legalność danego auta. Wówczas sprzedający pozna także cenę, która z pewnością okaże się bardzo atrakcyjna.


Kupno samochodu

Trzeci krok to podpisanie umowy kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie praw własności pojazdu na naszą firmę. Po podpisaniu sprzedający otrzyma odpowiednie wynagrodzenie w formie gotówki do ręki lub (na życzenie klienta) przelewu bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  7 fundamentalnych zalet naszej firmy:

  • bezpieczeństwo całej transakcji,
  • brak opłat związanych ze sprzedażą auta,
  • krótkie terminy oględzin,
  • wysoka cena za sprzedawany pojazd,
  • przyjazna atmosfera,
  • bezproblemowy kontakt z naszymi pracownikami 24/7.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  Jakie auta skupujemy w firmie auto Kurek

  W naszym skupie aut w Czersku za gotówkę można sprzedać w zasadzie każde auto wyprodukowane w latach 1960-2014. Przyjmujemy auta w stanie idealnym, np. kolekcjonerskie lub mało używane z niskim przebiegiem, jak i te bardzo wyeksploatowane. Ponadto w naszym auto skupie 24h bez problemu sprzedasz także auta powypadkowe, popowodziowe lub po pożarze, jak i modele całkowicie niszowe, nieznane i niezbyt popularne w naszym kraju. Warto także wiedzieć, że skupowanie samochodów używanych w Czersku to znacznie lepszy sposób na szybką sprzedaż używanego auta niż próba sprzedaży samodzielnie w serwisach aukcyjnych czy ogłoszeniowych. Dlatego zadzwoń do nas już dziś i umów się na wizytę, która – tak jak i inne czynności związane ze sprzedażą samochodu naszej firmie – jest darmowa.

  Skup aut Czersk i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627