Skup samochodów za gotówkę ŻukowoW naszym skupie aut Żukowo Auto Kurek można sprzedać praktycznie każde auto i w każdym stanie – od samochodów zniszczonych i powypadkowych, aż po egzemplarze zadbane i kolekcjonerskie. Przyjmujemy auta wyprodukowane od 1960 do 2014 roku i oferujemy za nie cenę od 300 zł do 200 000 zł, a wyceny dokonujemy nie tylko na podstawie wad, lecz także zalet. Właśnie tym nasz skup aut w Żukowie wyróżnia się spośród innych. Poznaj koniecznie naszą całą ofertę i skorzystaj z usług Auto Kurek jeszcze dziś. Zapewniamy korzystne ceny, krótkie terminy realizacji oraz pełną pomoc pracowników na każdym etapie transakcji.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak wygląda przebieg transakcji z naszą firmą


Sprzedaż auta naszej firmie w trzech krokach

Pierwszym krokiem do sprzedaży auta naszej firmie jest skontaktowanie się z pracownikiem w celu uzgodnienia dogodnego terminu oględzin. Aby to zrobić, zadzwoń pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 bądź wyślij nam wiadomość e-mail, możesz także skorzystać z intuicyjnego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie www.


Oględziny auta

Drugim krokiem są oględziny samochodu. Pracownik zjawi się własnym transportem w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym dokona wnikliwej analizy auta. Oceni jego stan wizualny i techniczny, zwróci także uwagę na zalety, po czym przekaże sprzedającemu oferowaną przez nas cenę.


Kupno samochodu

Trzecim krokiem, po zaakceptowaniu ceny przez sprzedającego, będzie można przejść do finalizacji transakcji, czyli podpisania umowy kupna-sprzedaży. Wystarczy mieć przy sobie odpowiednie dokumenty, a pracownik z chęcią pomoże podczas wypełniania. Po podpisaniu pracownik wypłaca należne pieniądze gotówką lub przelewem, na wyraźne życzenie klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  Nasze podstawowe zalety to:

  • doskonała organizacja transakcji,
  • krótkie terminy oględzin,
  • korzystna wycena,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • wypłata gotówki do ręki na miejscu,
  • brak kosztów dla sprzedającego,
  • priorytetowe traktowanie.
  skup samochodów i pojazdów - sprawdź cennik

  W skupie samochodów osobowych Żukowo Auto Kurek sprzedasz praktycznie każde auto!

  W naszym auto skupie 24h Auto Kurek można sprzedać praktycznie każde auto. Największy problem zazwyczaj jest ze sprzedażą prywatną auta powypadkowego – zazwyczaj na klienta oczekuje się wiele miesięcy. Podobnie jest ze sprzedażą samochodu, który nie cieszy się dobrą opinią lub jest niezbyt popularny. Lekarstwem na te problemy jest skup aut Żukowo i okolice Auto Kurek. Skupujemy auta powypadkowe, po powodzi lub pożarze (oferujemy za nie zazwyczaj cenę za kilogram złomu), jak i pojazdy praktycznie nieużywane i w doskonałym stanie. Można sprzedać nam samochody miejskie oraz bardzo duże terenówki i auta dostawcze. Skontaktuj się z naszym skupem aut w Żukowie za gotówkę Auto Kurek i uzgodnij termin indywidualnej wyceny.

  Skup aut Żukowo i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (pomorskie), w których realizujemy skup pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627